Začíná mě to vytáčet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 19:33

Začíná mě to vytáčet

Určitě se tu najdou lidi, co mi budou říkat, že řeším blbosti, ale mě to fakt doslova sere!
S přítelem jsme spolu měsíc, a když jsme byli kamarádi, psal mi 24/7, proste každou minutu (doslova), teď když mě získal, tak odepisuje jednou za 6 h, ale přitom je online, furt se odpojuje a pripojuje na mess a jiných soc sítích, a když se ho zeptám, co se deje, že už se mi nevěnuje tak jako dřív, tak mi řekne “jestli se ti to nelibi, tak si najdi někoho jiného”..
druha věc, co mě hrozne stve, je ta, ze když někam jedu, tak se nezepta jestli jsem v pohode dorazila, jaká byla cesta, nebo proste celkove se nepta na nic, nic ho o mě nezajima, já když se ho zeptám, tak on se zpátky nezepta..

Mám ho fakt rada, ale vytaci mě.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11878
1.1.22 19:36

No tak si udělal zářez, vyplnil kolonku do alba atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10490
1.1.22 19:39
@Anonymní píše:
Určitě se tu najdou lidi, co mi budou říkat, že řeším blbosti, ale mě to fakt doslova sere!
S přítelem jsme spolu měsíc, a když jsme byli kamarádi, psal mi 24/7, proste každou minutu (doslova), teď když mě získal, tak odepisuje jednou za 6 h, ale přitom je online, furt se odpojuje a pripojuje na mess a jiných soc sítích, a když se ho zeptám, co se deje, že už se mi nevěnuje tak jako dřív, tak mi řekne “jestli se ti to nelibi, tak si najdi někoho jiného”..
druha věc, co mě hrozne stve, je ta, ze když někam jedu, tak se nezepta jestli jsem v pohode dorazila, jaká byla cesta, nebo proste celkove se nepta na nic, nic ho o mě nezajima, já když se ho zeptám, tak on se zpátky nezepta..Mám ho fakt rada, ale vytaci mě.. :nevim:

Kopni ho někam a najdi si někoho kdo bude mít zajem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
1.1.22 19:40

Někdy je dobré partnera poslechnout. Našla bych si jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
1.1.22 19:42
@Anonymní píše:
druha věc, co mě hrozne stve, je ta, ze když někam jedu, tak se nezepta jestli jsem v pohode dorazila, jaká byla cesta, nebo proste celkove se nepta na nic, nic ho o mě nezajima, já když se ho zeptám, tak on se zpátky nezepta..Mám ho fakt rada, ale vytaci mě.. :nevim:

Noo, tak to vypadá na ten typ, pro kterého přestává být holka zajímavá, když ji získá a má jistou. Tady můžeš dělat tři věci. Za prvé si s ním o tom promluvit a dojít k nějakému, pro vás oba přijatelnému, řešení.
Za druhé se s tím smířit. A za třetí mu dát kopačky a být pro něj zase nedosažitelná. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
1.1.22 19:46

Tak se na nej vykasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
1.1.22 19:51

Stát se otravou stíhačkou během jediného měsíce aspiruje na zápis do knihy rekordů. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
1.1.22 19:51

Jestli se ti to nelíbí, tak si najdi někoho, kdo se ti bude věnovat jak ty chceš. :nevim: :D Řekl ti to docela jasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
1.1.22 19:58

Vykašli se na něj, jsi akorát za stíhačku. Stojí ti to za to? Sama vidíš že zájem nemá. Neponižovala bych se a nenaháněla bych ho. Ještě když ti řekne najdi si jiného, jestli se ti to nelíbí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19628
1.1.22 20:30

1. Moc na neho tlacis.
2. Moc ho neberes.

Ve vasem vztahu nevidim budoucnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.1.22 20:50

No a co kdyz ma uz jinou bokovku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
1.1.22 22:43

No vy ho ráda máte, ale on vás asi ne, když vám klidně řekne, ať si najdete někoho jiného. Víte co? Udělejte to.

Jste spolu jen měsíc a už vám to nefunguje. To je hrozně brzy a nic dobrého to neznačí.

A proč se vám tak věnoval dokud jste byli přátelé a teď nic? Protože už vás ulovil. Kvůli ničemu jinému to nedělal. Teď si myslí, že vás má jistou a tak přestal. A taky je dost možné, že ten vztah prostě nesplňuje to, co od toho čekal a nemá koule na to vycouvat z toho jako první. Tak prostě čeká, kdy to přestane bavit vás a skončíte to - aby on nebyl za toho špatného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7958
1.1.22 23:39

Bohužel bych řekla, že už tě dostal, tak teď už ho nezajímáš. Je pořád online, protože neustále vypisuje jiným kamarádkám. Tobě dal radu, ať si najdeš jiného, takže myslíš, že o tebe má zájem a plánuje nějakou budoucnost? Jestli ses stihla zamilovat, tak to bude bolestivé otevření očí, ale ani ten největší hňup takhle neotočí, pokud chce s holkou být. A jakože znám pár případů, co se o holky krásně snaží a když uspěli, tak šli zase o postel dál. Pro ně je to jen zábava. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
2.1.22 12:37

No jo, jak jsi sama napsala: UŽ TĚ ZÍSKAL. Takže už má splněno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu