Karantena a hubnuti

6.4.20 21:46

Karantena a hubnuti

Ahoj maminky chci se zeptat jak se vam dari v karantene s hubnutim? Ja uz za tu karantenu pribrala 3 kg :( nejde mi to schodit mam teda pred ms par dni ale i tak me to stve. Furt se s necim cpu vim je to moje chyba jen chci utesit ze v tom nejsem sama :) a preji krasny den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2168
6.4.20 21:50

@NellinkaNella tak chodit na dlouhé procházky. Ale věřím, že je to těžké, já se taky cpu. I v práci, trochu jsem doufala, že když do ordinace chodí minimum lidí, tak nebudeme mít tolik sladkého. No i těch pár lidí za den něco přinese, dneska paní přinesla výborné Mozartovy koule, tomu se odolat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 21:51

Jsem na tom stejně, za 3 týdny karantény 3 kila nahoře :zed: :zed: :zed:. Horší než celá karanténa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.4.20 21:53

Ja zatim stále hubnu, ale ne už bohužel stravou, ale šíleným stresem (jedno ze zavřených OSVČ).

Bohužel už nemůžu jist tak, jak jsem si zvykla a jak mi vyhovovalo. Prostě na to nemám. Takže už jim zase přílohy atp., zeleniny minimum radši ji nechávám dětem. A jim teda minimálně, prostě nechci dětem ujidat, aby měly dost.

• Nahlásit
  • Citovat
832
6.4.20 21:56

Ja naopak 3kg zhubla :D. Trochu je to nervama z celé situace, ale hlavne chodim na nakup jen jednou tydne a potrebuju toho pobrat tolik, ze si na nejake dobroty pro sebe moc nevzpomenu, takze se pak nemam cim ladovat :lol:. Ale mlsna me honi, to joo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48708
6.4.20 22:02

Od zitra budou povoleny brusle, kolo, beh atd., tak muzes vyrazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24713
6.4.20 22:14

Zatím jsem neztloustla. Nemůžu si to dovolit. Spíš jsem doufala, že víc zhubnu. Naštěstí se na kole bude jezdit bez roušek. Tak vyrazím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6226
6.4.20 22:21

Ja neco zhubla, ale je to tim, ze proste jdeme na nakup iednou tydne (manzel) a bere to potrebny a zadny sladkosti, bramburky,…takze jime zdravejc :) snad nam to vydrzi…

Do toho chci od zitra zase zacit cvicit, ted jsem na to skoro mesic kaslala :roll: jen chodim a malou obcas ven za mesto do lesa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
6.4.20 22:22

Zhubla jsem od února 7 kg a ještě minimálně 7 čeká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
6.4.20 22:23

Ja zhubla a cvicim ted denne, jsem furt doma a je na to cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
6.4.20 22:26

Ja hubnu. Nekupujeme sladkosti a mlsky a tak i kdyz bych se cpala jak nezavrena, tak jen zdrave. A dost cvicim. Beham, posiluju, kazdy den joga…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
6.4.20 22:34

Já teda hubnu, ale je to blbé. Cítím, že jdou pryč svaly… Cvičit mě teď nebaví, nevím, co s tím. Tak aspoň dělám strečink. To zas budou v práci kecy, až se všichni uvidíme. :roll: Ale prostě víc jak 1 jídlo denně teď nedám. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 22:57

A ja se nevazim :mrgreen: plavky letos nekupuju, tak to neresim (Ty jediny jsou moji nejvetsi motivaci) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
6.4.20 22:58

Já posiluju, hodně se závažím a dvě kila šly nahoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
6.4.20 23:01

Já mám teď na homeoffice a po změně času konečně volno na běhání, cvičení a zdravé vaření, takže naopak paráda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama