Zamilovaná do svého nadřízeného

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
1.1.22 22:29

Zamilovaná do svého nadřízeného

Dobrý den. Stalo se takové nepříjemnou věc. Zamilovala jsem do svého nadřízeného. Já mám přítele okolo 4 roky a nadrizeni on nezadaný. Celý den myslím jen na něho a poslední měsíce, před 2 týdny jsme začaly napsat SMS vzájemně a už jsem mu přiznala že ho myslím pořád, on nato nic neodpověděl a zvrátil temu na jinou věc. Nevím jak mám odmilovat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24638
1.1.22 22:37

Nejsi Ty ta diskutující, která tady v listopadu psala, že její přítel pracuje ve státní správě, ona je toho času nezaměstnaná a přítelův šéf jí nabídl místo a má z ní - použila slovo záseky - v tom smyslu, že se na ni pořád dívá, když jde otravovat k příteli do kanclu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4188
1.1.22 23:35
@Klopotkova píše:
Nejsi Ty ta diskutující, která tady v listopadu psala, že její přítel pracuje ve státní správě, ona je toho času nezaměstnaná a přítelův šéf jí nabídl místo a má z ní - použila slovo záseky - v tom smyslu, že se na ni pořád dívá, když jde otravovat k příteli do kanclu?

Jo, to si taky pamatuju, to by mě zajímalo. K tématu - nechala bych si zajít chuť, nevsadila bych vše na jednu kartu s tím, že když to nevyjde, pravděpodobně si budu muset hledat novou práci. Můj nadřízenej je taky kořen, o dvacet let starší charismatickej chlap, tmavý vlasy a oči, přesně můj typ, ale nechávám si zajít chuť :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
2.1.22 00:05

Doporucuji prestat si psat s nadrizenym osobni sms a pozadat pritele, aby ti dal kazdy den paskem na holou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10986
2.1.22 07:52
@Klopotkova píše:

To snad ne. Že by člověk, který neumí vůbec česky, dělal ve státní správě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat