Co se říká na intimní fotky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
3785
2.1.22 00:51

Cizímu, že jsem si na to musela vzít lupu, vlastní by mi ho neposlal, protože má vkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 02:19

„pěkný, ale tvůj táta má větší. nedáme někdy trojku?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6257
2.1.22 07:10

" Jo to by šlo… Manžel ti ho opraví pilkou na dřevo" :mrgreen:
Pokud je to fotka očekávaná, tak mu napiš, něco hezkého, ale nevulgárního. Třeba, že by sis chtěla sáhnout.
Pokud nevyžádaná, tak ho pošli do…
Já na fotky podobného typu, reagují větou, "v kolik dorazíš z práce miláčku? " A pošlu fotku svou. :mrgreen: jenže odesílatel je stále stejný a překvapivě krom svoji čičiny, mu posílám taky třeba fotku hrnce s jídlem, co zrovna vařím. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14607
2.1.22 07:19
@Anonymní píše:
Nevím kam téma zařadit. Co se tak píše pokud Vám chlap posle fotku penisu? Aby ho to vzrusilo? :think:

Pokud je ti méně než 15 - přeposlat rodičům a nic víc.. Pokud je ti více než 15, tak na to určitě přijdeš sama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
2.1.22 12:30
@dedrichov píše:
Kdysi dávno jsem pracovala v inzertních novinách. Samozřejmě byla i sekce Seznamka, tak jsme s kolegyní jen tak z legrace sestavily inzerát a to jste měli vidět, kolik odpovědí, vč. přesně zmiňovaných fotek, nám přišlo 8o
Tehdy byl internet v plenkách, takže opravdu se jednalo o tisk a fotky normálně v obálce, a že jich bylo… :lol:
Přesto jsme neodpověděly na žádný

Asi tak. Žádná reakce je nejlepší reakce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
2.1.22 12:39

Třeba „Co je malý, to je hezký.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5674
2.1.22 16:28
@Anonymní píše:
Napsala bych mu:
To je krasny pero. Hned na nej mam chut. Pekne bych si ho vzala do pusinky a delala bych mu moc dobre. Mezitim by mi pekne roztekla vzrusenim. V pravou chvili bych ho vytahla z pusy a nesedla bych si prudce na nej az po koule…

jako cizímu ptákovi bys tohle psal/a jo? Pak přijde na sraz cosi, co tě odpuzuje už z dálky, hm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat