Co se říká na intimní fotky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 22:09

Co se říká na intimní fotky?

Nevím kam téma zařadit. Co se tak píše pokud Vám chlap posle fotku penisu? Aby ho to vzrusilo? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8903
1.1.22 22:21

:lol:
Co se říká nevím, mně se to zatím nestalo. Ale jeho asi vzrušuje už jen ten fakt, že ti to poslal, ne? A tebe to vzrušuje, takové fotky?
No co bys mu asi tak mohla napsat? :think:
Něco ve smyslu: „Pane jo, to je ale macek, už se těším, až ti ho přeblafnu.“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12781
1.1.22 22:27
@Anonymní píše:
Nevím kam téma zařadit. Co se tak píše pokud Vám chlap posle fotku penisu? Aby ho to vzrusilo? :think:

„Díky, krásný macek, pošli další fotky“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57675
1.1.22 22:28

Nic moc. Viděla jsem hezčí. Už otravovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14302
1.1.22 22:29
@Anonymní píše:
Nevím kam téma zařadit. Co se tak píše pokud Vám chlap posle fotku penisu? Aby ho to vzrusilo? :think:

Jůůů, ten je roztomilej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
1.1.22 22:30
@Prof. Farnsworth píše:
Jůůů, ten je roztomilej.

juu ten je roztomilej, muzu si ho pohladit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
1.1.22 22:32

Tak urcite ocekava nejakou chvalu :lol: nebo muzes poslat svoji fotku :lol: no a jestli je to nevyzadsny foto, tak ho muzes poslaz do pr.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
1.1.22 22:32

K dickpics od cizích mužů mám podobný vztah jako když mi kočka přinese mrtvou myš. Chápu, že je na to náležitě pyšná a očekává obdiv, ale vlastně se mi to dost hnusí a rozhodně si s tím hrát nebudu.

Pokud je to dickpic vyžádaný, vcelku postačí jen mnohoslibné „Hmmmm…” mužova fantazie si s tím už poradí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16946
1.1.22 22:43
@Prof. Farnsworth píše:
Jůůů, ten je roztomilej.

Jééé, ten je malinký, určitě ale bude moc šikovný! :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
1.1.22 22:48

To je ale divný červ? Kde je to focené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
1.1.22 22:49

„A byl jsi s tím u doktora?“ nebo " Co to je? Vypadá to jako penis ale je to mnohem menší." Asi nebude ta hláška kterou vážená zakladatelko potřebujete že?

Ze mě tedy mluví nemilá zkušenost, kdy mi takovéto dvě fotky přišly a já o ně nestála :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5674
1.1.22 23:11

Kdysi dávno jsem pracovala v inzertních novinách. Samozřejmě byla i sekce Seznamka, tak jsme s kolegyní jen tak z legrace sestavily inzerát a to jste měli vidět, kolik odpovědí, vč. přesně zmiňovaných fotek, nám přišlo 8o
Tehdy byl internet v plenkách, takže opravdu se jednalo o tisk a fotky normálně v obálce, a že jich bylo… :lol:
Přesto jsme neodpověděly na žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25195
1.1.22 23:21

Já jsem tedy nereagovala nijak. Ale nemám potřebu dotyčného rajcovat 8). Pokud se jedná o fotku nevyžádanou, nemám potřebu chválit ani sebevětší kládu, ptž mi to zavání úchylností/podivínstvím majitele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
1.1.22 23:48

Fuj, to jsem se lekla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 00:02

Napsala bych mu:
To je krasny pero. Hned na nej mam chut. Pekne bych si ho vzala do pusinky a delala bych mu moc dobre. Mezitim by mi pekne roztekla vzrusenim. V pravou chvili bych ho vytahla z pusy a nesedla bych si prudce na nej az po koule…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat