Nechce se líbat - máte zkušenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 14:19

Nechce se líbat - máte zkušenost?

Holky, jsem trochu rozčarovaná z jednoho muže.

Poznali jsme se na Tinderu, proběhly 4 schůzky, psaní každý den… chtěl, abychom spolu oslavili Silvestra. Pořád nedošlo k fyzickému kontaktu, tak jsem si říkala, že se to prolomí alespoň na novoroční přípitek :D ale nic. Spal u mě, pak přišlo mazlení, pořád mě objímal a držel za ruku, na kterou mi i dával pusu. Druhý den byl se mnou až do večera, taky objímání. Po příjezdu domu hned psal. Ale nedal mi za celou dobu ani obyč pusu. Což mi přijde dost divný. Oběma nám je přes 30 a hned jsme si řekli, že hledáme vážný vztah.

Máte s ničím podobným zkušenost? Jsem z toho zmatená. Chce se vidět znovu, to mi řekl i pak psal. Ale nevím no, abych neztrácela čas…

Moc děkuji za vaše reakce :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
961
2.1.22 14:20

Asi to nechce uspěchat. Jsi mu pusu měla dát ty ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
2.1.22 14:29

Tak já ti nevím ale po 4 schůzkách hned se vrháš do postele? A i když je ti přes 30 tak to taky nemusíš uspěchat. Mohl mít nějaký zdravotní problém pokud nechtěl líbat na pusu.Tak se ho zeptej až se uvidíte, pokud bude takhle pokračovat. Pokud chceš vážný vztah tak jednej narovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
2.1.22 14:47

Po 4 schůzkách nedošlo k fyzickému kontaktu? No to je skandál!! Okamžitě bych to utla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6210
2.1.22 14:58

Takové zarážející to je, ale já bych mu sama už tu pusu dala. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
2.1.22 15:00

Zkušenost takovou nemám…myslím si že pokud to chtějí oba tak to po této době a za této situaci většinou skončí sexem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
2.1.22 15:23

A ty ses mu ji snažila dat? Anebo si čekala na nej? Já jen že pokud jsi ji chtěla, tak jsi ho měla políbit - není žádné pravidlo že chlap líbá první ne? Třeba si není jistý anebo nemá pocit, že na 4. schůzce musí být hned ruka v kalhotách 😀

Buď se ho zeptej jako dospěla ženská, anebo mu pusu dej ty sama. Potom uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
2.1.22 15:25

@Noelia_Z No vidíš to a nedávno tu byla diskuze že jak si pozveš chlapa domu je to pro něj okamžitá nabídka sexu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398
2.1.22 15:45

Mě jako první napadlo, že mohl mít nějaký problém v puse - třeba se zuby. Já bych teda pusu taky čekala. Hlavně když jiný bližší tělesný kontakt proběhl.

V každém případě zájem evidentně má, tak bych ještě počkala. Třeba si opravdu nechává líbání na pusu až na později. Nebo se prostě nerad líbá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 15:52
@Anonymní píše:
Holky, jsem trochu rozčarovaná z jednoho muže.

Poznali jsme se na Tinderu, proběhly 4 schůzky, psaní každý den… chtěl, abychom spolu oslavili Silvestra. Pořád nedošlo k fyzickému kontaktu, tak jsem si říkala, že se to prolomí alespoň na novoroční přípitek :D ale nic. Spal u mě, pak přišlo mazlení, pořád mě objímal a držel za ruku, na kterou mi i dával pusu. Druhý den byl se mnou až do večera, taky objímání. Po příjezdu domu hned psal. Ale nedal mi za celou dobu ani obyč pusu. Což mi přijde dost divný. Oběma nám je přes 30 a hned jsme si řekli, že hledáme vážný vztah.

Máte s ničím podobným zkušenost? Jsem z toho zmatená. Chce se vidět znovu, to mi řekl i pak psal. Ale nevím no, abych neztrácela čas…

Neznam..nehraju si na echt neodolatelnou, ale jeste se mi nestalo, aby kdyz jsem chlapa pozvala „na kavu“ k sobe, me nechtel, a to i jeden co me do posledni chvile krmil ucho jak je vyrovnany a miluje svoji zenu, pozvala jsem ho na kafe, fakt jen na kafe, nemela jsem v hlave nic jineho, jeste s tim u kavy chvili pokracoval, kdyz jsem se ho zeptala co tedy dela u me v noci dela, tak neco zablekotal a. Abych to skratila, do rana jsme nezavreli oci, v sexu byl jednicka a poprve zivote jsem fakt nemohla rano poradne sedet. Nejak jsem to nepochopila ale bylo to fajn :lol:..takze pro zakladatelku. Je divny..

• Citovat
  • Nahlásit
5143
2.1.22 16:29
@Anonymní píše:
Neznam..nehraju si na echt neodolatelnou, ale jeste se mi nestalo, aby kdyz jsem chlapa pozvala „na kavu“ k sobe, me nechtel, a to i jeden co me do posledni chvile krmil ucho jak je vyrovnany a miluje svoji zenu, pozvala jsem ho na kafe, fakt jen na kafe, nemela jsem v hlave nic jineho, jeste s tim u kavy chvili pokracoval, kdyz jsem se ho zeptala co tedy dela u me v noci dela, tak neco zablekotal a. Abych to skratila, do rana jsme nezavreli oci, v sexu byl jednicka a poprve zivote jsem fakt nemohla rano poradne sedet. Nejak jsem to nepochopila ale bylo to fajn :lol:..takze pro zakladatelku. Je divny..

Proc zves ženatýho chlapa k sobě domů na kafe?? A pak mu dáš ještě zapich…?? My ženský jsme fakt divnej klan. Všude se říká, jak chlap neudrží klacek v kalhotách. Ale kdo by ho udržel, když se mu ku.rvy nabízeji na zlatem podnose?? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24671
2.1.22 16:35

Pokud Ti chlap nedá pusu nejpozději na té čtvrté schůzce a nic moc neproběhne, tak ho prostě jako ženská nepřitahuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
2.1.22 16:58
@Anonymní píše:
Holky, jsem trochu rozčarovaná z jednoho muže.

Poznali jsme se na Tinderu, proběhly 4 schůzky, psaní každý den… chtěl, abychom spolu oslavili Silvestra. Pořád nedošlo k fyzickému kontaktu, tak jsem si říkala, že se to prolomí alespoň na novoroční přípitek :D ale nic. Spal u mě, pak přišlo mazlení, pořád mě objímal a držel za ruku, na kterou mi i dával pusu. Druhý den byl se mnou až do večera, taky objímání.Po příjezdu domu hned psal. Ale nedal mi za celou dobu ani obyč pusu. Což mi přijde dost divný. Oběma nám je přes 30 a hned jsme si řekli, že hledáme vážný vztah.

To mi připadá, jako by to bylo rande, kdy je vám tak 15 let. Od třicátníků bych už očekával jiný průběh. Možná neviděl od tebe žádnou kladnou odezvu, ale po mazlení by třeba pro mě bylo těžké to zabrzdit, pokud bys třeba neřekla rázné ne. Každopádně je to divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2729
2.1.22 17:00

Ne, nemám takovou zkušenost :mrgreen: Pusou (obyč) začínám první rande :* :srdce: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3546
2.1.22 17:02
@vertunka píše:
Proc zves ženatýho chlapa k sobě domů na kafe?? A pak mu dáš ještě zapich…?? My ženský jsme fakt divnej klan. Všude se říká, jak chlap neudrží klacek v kalhotách. Ale kdo by ho udržel, když se mu ku.rvy nabízeji na zlatem podnose?? :roll:

Cítíš se líp? Jako zenateho chlapa bych si domů taky nezvala, ale proč tak hnusně? Asi k tomu měla svoje důvody, co je tobě do toho. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat