Reklama

Kartářka, hypnóza - máte zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 18:04
Kartarka? Hypnoza?

Holky,

jsem na dne z rozchodu, nevím jak dal a stav se nelepší. V podstatě nefunguji, zhubla jsem na 47 kg, jidlo nemuzu polknout…no to je jedno.

Hledám pomoc a tak mě napadla kartarka nebo hypnoza. Mate zkušenosti? Je to k něčemu?

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 371 příspěvků 6 inzerátů 20.07.18 18:11

Moc nechápu souvislost kartářky, hypnózy s rozchodem.. :think:
To už spíš služby psychologa (vypovídání se, zhodnocení vztahu, atd..) nebo jeď s kámoškou na wellness nebo nějaký festival a zaměř se na budoucnost.. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 19:14

K psycholozce chodím a vypovídávam se porad kdekomu ale to mi nepomáhá. Nechci tu ten vztah řešit, už jsem na práškách a mám zdraví v hajzlu kvůli tomu. Kartarka by mi mohla říct něco trochu pozitivního (hůř byt nemůže) a hypnoza nějak změnit vnímání te osoby. Třeba ze si vybavím nejake negativní emoce a u těch zůstanu a neuvidim ho jako nejlepšího chlapa myho života. Já nevím :-(

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 21.07.18 00:37

A proč to normálně neřešíte v psychoterapii? Proč chcete vyhazovat peníze za šaraltány, když máte možnost řešit příčiny?

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 21.07.18 00:39
@Anonymní píše:
K psycholozce chodím a vypovídávam se porad kdekomu ale to mi nepomáhá. Nechci tu ten vztah řešit, už jsem na práškách a mám zdraví v hajzlu kvůli tomu. Kartarka by mi mohla říct něco trochu pozitivního (hůř byt nemůže) a hypnoza nějak změnit vnímání te osoby. Třeba ze si vybavím nejake negativní emoce a u těch zůstanu a neuvidim ho jako nejlepšího chlapa myho života. Já nevím :-(

Pokud nefunguje inidivudál, tak zvažte skupinovou práci a nebo třeba stacionář a nebo lázně s psychoterape­utckým programem? Evidentně potřebujete zabrat víc, než se jen vypovídat - psychoterapie není o vypovídání se, ale o sbírání odvaze ke změně sebe samotné,

Máte důkladné vyšetření od psychiatra, jestli už se v tom neplácáte natolik, že to chc léky?

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 21.07.18 00:44

Ahoj, kartářka je berlička, hypnóza úplně k ničemu. Když narazíš na dobrou kartářku, řekne Ti co chceš slyšet nebo Tě zabaví sladkou budoucností, ale jak Ti řekne termíny, je k ničemu. Možná by pomohlo se někomu svěřit proč jsi na dně z rozchodu, co se stalo, rozebrat to, nevím kolik jsi vážila předtím, ale trápení se dá řešit, kartářka z Tebe může taky vytáhnout dost peněz když se u ní budeš cejtit líp. Ale jsou i jiné způsoby, klidně piš do zpráv jestli to chceš rozebrat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama