Chci shugarmámu, ale nikoho nemohu najít.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.1.22 22:38

Chci shugarmámu, ale nikoho nemohu najít.

Ahojte, je mi 18 a jsem student. Už relativně dlouho se snažím najít někoho, s kým bych měl zvláštní vztah. To víte student toho moc nemá, ale libí se mi jak se říká ženy za vodou, co si chtějí užívat. Už nevím, kde někoho takového, kdo by to chtěl praktikovat pravidelně najít. Mám účty založeny snad všude, ale stále nic.
Chtěl jsem se přesvědčit, že je to špatně, ale jinak zkrátka nejsem šťastný
:andel: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
1.1.22 22:42
@Chcishugarmamu píše:
Ahojte, je mi 18 a jsem student. Už relativně dlouho se snažím najít někoho, s kým bych měl zvláštní vztah. To víte student toho moc nemá, ale libí se mi jak se říká ženy za vodou, co si chtějí užívat. Už nevím, kde někoho takového, kdo by to chtěl praktikovat pravidelně najít. Mám účty založeny snad všude, ale stále nic.
Chtěl jsem se přesvědčit, že je to špatně, ale jinak zkrátka nejsem šťastný :andel: :cert:

Sorry ale ty nemáš rodiče brigáda? To se fakt chceš prodávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
1.1.22 22:43
@Chcishugarmamu píše:
Chtěl jsem se přesvědčit, že je to špatně, ale jinak zkrátka nejsem šťastný :andel: :cert:
Sorry ale ty nemáš rodiče brigáda? To se fakt chceš prodávat?
@Chcishugarmamu píše:

A šťastný nejsi proč? Protože si nemůžeš zasoutěžit nebo že nemáš prachy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
1.1.22 22:43
@Cizinka1 píše:
A šťastný nejsi proč? Protože si nemůžeš zasoutěžit nebo že nemáš prachy

Pardon zasoulozit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
1.1.22 23:02

Tak v tomto funguje nejen u nás ale celosvětově nerovnoprávnost. Kdyby si osmnáctiletá holka založila kdekoliv profil s požadavkem, že hledá staršího sponzora, tak bude nabídky přehazovat vidlemi. :P

Asi prostě staré bambitky, nejsou ochotné pustit chlup :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10389
1.1.22 23:20

Kdyžtak je to „sugarmama“, jestli nebude důvod v tom, že hledáš špatné heslo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26720
1.1.22 23:40
@ElenPásková píše:
Tak v tomto funguje nejen u nás ale celosvětově nerovnoprávnost. Kdyby si osmnáctiletá holka založila kdekoliv profil s požadavkem, že hledá staršího sponzora, tak bude nabídky přehazovat vidlemi. :PAsi prostě staré bambitky, nejsou ochotné pustit chlup :mrgreen:

Většina z nich má děti nebo vnoučata. Nebo cestují. Peníze radši dají sem.
99% nechce dotovat žádného chlapa a zajíčka už vůbec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24673
1.1.22 23:52

Takové starší, zazobané dámy si raději sednou do letadla a letí třeba do Egypta nebo jiné arabské země zalaškovat s arabskými mladíky, nejčastěji animátory z hotelu.
Jednu takovou paní znám, dámička - 63 let, doma zanedbávaná svým 70ti letým mužem a prostě si tak záletí zablbnout a hned se cítí o 20 ket mladší.
Samozřejmě, že tam má sex a ne s jedním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14152
2.1.22 00:34

@Klopotkova Co si oni ti Arabové mysli? To je fakt strašné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
2.1.22 02:14
@eva valoi píše:
@Klopotkova Co si oni ti Arabové mysli? To je fakt strašné.

S doslechu od kamarádky která jejich služby během dovolené využívá, vím, že je to tam standart. Oni jsou na to připravení a čeká se to. Pokud tam přijede samotná žena, tak se kolem ní točí a čekají jestli zabere.
V tomto „sportu“ vedou sice Němky, Francouzky a Rusky ale některé dámy z naší republiky se taky nenechají zahanbit. Osobně bych na sebe takového arabského animátora vlézt nikdy nenechala ale proti gustu…

Podotýkám, že nejde o rasismus jen o špatné zkušenosti s určitým typem lidí různých národností ne jen jedné. Já jsem taky ze smíšeného manželství, takže neřadím lidi podle státní příslušnosti ale podle chování. A tyto animátory opravdu nemusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 02:23

Pokud jsi hezký, máš bílé zuby, umíš se oblékat, mluvit, být zábavný, tak musíš hledat po hotelových barech v Praze (hotely 5*). ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6020
2.1.22 08:54
@Anonymní píše:
Pokud jsi hezký, máš bílé zuby, umíš se oblékat, mluvit, být zábavný, tak musíš hledat po hotelových barech v Praze (hotely 5*). ;)

No to si ale musi vydelat do zacatku dost penez, piti v techto hotelech neni nejlevnejsi, nez te nejaka oslovi..a ano takove damy radeji jezdi do ciziny je tobi pro ne bezpecnejsi a tajnejsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
2.1.22 09:06

Nejdřív se to nauč správně napsat, spíš bych radila pořádně máknout na brigádě, než se nechat vydržovat. Ono by ti to taky mohlo zůstat a pak se maminka vnoučat nedočká 🤷🏻‍♀️ Bože, jestli tohle někdy vůbec napadne našeho syna, tak ho lísknu a pofičí do Lidla na brigádu 🤪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3171
2.1.22 11:05

Tak i starší a bohaté ženy chtějí mít pocit, že je někdo chce kvůli tomu jaké jsou, jak vypadají a ne jen kvůli penězům. Oni totiž i ti Arabové někde v letovisku jim ten pocit ze začátku dají, to ostatní přijde postupně až pak. Pokud rovnou hledáš někoho, kdo ti za to zaplatí nebo poskytne jiné výhody, tak to je od začátku odsouzenou k neúspěchu. Ženy to tak nemají. ono ani není moc mužů kteří by to chtěli takto na rovinu dělat. Ani zlatokopky ženy od začátku neprezentují, že jsou s mužem kvůli penězům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.22 11:22

Musis zmenit cilovou skupinu (a tedy svoji orientaci). Sugar daddy se najde rychle. Muzi to proste s penezi za sex maji jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat