Budoucí partner?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 14:33

Budoucí partner?

Ahoj holky, ženy, mám takový dotaz.
Od poloviny listopadu jsem ve spojením s mužem, který si mě v létě našel na IG. V listopadu mě kontaktoval jako první, od té doby jsme v pravidelném kontaktu. V prosinci jsme spolu byli na výletě i s přespáním na hotelu. Upřímně jsem čekala, že po naší první společný noci skončí i naše komunikace, jak je tomu u chlapů zvykem. :D Každopádně komunikujeme spolu stále a ve stejném stylu jako předtím.
Z mojí strany k němu si dovedu s ním představit být i přes to, že oba máme opravdu náročnou práci. On je charismatický, empatický, srandovní, přesně takový, jakého chlapa si představuju.
Jediný s čím mám problém je, že nevím co si mám myslet, jelikož se mi v listopadu svěřil s tím, že chce vztah, ale že je radši sám, že by chtěl rodinu, ale že neví. Chápu, mohlo se to třeba od té doby změnit. Nevím jakým způsobem se k němu mám stavět, nevím na čem jsem. Jaký na to máte názor, popřípadě mám se ho „na sílu“ zeptat, jakým způsobem vidí budoucnost?
Jsem typ člověka, co má prostě radši jasno i za každou cenu radosti nebo zklamání, než aby toto pokračovalo takhle dál x měsíců a ve finále z toho třeba nic nebylo.
Děkuji za Vaše názory a přeji krásný rok 2022.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
1.1.22 14:38

Komunikace je základ - stačí se zeptat. Nic jiného ti nezbyde, pokud to chceš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12302
1.1.22 14:40

Prostě chce kamarádku s benefity. Nic víc. Je na tobě, jestli to chceš taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
1.1.22 14:40

Není lepší se ho rovnou zeptat? Než vymýšlet na internetu co se mezi vámi asi stalo a proč? Škoda že v dnešní době spolu lidé neumí mluvit :,(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 14:41

@Noelia_Z
děkuji za tvojí reakci, čekám momentálně na to, až nám výjde čas, aby jsme se viděli a mám v plánu se ho zeptat osobně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 14:42

@krajta čekám na to, až se uvidíme, abych se ho zeptala. Jen jsem chtěla vědět názor ostatních.
Je to pro mě fakt těžký, jelikož nad tím posledních pár dnů stále přemýšlím :(

• Citovat
  • Nahlásit
39
1.1.22 14:56

Není náhodou zadaný, když trávíte noc na hotelu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Makca87
1.1.22 14:59

Ježíš, hlavně se do něj hned nezamilovávej :roll:! Takových, jako jsi ty, má rozjetých určitě víc ;). Po měsíci a půl nějakého psaní a jednoho sexu, s ním chceš chodit a mít ho za pana Božského? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 15:03

@Cakynka6
já jsem v té době měla bývalé partnera doma, který byl v režimu stěhování a od něj se také stěhovala bývalá přítelkyně, takže z toho důvodu jsme jeli úplně pryč i s přespáním.

• Citovat
  • Nahlásit
39
1.1.22 15:08

A jsi si jistá, že se od něj odstěhovala? Jediný co, tak bych si dávala pozor a vyčkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 15:11

@Cakynka6
ono tu bejvalku zná dost lidí kolem mě a prý jo. Čekám na to, až se prostě uvidíme, abych se ho zeptala a viděla i ty reakce. Po zprávách tohle řešit nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Makca87
1.1.22 15:18
@Anonymní píše:
@Cakynka6
ono tu bejvalku zná dost lidí kolem mě a prý jo. Čekám na to, až se prostě uvidíme, abych se ho zeptala a viděla i ty reakce. Po zprávách tohle řešit nechci.

Ze vztahu do vztahu chodí jen naivní holky ;). Chlapi si chtějí užívat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 15:24

@Makca87
já rozhodně ze vztahu do vztahu nejdu, to bych ani nechtěla. Já jsem už nějakou dobu sama, jen jsem měla doma „spolubydlícího“.

• Citovat
  • Nahlásit
39
1.1.22 15:25

Jasně, osobně je to nejlepší. Tak máš dvě možnosti, buď vyčkat a uvidíš jaký bude další průběh, přeci jenom je to pořád krátká doba, někomu to může trvat dýl a nechala bych ho se po rozchodu trošku vydýchat. Anebo se zeptat narovinu jak to s vámi vidí. Obojí si myslím, že je dobře, ale vzhledem k tomu, že je po rozchodu (pravděpodobně), tak bych ještě vyčkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 15:27

@Cakynka6
tak já tomu nechávám zatím volný průběh. Nepíšu mu ani sama od sebe, on vždycky napíše první. Uvidíme, jestli se něco změní do té doby než se uvidíme a když ne, hold to na něj vybalím narovinu :)
Děkuji ti.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat