Kaše pro děti

1
3.4.20 20:30

Kaše pro děti

Ahojte, chtěla bych se vás zeptat na názor jestli už někdo zkoušel. Narazila jsem na tyto instantní kaše a nevím jestli to je úplně vhodné složením a vším.
Máme doma jedlika tak pro něj chci jen to nejlepší a hlavně zdravé bez cukru ten vážně ještě nepotřebuje, je nám 7 měsíců.
Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14753
3.4.20 22:06

@Anče22 Ahoj, tohle neznám, ale kdyžtak jsou super kaše od Nomina, ale myslím, že tohle bude něco podobného :think:
Případně zkus připravit domácí kaši.
Jinak kaše je vhodnější spíš do dopoledních hodin, na noc může být těžká. Na večer můžeš zkusit husté zeleninové polévky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
5.4.20 17:34
@Anče22 píše:
Ahojte, chtěla bych se vás zeptat na názor jestli už někdo zkoušel. Narazila jsem na tyto instantní kaše a nevím jestli to je úplně vhodné složením a vším.
Máme doma jedlika tak pro něj chci jen to nejlepší a hlavně zdravé bez cukru ten vážně ještě nepotřebuje, je nám 7 měsíců.
Děkuji za odpověď :)

Jak staré je dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
5.4.20 17:40

A souhlasím s @ lucynka25, domácí kaše je výhodná kromě ceny v tom, že víš, co tam dáváš. Psalas, že nechceš moc cukru a pod. Ty zmiňované kaše máme vyzkoušené a dochutit je můžeš, čím chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.5.20 11:43

Já dělám domácí kaše, ale mám doma i Kozí kaše, když potřebuji udělat něco rychlého. Syn je miluje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
21.5.20 13:15

Ja jsem na prvni kase pouzivala instantni od Country Life, jen jsem je zalila studenou vodou a prevarila, jen pomer voda-kase se musi upravit. Jako rychlovka byly vyborne, maly mel nejradeji tu jejich pohankovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat