Reklama

Kašel na průduškách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucias12
Kecalka 221 příspěvků 22.01.17 18:53
Kašel na průduškách?

Nevíte někdo, jak zabránit, aby se z kašle nevyvinul zánět průdušek? Začala jsem kašlat, ale nevím, jak zabránit, aby mi to sedlo na průdušky… Dcera to na nich právě má a bere antibiotika… Nerada bych se k nim také dopracovala… Díky…

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 19:25

@Lucias12 Vyležet se z toho.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 22.01.17 19:33

@Lucias12 Lékarník mi poradil, který se zabývá homeopatií, že je super na dýchací cesty ratytníkový olej, lžička ráno, lžička večer a i jako preventivně. Ale jestli je to pravda a také jestli vám to zrovna pomůže, tak to už nevím. :nevim:

aledud
Kecalka 407 příspěvků 22.01.17 19:39

Nasadit kalobu, jsou kapky nebo tablety. Dnes jsem pro ně byla v lékárně stojí 150 kč. Syn měl od pondělí kašel, teploty - v pátek odkašlával, teploty klesly. Dnes od rána opět šílený kašel, v poledne i zvýšená teplota, dala jsem dávku v poledne a před chvílí a světe div se, je lepší - kašel o 50% lepší, tož uvidíme…

Lucias12
Kecalka 221 příspěvků 22.01.17 20:27

Díky, ta kaloba zni dobre. Akorat musim vymyslet jak se dostat do lekarny.Deti maji oba horecku 39

KlaWaj
Povídálka 17 příspěvků 57 inzerátů 22.01.17 21:12

Pokud nemůžete do lékárny pro Kalobu a máte doma tymián, zkuste Tymiánový sirup. Je hotový během chviličky :)

Lucias12
Kecalka 221 příspěvků 23.01.17 09:39

@KlaWaj Díky.. Tuhle zimu už jsem ho vařila několikrát, ale kašli to nezabránilo… Ale je fakt, že až teď to malé sedlo na průdušky, jinak byla poslechově čistá.. Tak třeba je to díky němu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama