Cítím se jako ta špatna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 07:37

Cítím se jako ta špatna

Hezký den všem,

už před rokem a pul jsme se rozešli. Po roce od toho rozchodu to vypadalo tak, že bychom se mohli dát znovu dohromady, ale já necítila úplně zájem podle představ, a odpovědi na me otázky byly vyhýbáve nekonkretni a tak jsem na sobě cítila obrovský tlak a jedinou úlevou bylo tomu dát jasne pojmenování, abych se z té nejistoty nezblaznila. Nicméně, když to přijal, jakoby nic, tak jsem po dalších 2 měsících, tak blbá, že se cítím provinile..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11881
2.1.22 08:00

Nechápu tvoje myšlenkový pochody. Neřeš to, je konec a jdi dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 08:23
@Cenarius píše:
Nechápu tvoje myšlenkový pochody. Neřeš to, je konec a jdi dál.

To právě nevím jak, docela hloupě jsem v tom zabredla :(

• Citovat
  • Nahlásit
11881
2.1.22 08:26

Připomínek si pořád to, proč jste se rozešli a tak to, že jste se zkusili vrátit, ale nevyšlo to. ON nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 08:47

Jak jste spolu byli dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 09:01
@ábécédé321 píše:
Jak jste spolu byli dlouho?

Spolu jsme byli pár měsíců. Ale rok mi psal a udržoval mě pritahnutou k sobe( to vidím, až s odstupem času, že to nebyl opravdový zájem, ale pouze jeho sobeckost, co kdyby to nevyšlo jinde) a teď strašně lituju svoji hlouposti

• Citovat
  • Nahlásit
12814
2.1.22 09:39
@Anonymní píše:
Spolu jsme byli pár měsíců. Ale rok mi psal a udržoval mě pritahnutou k sobe( to vidím, až s odstupem času, že to nebyl opravdový zájem, ale pouze jeho sobeckost, co kdyby to nevyšlo jinde) a teď strašně lituju svoji hlouposti

Jsi asi jeste mlada, vid? Hele to se stava, mu delal dobre tvuj zajem, cerpal z toho.
Je zacatek roku, smir se s tim, ze to tak probehlo a jsi dal. On to nedelal cilene proti tobe, on to delal proste sobecky pro sebe. Proste se k sobe nehodite, ale v urcitem zivotnim obdobi jste pro sebe byli duleziti, tak to obdobi proste ukonci a jdi dal. Takovych chlapu, co ti zamota hlavu a budes o nich premyslet, jeste v zivote bude dost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 09:48
@Taky jedna píše:
Jsi asi jeste mlada, vid? Hele to se stava, mu delal dobre tvuj zajem, cerpal z toho.
Je zacatek roku, smir se s tim, ze to tak probehlo a jsi dal. On to nedelal cilene proti tobe, on to delal proste sobecky pro sebe. Proste se k sobe nehodite, ale v urcitem zivotnim obdobi jste pro sebe byli duleziti, tak to obdobi proste ukonci a jdi dal. Takovych chlapu, co ti zamota hlavu a budes o nich premyslet, jeste v zivote bude dost!

Vím, že ze mě čerpal, ale pěkně mě se*e, že jsem se sebou nechala takhle manipulovat… On je jinde, ani si nevzpomenu, šťastný nejspíš a já ztrapena :)

• Citovat
  • Nahlásit
1933
2.1.22 18:57

Tak se rozhodněte, že je to minulost. Že už ztrápená nebudete a že je vám ten člověk už volný. A jděte dál. Tím, že se v tom dál vrtáte, ubližujete jen sama sobě. A jen vy máte moc s tím přestat. Musí to vzejít z vašeho jasného rozhodnutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat