Kapry už jsem zabila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 23.12.17 22:08
Kapry už jsem zabila

Tak oba kapry už jsem úspěšně a snad bezbolestně popravila. Šlo to dobře, bez katastrof :) Jsem zvědavá, kdo se do mě zase pustí a odsoudí mě, jako při nedávné otázce, jak na to :D Upřímně, je mi to fuk :) Jsem snad jediná zástupkyně něžného pohlaví, která musela sama kapry klepnout? Jak jste na tom ostatní? Budu ráda, když mě v tom nenecháte samotnou :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 23.12.17 22:12

Proč tak brzo?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 23.12.17 22:12

Proboha a proč te za to někdo soudil? :roll: co si snima jako měla jiného udělat, dat je do ramecku? :lol: Když už se u nás zabíjí ryba taky to dělám ja ale letos jsem koupila už půlku stačí nám to pac deti budou mít tilapii neni tak tucna a nejsou tam kosti :P

terinka4444
Hvězda diskuse 68465 příspěvků 23.12.17 22:13

Ne, já to vraždění nechávám na jiných a kupuju vykoštěné filety :mrgreen:

laducha
Generální žvanilka 21747 příspěvků 23.12.17 22:13

@LiškaEliška Taky jsem dřív zabíjela kapry, nějak nebyli lidi :nevim:
Ale děckám kapr moc nejede, tak jim dělám řízky a já si ho dám u našich 25..

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 23.12.17 22:15

@ka2ka Malej šel konečně spát, tak jsem se do toho pustila. Nechtěla jsem, aby mi u toho asistoval :D

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 23.12.17 22:17

Mě je dnes zabil manžel a vykuchala kamarádka :mrgreen: Mě to zabíjení a kuchání nějak neděla dobře :oops: já jsem pak jen nafiletovala a z toho zbytku jsem teď dovařila polévku :palec: mohu se zeptat, jak jsi zabila kapra bez katastrof? Z koupelny se občas ozývaly takové zvuky, že jsme volali " 1:0 pro kapra " :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 23.12.17 22:17

@LiškaEliška aha já totiž nesnáším když se zabijou den dopředu mám pocit že se zkazí :think:

laducha
Generální žvanilka 21747 příspěvků 23.12.17 22:17
@ka2ka píše:
Proč tak brzo?

Taky jsem dělávala den předem, nakládala jsem s česnekem a citronovou šťávou.

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 23.12.17 22:17

@Ennny No to jsi neviděla ty reakce na otázku, kdy jsem se tady chtěla zeptat, jak je mám klepnout. Chtěly na mě zavolat Greenpies :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 23.12.17 22:20

@LiškaEliška no ty kokso někteří lidi by se měli fakt léčit :lol:

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 23.12.17 22:22

@Ennny Já se teda nějaké katastrofy fakt bála, tak jsem je pro jistotu pořádně klepla kladivem, aby to měli „jistý“. Tím pádem to bylo fakt rychlý.

Paola21
Závislačka 3611 příspěvků 23.12.17 22:22

Proč sis je nenechala klepnout hned u stánku?

laducha
Generální žvanilka 21747 příspěvků 23.12.17 22:22
@LiškaEliška píše:
@Ennny No to jsi neviděla ty reakce na otázku, kdy jsem se tady chtěla zeptat, jak je mám klepnout. Chtěly na mě zavolat Greenpies :lol:

Koukla jsem se Ti na profilu na tu další diskuzi :mrgreen:

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 23.12.17 22:24

@ka2ka A zabíjíš taky sama?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >