Kamarádka zahejbá s ženatým

Anonymní
27.7.21 19:06

Kamarádka zahejbá s ženatým

Zajímalo by mě, jak byste vnímali, kdyby nejlepší kamarádka zahýbala její známé (ne mojí) s mužem. Navíc je manželka toho muže těhotná s druhým.

Vím, nic mi do toho není. Ale fakt by vám to bylo jedno? Pro mě je to dno. Nebo jako kamarádka mám vydržet všechno, i kdyby někoho zabila?

Mám ji ráda, ale morálně nemůžu ustát, co dělá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.7.21 19:09

Nevím proč to resis..s tvym muzem snad nezahyba ne? Tvoje problemy bych chtela mit :nevim:
Edit: jestli ti to tak moc vadi tak ji rekni co si o ni myslis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8818
27.7.21 19:12
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jak byste vnímali, kdyby nejlepší kamarádka zahýbala její známé (ne mojí) s mužem. Navíc je manželka toho muže těhotná s druhým.

Vím, nic mi do toho není. Ale fakt by vám to bylo jedno? Pro mě je to dno. Nebo jako kamarádka mám vydržet všechno, i kdyby někoho zabila?

Myslela bych si, že je to laciná kurv. ička, ale to je tak všechno, co bych s tím mohla dělat.
Je to jejich věc. Ne moje. Takže bych se do toho nesr…. :think:
Max co můžeš udělat, tak z aktuální kamarádky udělat ex kamarádku. Když je to pro tebe takové dno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
27.7.21 19:18

Kdyby mi to vadilo jako tobě, asi bych přerušila nebo hodně omezila kontakty.
Na druhou stranu, ty ani s jedním párem nezijes, nevíš pozadí a detaily cele afery, ale to doopravdy vědí jen její účastníci. A nikdy není vina jen na jedné straně. Zvlášť když to má člověk zprostředkovaně, pravda je vždycky někde uprostřed :D Nechci se kamarádky zastávat, ale tebe přímo se to netýká, takže bud udržovat přátelství dal nebo ho ukončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1636
27.7.21 19:33

Hele, ja mela takouvou kamaradku, co cely zivot byla veselejsi a, v podstate, cely jeji vztah s manzelem ho podvadela. Nevadilo mi to do doby, kdy 1)mne jednou do sve afery zatahla, ja v tom byla uplne nevinne (psala si s amantem a domlouvala pich ode mne z bytu, kdyz u mne byla na navsteve a manzel ji to precet a myslel si, ze ji kryju, zatimco ja o tom nemela tucha) a 2) do doby nez jsem vic poznala jejiho muze, kterej je sice podpantoflackej trouba, co ji to porad dokola odpousti (na druhou stranu, kdyz se opije, mluvi s ni ohavne),ale jinak je to spolehlivej, rodinnej typ, co by ji na rukou nosil. A tenhle elaborat jsem napsala proto, abych sdilela svuj postup-proste s ni mluvim narovinu. Kdyz mi to nevadilo, nerekla jsem ani popel a nechala ji zit, ale od te afery u mne jsem ji kasne rekla, ze s tim nesouhlasim, nechci s tim mit nic spolecneho a ze se mi nelibi, ze z chlapa dela vola. Dnes uz se nepratelime, ale tohle nebyl duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
27.7.21 19:42

Proč tohle píšeš sem, místo abys to říkala jí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
27.7.21 19:43

Bylo by mi to šumák. Ať si každý dělá co chce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
27.7.21 19:46

Mně samotné by to bylo jedno, ale asi bych se s ní moc neka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
27.7.21 19:59
@Anonymní píše:

No a proč ji neřekneš - to co děláš se mi hrubě nelíbí. Nic mi do toho není a nechci ani o tom nic dalšího vědět. Je to věc, která mě od tebe mrzí a nevím, jak moc to ovlivní naše přátelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
27.7.21 20:00

Asi bych to neřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19043
27.7.21 20:02

Jestli ti to vadí, tak s kamarádkou omez kontakty. Jinak se radši do toho nemýchej. Můžeš jí ale říct, že se ti její chování nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
27.7.21 20:06

Když by se to netýkalo mýho chlapa, bylo by mi to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 21:15

Mám ve svém okolí, pár Novakovi, pár Svobodovi, Nováková a Svobodová velký kámošky, a Nováková spí se Svobodou. Přerušila jsem kontakty, nevím, jak se mám na všechny ty zúčastněný tvářit.

• Citovat
  • Nahlásit
395
27.7.21 21:18

Mě se to stalo. Vím o kamarádce, že zahýbala příteli. Jí jsem řekla co si o tom myslím (ví, že nesnáším nevěru), ale nikdy jsem nic neřekla. Je to její svědomí a její život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
27.7.21 21:27

Vzhledem k tomu, že jsem nevěru zažila už jako dítě (otec matku podváděl) a vím jak moc mi to ublížilo a ovlivnilo celou rodinu, bych měla problem se kamarádit s někým, kdo to dělá :nevim: a vážně nechápu kolik lidí tady píše, že by jim to bylo jedno a je to její věc.
No chtěla bych vidět vaše výrazy, kdybyste se dozvěděli, že je vám partner nevěrný a jejich kamarádi o tom věděli a neřekli vám půl slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat