Kaše kendamil dávkování

Anonymní
22.2.21 21:07

Kaše kendamil dávkování

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat mám syna 6 měsíců a chtěla bych mu zkusit dát kaši od kendamil. Mám koupenou ovesnou, a bananovou. Na krabícce je dávkování 3× lžíce vody 1 lžíce kaše. Mám to brát jako porci? Nebo dát dvojnásobek. Máme zavedenou zeleninu, nijake ovoce, a žloutek. Děkuji mockrát. 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
22.2.21 21:09

Já dávala 50ml vody a zahušťovala „dle oka“, dělala jsem spíše řidší kaše do flašky. A pouze k snídani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 21:20

@Májovka1234 děkuju moc. Také bych ráda zavedla na snídani.

• Citovat
  • Nahlásit
395
22.2.21 21:24
@Anonymní píše:
@Májovka1234 děkuju moc. Také bych ráda zavedla na snídani.

Naše malá milovala (a miluje dodnes) čistou rýžovou. Dneska má 15m a dělám jí pořád rýžovku, nahoru poskládám ovoce a jak baští :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 21:32

@Májovka1234 tak snad to bude i u nás 😀 🙏zatím papa vše až na presnidavky to má xichtiky ale pomaličku nechci do něj cpát hned, vše. Tchyně by mu už nejraději dala omáčku 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
395
23.2.21 11:39
@Anonymní píše:
@Májovka1234 tak snad to bude i u nás 😀 🙏zatím papa vše až na presnidavky to má xichtiky ale pomaličku nechci do něj cpát hned, vše. Tchyně by mu už nejraději dala omáčku 🙄

To jsou ty babičky :D ony za to ani nemůžou, dřív ty trendy ve stravě byli jiné. Moje babička (75+) vyprávěla, že když byla se svým synem na 3m prohlídce, tak jí podiatr řekl, že už může začít dávat rozetřený žloutek s cukrem 8o dneska by ji za to div neukamenovali :lol: :lol: :lol:
Já jsem také začínala dceru přikrmovat pomalu, ale ta pro změnu okamžitě vše chtěla. Pak kolem7m přišlo období, že skoro nic, trvalo to asi měsíc a pak se zase začala zlepšovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 11:45

@Májovka1234
To máte naprostou pravdu to teda žloutek a cukr 😀 kdyby jen doktoři, no tak doufám že tomuhle se vyhnu ale každé dítko je jiné že. Ten můj dneska měl problém s prikrmem tak uvidíme jak to bude dál. No babičku si ohlidam 😀 🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat