Kapesní fototiskárna

10.6.21 09:48

Kapesní fototiskárna

Ahoj, dělám svému miminku fotoalbum. Mohli byste mi doporučit fototiskárnu, která se vám opravdu osvědčila? Jde mi hlavně o ty přenosné, kapesní.
Je kvalita aspoň podobná té z fotolabu? Na kolik vyjde jedna fotografie?

(Jenom pro upřesnění - vím, že fotografie z fotolabu vyjdou levněji. Nechci ale nikam nahrávat/zasílat své fotografie, pro mě je to intimní záležitost.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
845
10.6.21 09:51

Fototiskárna Fujifilm Instax Share SP-3 má krásný fotky, fotka vyjde cca na 20kč myslím, mam doma hodně balení, takže už jsem dlouho nedokupovala a nevim kolik přesně to teď stojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
10.6.21 10:50

@Nickjmeno Takže je to lepší než to, co leze z těch klasických instaxových foťáků? Protože podle propagačních materiálů to vypadá tak nějak podobně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5901
10.6.21 10:55

@Nickjmeno 20 za fotku 8o, tak to je síla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
10.6.21 12:12
@listento píše:
@Nickjmeno Takže je to lepší než to, co leze z těch klasických instaxových foťáků? Protože podle propagačních materiálů to vypadá tak nějak podobně…

Je to hodně znatelný rozdíl, z tiskárny vyleze krásná kvalitní fotka, z klasickýho instax foťáku je to takový nemastný a rozmazaný a prý časem i vybledne, rozdíl dělá už jen to, že do tiskárny se fotka vyfotí na telefon a čim kvalitnější foťák, tím vyleze kvalitnější fotka,…možná někde ještě najdu fotku z foťáku co jsme dostali na svatbě a pošlu do soukromý zprávy s fotkou z tiskárničky na porovnání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
10.6.21 12:14
@Pidulka1991 píše:
@Nickjmeno 20 za fotku 8o, tak to je síla

Ty náplně jsou pěkne drahý, občas se povede že je koupim na bazaru jako přebytek z něčí svatby, ale i tak je to znát, já to používam výjmečně třena na rodinný sešlosti nebo na oslavách, kdy můžem vyjet fotku na památku ale jinak taky jedu klasicky fototisk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
10.6.21 19:47

Nedělala bych si album miminka z fotek z Instaxu nebo z kapesní tiskárny. Je to opravdu znát, když máš fotky z foťáku vyvolané ve fotolabu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat