Karmické vztahy

25.2.16 13:53

Karmické vztahy

Ahoj všichni, chci se zeptat, jestli věříte na karmické vztahy. Celý život potkávám v různých intervalech několik mužů, kteří o mě mají zájem i po několika desetiletích. A abych pravdu řekla od mých 20 let mě žádný chlap pořádně nezaujal. Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

62
25.2.16 14:42

Ano, věřím na to. Vztah na střední škole, pak 20 let přestávka a teď jsme zase spolu. Dle vědmy je to vztah karmický, máme si něco dořešit. Tak jsem zvědavá, co vyřešíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13790
25.2.16 14:52

Věřím, já jsem jednou karmou přiotrávil celou rodinu, naštěstí jen mírně, takže my všichni máme takovej karmickej vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3166
25.2.16 15:11
@pohledzdruhestrany píše:
Věřím, já jsem jednou karmou přiotrávil celou rodinu, naštěstí jen mírně, takže my všichni máme takovej karmickej vztah.
:potlesk: :mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
25.2.16 15:17
Věřím, já jsem jednou karmou přiotrávil celou rodinu, naštěstí jen mírně, takže my všichni máme takovej karmickej vztah.

hahaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13790
25.2.16 15:19
@Samantha9 píše:
hahaha

taky máš nějakou silnou karmickou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.16 15:52

@Hester Děkuji za příspěvek k tématu. Taky tě dotyčný neodolatelně přitahuje a nevíš v podstatě proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.16 15:54

Pro tvou informaci, existuje i jiná karma než ta plynová, ale o tom asi nebudeš nic vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
25.2.16 15:56
@Bellatrix Lestrange píše:
Pro tvou informaci, existuje i jiná karma než ta plynová, ale o tom asi nebudeš nic vědět.

Když on chtěl bejt asi rádoby ftipnej, že? @pohledzdruhestrany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15806
25.2.16 16:00
@Samantha9 píše:
Když on chtěl bejt asi rádoby ftipnej, že? @pohledzdruhestrany

Ale to zakladatelka asi číst nechtěla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.2.16 16:02
@Hester Děkuji za příspěvek k tématu. Taky tě dotyčný neodolatelně přitahuje a nevíš v podstatě proč?

Dotyčný mě přitahuje neodolatelně, stejně tak mám někdy neodolatelnou chuť ho zničit. Ale jako kdyby těch 20 let nebylo. Někdy říkám, co jsme si nestihli říct, že jsme opět spolu. Karmicky. Protože ten náš návrat k sobě byl za velmi dramatických podmínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
25.2.16 16:04

Nevidim na tom nic „karmickeho“ ani zvlastniho. Kdo ti jednou sednul, tak ti sedne i priste, navic jsou tam vzpominky. Ze se potkavas se stejnymi je dilem nahody a take zivotem ve stejnem prostredi, stejni znami, treba i neprimi, nebo prace. Netreba hned hledat mysticke vyznamy.

Příspěvek upraven 25.02.16 v 16:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.2.16 16:06
Ahoj všichni, chci se zeptat, jestli věříte na karmické vztahy. Celý život potkávám v různých intervalech několik mužů, kteří o mě mají zájem i po několika desetiletích. A abych pravdu řekla od mých 20 let mě žádný chlap pořádně nezaujal. Je to normální?

A ty máš o někoho z těch mužů zájem i po těch desetiletích? A je prý rozdíl mezi vztahem karmickým a osudovým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.2.16 16:08
@Katydr píše:
Nevidim na tom nic „karmickeho“ ani zvlastniho. Kdo ti jednou sednul, tak ti sedne i priste, navic jsou tam vzpominky. Ze se potkavas se stejnymi je dilem nahody a take zivotem ve stejnem prostredi, stejni znami, treba i neprimi, nebo prace. Netreba hned hledat mysticke vyznamy.Příspěvek upraven 25.02.16 v 16:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.2.16 16:08
@Katydr píše:
Nevidim na tom nic „karmickeho“ ani zvlastniho. Kdo ti jednou sednul, tak ti sedne i priste, navic jsou tam vzpominky. Ze se potkavas se stejnymi je dilem nahody a take zivotem ve stejnem prostredi, stejni znami, treba i neprimi, nebo prace. Netreba hned hledat mysticke vyznamy.Příspěvek upraven 25.02.16 v 16:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama