Kamarádka pro 13letou sestru

53
6.8.18 08:40

kamaradka pro 13 letou sestru

Ahoj. hledam kamaradku pro 13 letou sestru. kamaradu moc nema, je ji smutno a ja bych ji chtela pomoct. je to baculka a navic jeste takova „detska“,takze by nevadili kamaradi mladsi…
kdyby nekdo vedel o nekom, kdo by se taky chtel kamaradit a nemel by s kym, tsk budem rady za kontakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
6.8.18 08:41

zapomnela jsem napsat, ze je ze strednich cech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
6.8.18 09:19

Ahoj, napiš raději přesné místo, třináctiletá holka se těžko bude kamarádit s někým z druhého konce okresu :nevim: . A co dcery tvých kamarádek? Co se seznámit s maminkami ze školy, kam chodí? Nebo ji přihlásit do nějakého kroužku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
6.8.18 09:28

nemyslim si. bude se kamaradit klidne s nekym z opacneho konce okresu. je casto na netu, takze bez problemu… a co s tim maji spolecneho dcery mych kamaradek? hledam kamaradku pro 13letou sestru, dcery mych kamaradek jsou miminka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13811
6.8.18 09:30

Ahoj, mám stejnou dceru, je jí 12 let. Jestli chceš, tak mi napiš zprávu. Jinak my jsme z Prahy, bydlíme úplně na okraji směr Brno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
6.8.18 09:31

Pardon, nemůžu vědět, že jsou dcery tvých kamarádek miminka. Hodně často se děti přátel spolu taky přátelí, protože k sobě chodí na návštěvy, podnikají nějaké společné akce, výlety atd. Spíš mi přijde nevhodné tlačit dceru do kamarádství po netu, potřebuje hlavně osobní kontakt, společné zážitky, ne dopisování si na netu. To jí rovnou můžeš ukázat diskuzní fórum na emiminu nebo nějakou puberťáckou alternativu. Spíš pokud není sociálně zdatná, tak ji tohle jen ubije. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
6.8.18 09:36

@Tiger-lily je to sestra! Sestra hledá sestře kamarádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21199
6.8.18 10:07

@Marta009 v 13 se kamarádky hledají ve škole, nebo v okolí bydliště, pokud to nejde, ať v září začne chodit do nějakých kroužků, tam by se mohla skamarádit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
6.8.18 10:22
@11223344 píše:
@Tiger-lily je to sestra! Sestra hledá sestře kamarádku…
:nevim: Tak by měla zapátrat v okruhu sester svých přátel. Případně dětech přátel svých rodičů. A kouknout po okolí, kde se taková děvčata sdružují a pomoct se s nimi sestře nějak seznámit. Ať je k té holce v jakémkoliv příbuzenském vztahu, hledání internetové kamarádky si myslím, že nemá valný smysl.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
6.8.18 10:32
@Marta009 píše:
Ahoj. hledam kamaradku pro 13 letou sestru. kamaradu moc nema, je ji smutno a ja bych ji chtela pomoct. je to baculka a navic jeste takova „detska“,takze by nevadili kamaradi mladsi…
kdyby nekdo vedel o nekom, kdo by se taky chtel kamaradit a nemel by s kym, tsk budem rady za kontakt

V tomto věku si nějaká puberťačka nebude jen tak dopisovat. Ty holky se kamarádí díky tomu, že mají spolu něco společného a rozumí si. Jinak do toho nejdou. Vidím to u své 13leté dcery - má kamarádky ve škole, s těmi chodí ven, a dále závodně tancuje, tak má kamarádky i z taneční školy :think: Pokud si sestra nenašla kamarádku ve škole, ať se začne něčemu věnovat, chodit do nějakého kroužku, tam díky společnému zájmu může někoho nového poznat, bude je něco spojovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
6.8.18 10:57

@Marta009 Ve 13 je kontakt na silu neprijemny. Co ji pomoct se sportem? Zbavi se baculatosti, uzije si a jeste bude mit partu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
6.8.18 11:18

holky, moc diky za prispevky, ale jsem dospela, jeji rodice jsou dospeli a snad to nebude znit arogantne kdyz reknu, ze nejsme uplne pitomi…samozrejme jsme zkouseli krouzky, deti pratel a pod. ale ono to nejde, je „jina“,kdo nezazil, tak to nepochopi…takze jeste jednou diky, ale prosim, aby prispivaly jen ty, ktere maji co prispet vzhledem k nazvu diskuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
6.8.18 12:00
@Marta009 píše:
holky, moc diky za prispevky, ale jsem dospela, jeji rodice jsou dospeli a snad to nebude znit arogantne kdyz reknu, ze nejsme uplne pitomi…samozrejme jsme zkouseli krouzky, deti pratel a pod. ale ono to nejde, je „jina“,kdo nezazil, tak to nepochopi…takze jeste jednou diky, ale prosim, aby prispivaly jen ty, ktere maji co prispet vzhledem k nazvu diskuse.

Jak jiná? Co ji baví? Čemu se věnuje? Ono ve 13 letech jsou ty holky už opravdu v pubertě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
6.8.18 17:55

Rozhodně bych jí nehledal někoho konkrétního. Jen jí otevřel cestu. Pokud jí něco baví, tak se tomu může věnovat a najít si díky tomu kamarády. Protože, když bude mít pocit, že se s tou holčinou musí bavit a být s ní „kamarádka“, může to mít dva následky. 1. nebude se s ní bavit, protože bude mít pocit, že ji k tomu nutíte, 2. bude se z ní bavit z povinnosti. A z toho asi žádný super přátelství nevznikne :nevim:
K tomu že je jiná. Možná je jen introvert. Taky jsem a ten můj taky. Nevidíme to jako vadu, proč taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.18 09:12
@Marta009 píše:

Ahoj, mne je 14, jsem sice z Liberce ale na dopisování to myslím nevadí ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat