Reklama

Kancelářská móda - kde nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 16.08.18 19:41
Kancelářská móda

Ahoj všem chic kancelářským kočkám. Holky, blíží se čas, kdy se budu muset po dlouhé době vrátit do práce a vůbec netuším, co se teď reálně nosí. Kde nakupujete? Nějak mi vše prijde nudné, černobílé, bez nápadu… Mám velikost 38, tak takové ty ultra hubené styly nemůžu, na moji postavu mi přijde vše tak nějak usedlé. Co s tím? Poraďte!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

NoFear
Kecalka 236 příspěvků 16.08.18 19:43

Já miluju Orsay… sedí mi střihy, líbí se mi jejich barvičky i možnosti kombinovalní..

GirlsNick
Kecalka 249 příspěvků 16.08.18 19:45

Reserved a Orsay :)

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 16.08.18 19:47

Promod, versace, lindex,mohito, záleží jak kde narazím na hezke kousky

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 16.08.18 20:05

Orsay, jen mi nesedí jejich kalhoty. Ale halenky, svetříky, sukně dobrý. Nesnáším ty kalhoty nad kotníky, jak se teď nosí. Nosím rovný střih, Jsem štíhlá, ale k tomu mám nesymetricky silná stehna, tak maskuju a orsay takové nemá. Nebo MNG, reserved, Marks&Spencer. Ale tam mají kalhoty naprosto hrozný. Terranova - ale ta kvali ta je taky nic moc.

Natt00
Povídálka 49 příspěvků 16.08.18 20:16

Na postave s velikosti 38 nemuze vypadat nic usedle ???? Mango, h&m, Orsay

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 16.08.18 20:26

aktuálně z kanceláře - leskle tenisky, leskle páskove sandalky, espadrilky, zavazovaci sandalky. sukne s vysokým pasem, maxi saty, halenky s volanky. záleží, jak moc ,,bussines” musíš vypadat…pokud nemáte přísný dresscode, muzes se vyřadit :palec:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 16.08.18 20:44

U nás třeba tenisky nee, boty plná pata a špička lodičky, zakrytá ramena, sukně ke kolenům, žádné výrazné vzory, výstřihy. Ale třeba v tom Orsay si fakt vyberu.

Malaga
Generální žvanilka 24347 příspěvků 16.08.18 20:44

Mango, Mohito

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33003 příspěvků 10 inzerátů 16.08.18 20:51

:mavam: Zrovna ty si budeš stěžovat na postavu? :D Můžeš si dovolit všechno. A nosím většinu toho, co si ušiju sama. Kolikrát se velmi vyřádím. Nosím mezi lidi většinou šaty a jinak hodně sportovní oblečení. Záleží na tom, kde budeš pracovat, někde bazírují na dress codu hodně,někde to vypadá úplně volně.A velmi negativně mě naposled překvapilo oblečení ve spořce. Všechny dámy v černém a všechny měly modely neskutečně nudné a navíc obnošené až oškubané. 8o :?

Monique123
Stálice 67 příspěvků 16.08.18 21:05

miluju sukýnky od BlackMountain (https://www.blackmountain.cz), dají se nosit na elegantno i free s teniskami :) hlavně mají v pase náplet (většina), takže ani při dlouhém sezení netlačí ani po vydatném obědě :mrgreen:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 16.08.18 21:21

@Tiger-lily :mavam: to víš, že budu! :lol: zrovna mi muž poslal sestřih fotek z dovolené před deseti lety. No, když jsem se viděla, hned bych se sebou chodila. Ale teď to tak nemám, no.

Já bych sama od sebe chtěla byt spíš business než casual, ale prostě v obchodech nebo na netu nemůžu najít nějak zhmotnění toho mého vkusu. Aby to nebylo zase moc studené.

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 16.08.18 22:02

všechno do práce řeším v Pietro Filipi

Moise
Hvězda diskuse 35338 příspěvků 15 inzerátů 16.08.18 22:37

@ngauruhoe Orsay - krom kalhot, které nemůžu mít běžné konfekční velikosti, mám hodně kousků - sukně, šaty, halenky, saka. Jejich styl mi sedne.
Ale záleží, co se ti líbí :nevim:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 16.08.18 23:02

Asos, Zara, Marella, Promod, Pietro Filipi, Mango, Orsay, Reserved, M&S

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama