Kamarádky z Plzně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 20:24
Kamarádky z Plzně

Hezký večer,
Hledám kamaradku, klidně maminku z Plzně a okolí.
Je mi 25, bydlím kousek od Plzne (Plzen sever), jsem vdaná a letos bych ráda otěhotněla. Tak jestli je to někdo na tom stejně, budu ráda za zprávu. Ale klidně ať se ozve nějaká maminka. Snad taky brzo budu :-)

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 26.01.19 20:37
@Anonymní píše:
Hezký večer,
Je mi 25, bydlím kousek od Plzne (Plzen sever), jsem vdaná a letos bych ráda otěhotněla. Tak jestli je to někdo na tom stejně, budu ráda za zprávu. Ale klidně ať se ozve nějaká maminka. Snad taky brzo budu :-)

Ahoj, zkus napsat i sem :mavam:
https://www.emimino.cz/…ejte-308331/

Katulik29
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 26.01.19 20:42
@Anonymní píše:
Hezký večer,
Je mi 25, bydlím kousek od Plzne (Plzen sever), jsem vdaná a letos bych ráda otěhotněla. Tak jestli je to někdo na tom stejně, budu ráda za zprávu. Ale klidně ať se ozve nějaká maminka. Snad taky brzo budu :-)

Ahoj, sice z Plzne nejsem a nejsem ani maminka, ale jsem z Chebska, je mi 27, tez vdana a tez doufam, ze brzy maminkou budu :) tak pokud budes mit zajem si aspon psat, napis soukromou zpravu :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >