Chlap je v karanténě a útočí na mě

Anonymní
22.3.20 08:53

Karanténa chlap

Nevím všude to tak neni ale u nás už je to krizove. Chlap dělá na tři směny v nepřetržitém provozu tak se doma jen tak míjíme. Jenže od včera je doma a neslyším nic jiného než peníze peníze přitom je doma za 75%. Já teda ještě pracuju ale není mě dobře od včera mě boli v krku a jsem unavená a on hned nasrany jako že budu doma a co jako peníze. Máme to tak že on plati hypotéku a já jídlo drogerii. Nikdy jsem po něm nechtěla ani korunu přes léto mám ještě brigádu tak že našetřim si na zimu. On má peněz víc jak já a furt si stěžuje už mě to přestává bavit. Teď je mě blbe a on je ještě naštvaný. :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13766
22.3.20 08:58

A proč mu to neřekneš?! Nebo mu pust záběry z Itálie, co je důležitější prachy nebo zdraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23051
22.3.20 09:02
@Anonymní píše:
Nevím všude to tak neni ale u nás už je to krizove. Chlap dělá na tři směny v nepřetržitém provozu tak se doma jen tak míjíme. Jenže od včera je doma a neslyším nic jiného než peníze peníze přitom je doma za 75%. Já teda ještě pracuju ale není mě dobře od včera mě boli v krku a jsem unavená a on hned nasrany jako že budu doma a co jako peníze. Máme to tak že on plati hypotéku a já jídlo drogerii. Nikdy jsem po něm nechtěla ani korunu přes léto mám ještě brigádu tak že našetřim si na zimu. On má peněz víc jak já a furt si stěžuje už mě to přestává bavit. Teď je mě blbe a on je ještě naštvaný. :( :(

Tak je nervní, aby peníze stačily. To je pochopitelné. Ale stačí se podívat na jiné země a myslím, že se při tom všem máme hodně dobře ještě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26562
22.3.20 09:05
@Anonymní píše:
Nevím všude to tak neni ale u nás už je to krizove. Chlap dělá na tři směny v nepřetržitém provozu tak se doma jen tak míjíme. Jenže od včera je doma a neslyším nic jiného než peníze peníze přitom je doma za 75%. Já teda ještě pracuju ale není mě dobře od včera mě boli v krku a jsem unavená a on hned nasrany jako že budu doma a co jako peníze. Máme to tak že on plati hypotéku a já jídlo drogerii. Nikdy jsem po něm nechtěla ani korunu přes léto mám ještě brigádu tak že našetřim si na zimu. On má peněz víc jak já a furt si stěžuje už mě to přestává bavit. Teď je mě blbe a on je ještě naštvaný. :( :(

Všem tečou nervy, ale…
S očividnou nemoci dýchacích cest te v práci chtít nebudou, to si piš.

Jestli je to korona, potřebuje imunitní systém klid, aby mohl bojovat. Ten taxikář na prostrijich na Bulovce patří mezi ty, co ještě dva dny v horečkách makal, protože nikde v cizině nebyl, s nikým s oficiální koronou se nepotkal, jenže ji stejně chytl… Neříkám, že ten jeho těžký prubeh je daný jen tim, to určitě ne. Ale stejně je dobrý nápad si lehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2487
22.3.20 09:07

Tak ono bez peněz a příjmu budeme v háji… Hypotéky, pojistky, jídlo, provoz domácnosti.. Já se mu nedivím, že počítá. My taky počítáme s bohužel nepůjde jen o měsíc… Takže hrozí opravdu velká krize. To, že ses nemocná a nebudeš moci pracovat je věc druhá. Sedněte a pro počítejte vaše příjmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3961
22.3.20 09:12
@Anonymní píše:

Je to manžel? Je být společný nebo jen jeho…dost mě zarazila ty věty o tom, že platí hypotéku sám a ty spíš provozní věci… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
22.3.20 09:13

Az opadnou diskuze o koronaviru, tak se to tady zase bude hemzit diskuzemi o rozvodech apod. Tady se ukaze ktery vztah za co stoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23051
22.3.20 09:16
@Kaileee píše:
Az opadnou diskuze o koronaviru, tak se to tady zase bude hemzit diskuzemi o rozvodech apod. Tady se ukaze ktery vztah za co stoji.
Řeknu ti, že pozorovat znuděného chlapa doma mi na náladě nepřidá. Naštěstí se nám pár věcí porouchalo, tak bude aspoň spravovat. Ale jsme naštěstí všichni kolem zdraví (nebo bez příznaků).
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 09:24

@truelly je to přítel a barák já napsaný na něj. Jenze co on dostane krásný peníze a já mám ještě nasetreno tak to nějak dáme. Já na sobě šetřím jak můžu kadeřnice nechodím barvu kupuji v drogerii oblečení na bazaru. Šetřím kde se dá. Zvládám to i s malým platem a nevím proč on furt stresuje vzdyt o nic nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
4260
22.3.20 09:24
@Bábrdl píše:
Všem tečou nervy, ale…
S očividnou nemoci dýchacích cest te v práci chtít nebudou, to si piš.Jestli je to korona, potřebuje imunitní systém klid, aby mohl bojovat. Ten taxikář na prostrijich na Bulovce patří mezi ty, co ještě dva dny v horečkách makal, protože nikde v cizině nebyl, s nikým s oficiální koronou se nepotkal, jenže ji stejně chytl… Neříkám, že ten jeho těžký prubeh je daný jen tim, to určitě ne. Ale stejně je dobrý nápad si lehnout.

Fakt jo? Lidi jsou jak pitomí, jako chápu, s rýmou, kašlem taky pracuju, ale s horečkou nikdy. A všude ty reklamy, borec nachcípanej, vezme si prášek a odpoledne už lyžuje. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260
22.3.20 09:26
@Anonymní píše:
@truelly je to přítel a barák já napsaný na něj. Jenze co on dostane krásný peníze a já mám ještě nasetreno tak to nějak dáme. Já na sobě šetřím jak můžu kadeřnice nechodím barvu kupuji v drogerii oblečení na bazaru. Šetřím kde se dá. Zvládám to i s malým platem a nevím proč on furt stresuje vzdyt o nic nejde.

Takže ho živíš a on si splácí barák. Při rozchodu odejdeš s igelitkou. To teda terno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14224
22.3.20 09:27

@brisco Taky si říkám, že je pěkně hloupá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11939
22.3.20 09:34

JE podrážděnej a nervní z toho, že neví co bude. Ty jsi citlivější protože je ti mizerně.

Cesta kterou se chcete vydat není štěkat na sebe, kdo je na tom hůř a komu se má ten druhý přizpůsobit, ale potřebujete se shodnout na tom, že vám ani jednomu není dobře, že to není vaše vina a že je potřeba tomu co přijde (ať už to bude cokoliv) čelit společně.

A je mi jasné, že napruženému protivnému chlapovi se tohle vysvětluje blbě.

Jestli ho zvládneš za něco upřímně pochválit, říct mu že víš jak to má těžký ocenit něco, co dělá - bude s ním pak lepší řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
22.3.20 09:39
@Anonymní píše:
@truelly je to přítel a barák já napsaný na něj. Jenze co on dostane krásný peníze a já mám ještě nasetreno tak to nějak dáme. Já na sobě šetřím jak můžu kadeřnice nechodím barvu kupuji v drogerii oblečení na bazaru. Šetřím kde se dá. Zvládám to i s malým platem a nevím proč on furt stresuje vzdyt o nic nejde.

Takže on si zaplatí nájem, hypotéku vše do vlastního. Ty sobě a jemu platíš jídlo nebo ne? Co z toho života máš, když ani nejdeš ke kadeřnici a nekoupís si nic pěkného noveho na sebe. To by mi mohlo…

A dokážeš si představit, až budete mít děti, ty na rodičáku, jak ti bude vše ohledne penez vyčítat. Mám takovou kamarádku a denně mi u rozhovoru brečela, psychicky ji vydeptaval a skončila u psychologa. Měla děti 3.5roku a 8 měsíců a chlap ji nutil chodit na brigády atd. Nechodil na obědy v práci, aby ona vařila, aby se „nevalela“ a ušetřili. Vyčítal ji každý koupený jogurt pro děcka, ať zavaruje a dělá domácí pribinaky atd. Katastrofa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 09:45
@Anonymní píše:

Ty jsi jsi matka Tereza? Tvl, on si v klidku splatí hypo, v klidu si našetří, ty ho leta živíš a ještě musíš poslouchat jeho slabošské kvílení 8o? Nezapomeň mu gned říct, kolik máš našetřeno, abys ho chudinku uklidnila, a choď nachcipaná do práce, abys mu nezvyšovala stresovou zátěž :mrgreen: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama