Ví nebo neví, co chce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 10:00

Ví nebo neví, co chce?

Ahoj, chci být stručná a chtěla bych znát vaše názory a jak to na vás působí. Kdyby vám kluk ještě pár dní zpátky psal zprávy, že jste jeho zlato, že chce byt s vámi atd. a najednou by psal, tak jako, aby se neřeklo, bylo by vám to divný? Nebudu lhát, začínám být z toho zmatená. Predtim chování, že se opravdu o mě snaží a opravdu to tak bylo. A najednou úplná změna a úplně zbrzdil. Na Silvestr mi psal, že doufá, že mě nikdo nebalí. Ale pak další zprávy, takový zase opatrný, proste mi přijde jako kdyby mi psal/odepisoval, aby se neřeklo. Předtim jsme oba dva hodně rozvíjeli konverzaci, najednou ji rozvíjím mám pocit skoro jen já. Plus včera jsme si psali a to mě až prekvapilo. Že začal najednou čím dál víc narazet na sex. Už jsme se před tím jednou viděli. Posledních par dni to je prave takové. Nějak bych to neřešila, jen nechápu, jak jeste par dni zpět mi furt vypisoval, volal, pomalu se mnou plánoval budoucnost :) a nejednou takovej zvláštní obrat. A mrzí mě to, do tyhle doby to bylo fakt hezký a cítila jsem, že jsem si konečně po dlouhé době s někým sedla, to samá jsem cítila z jeho strany, tak to teď moc nechápu.. Dneska jdeme na procházku. Nevím, působí to na mě, že neví, co chce. Mám v plánu se s nim dnes o tyhle divne situaci pobavit a proste byt k sobě upřímný, ať víme zda to má smysl a aby věděl, jak to je z mé strany. Jak to na vás působí? A řekli byste mu, jak to vidíte vy?
Hezký den a děkuji :andel:

Příspěvek upraven 02.01.22 v 10:04

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
804
2.1.22 10:04

Kolik vám je? Mám pocit, že on se o tom chtít bavit nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 10:06
@Asiina píše:
Kolik vám je? Mám pocit, že on se o tom chtít bavit nebude

Je nám 21.

• Citovat
  • Nahlásit
804
2.1.22 10:08

Tak to bych se na to vyprdla, on je mentálně tak v 18 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
2.1.22 10:20

Když mi bylo 18, jeden den jsem se s přítelem rozloučila, jel napřed na chatu se známými slavit silvestra. Při rozloučení všechno v pořádku, měli jsme vztah na dálku, ale vidali se poměrně často.
Když jsem o pouhý 1 den později dorazila za ním na chatu, jaká to změna. Nevšímal si me, vyhýbal se mi.. Já se tam demonstrativne opila, při dalším setkání o 2 týdny později se se mnou rozešel.
Co se tak asi mohlo za ten 1 den před silvestrem na chatě plne dalších lidí stát, co? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 10:34
@Svetluska55 píše:
Když mi bylo 18, jeden den jsem se s přítelem rozloučila, jel napřed na chatu se známými slavit silvestra. Při rozloučení všechno v pořádku, měli jsme vztah na dálku, ale vidali se poměrně často.
Když jsem o pouhý 1 den později dorazila za ním na chatu, jaká to změna. Nevšímal si me, vyhýbal se mi.. Já se tam demonstrativne opila, při dalším setkání o 2 týdny později se se mnou rozešel.
Co se tak asi mohlo za ten 1 den před silvestrem na chatě plne dalších lidí stát, co? :P

Tyjo. Jinak já si nemyslím, že by si najednou našel jinou nebo alespoň, tak to na mě nepůsobí. On mi normálně i sám píše, jen je to jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
16769
2.1.22 10:37
@Anonymní píše:
Je nám 21.

Videli jste se JEDNOU a pise o sexu…?
To na vazny vztah nevidim :mrgreen:.

Zahodte mobily a videjte se nazivo nebo to zabalte rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3165
2.1.22 10:53

A jak dlouho si píšete? Nemyslím si, že tvůj plánovaný upřímný pohovor k něčemu bude. Jakou chceš upřímnost? Že s tebou plánuje rodinu? Vykašlete se na vypisování a prostě se stýkejte osobně, vždyť se ani neznáte. Že ti píše, že jsi jeho zlato, na to by mi zablikal kontrolka, viděli jste se jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 11:13
@ZuzaM píše:
A jak dlouho si píšete? Nemyslím si, že tvůj plánovaný upřímný pohovor k něčemu bude. Jakou chceš upřímnost? Že s tebou plánuje rodinu? Vykašlete se na vypisování a prostě se stýkejte osobně, vždyť se ani neznáte. Že ti píše, že jsi jeho zlato, na to by mi zablikal kontrolka, viděli jste se jednou.

Píšeme si cca 3 týdny. Jinak myslela jsem to tak, že si ujasníme, zda se teda chceme více poznávat a vídat a zda to tak je z obou stran. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
16769
2.1.22 11:52
@Anonymní píše:
Píšeme si cca 3 týdny. Jinak myslela jsem to tak, že si ujasníme, zda se teda chceme více poznávat a vídat a zda to tak je z obou stran. :think:

Jenze to, ze ti neco napise ci rekne, nevypovida vubec o nicem.
Jestli te chce vic poznavat a vidat poznas podle toho, ze bude sam aktivne planovat a navrhovat osobni setkani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
2.1.22 12:20

No já bych si s ním nijak nepromlouvala o tom, jak si spolu píšeme, ale sledovala bych, jak vypadá chování naživo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
2.1.22 18:43

Na mě to působí, že se ze začátku snažil, protože měl před sebou vidinu sexu. Ale sex zatím nikde a jeho už přestává bavit se přetvařovat a vynakládat tolik úsilí kvůli zásunu. Tomu odpovídají i ty narážky na sex, co se objevily… Prostě se mu už nechce čekat. Tak mu buď dáte a on se pak vypaří, anebo se brzy vypaří i bez toho no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat