Reklama

Kaše nemléčná DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 20.09.18 15:41
Kaše nemlecna DM

Ahoj maminky
Včera jsem poprvé koupila nemlecnou ryzovou kasi z DM, začnu za chvíli poprvé dávat dceři.
Vzadu na obale je návod buď na nemlecnou variantu - jen z vody, anebo polomlecnou - půl dávky vody a půl mléka.
Co je dle vás lepší pro úplně první ochutnávku - mám udělat jen z vody nebo to půl mléko/půl vody, nebo snad úplně jen z mléka (ale to mě prekvapilo, to tam vůbec neuvádí.)
Děkuji za pripdne zkušenosti :mavam:

Reklama

Reakce:

Raju
Stálice 74 příspěvků 20.09.18 16:31

Nejlepší je uvařit si vlastní kaši z rýže ;-) Z vody a přidat ždibeček másla. Kravské mléko bych určitě nedávala.

miska09
Závislačka 2560 příspěvků 20.09.18 20:25

Já pridávám odmerku mléka ;-)

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 23:28

@Chaloupa take se priklanim k domácí ryzove kaši, ale jinak jsem kupovane kase davala s materskym mlékem, aby měla vyzivovou hodnotu a chutove byla lepsi ;)
Kravske bych nedavala miminku, pokud nekojis, tak jednoduše z UM.

bardac
Stálice 86 příspěvků 04.10.18 09:01

Ahoj, DM kase davam male od 4 mesicu, nemlecne varianty - ryzovou, jahlovou, krupicnou a ovesnou. Zkousela jsem delat jen z vody, ale male to nejelo, tak nomalne udelam davku UM (mame taky babylove) a do toho kasi. Vychytana konzistence je kolik odmerek UM, tolik kase, u jahlove a ryzove, ktere jsou jakoby takove lehke a vic sypke, o jednu odmerku kase vic ;)

tannul
Povídálka 13 příspěvků 09.10.18 16:47

Já kupuji Kozí kaše, kravského mléka se nějak bojím. Ještě kojím, tak i to kozí mléko je přeci jen bližší tomu mateřskému.Navíc je pro malou stravitelnější. Bála jsem se jestli to bude malé chutnat,ale konečně u jídla nedělá kraviny a v klidu papá.Když jí náhodou zbude, tak to po ní klidně dojím já - s kravským bych měla problém, protože mi nedělá úplně dobře :poblion:

Růžička17
Povídálka 12 příspěvků 11.10.18 17:32

Já také za sebe doporučuji kozí kaše. Jsou sice mléčné, ale lehce stravitelné. Jiné synovi ani nechutnají. U té nemléčné rýžové si dejte pozor, aby nebolelo bříško. Rýže přeci jenom staví a je těžká :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >