Kašel na průduškách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 22.01.17 18:53
Kašel na průduškách?

Nevíte někdo, jak zabránit, aby se z kašle nevyvinul zánět průdušek? Začala jsem kašlat, ale nevím, jak zabránit, aby mi to sedlo na průdušky… Dcera to na nich právě má a bere antibiotika… Nerada bych se k nim také dopracovala… Díky…

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17462 příspěvků 18 inzerátů 22.01.17 19:25

@Lucias12 Vyležet se z toho.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 22.01.17 19:33

@Lucias12 Lékarník mi poradil, který se zabývá homeopatií, že je super na dýchací cesty ratytníkový olej, lžička ráno, lžička večer a i jako preventivně. Ale jestli je to pravda a také jestli vám to zrovna pomůže, tak to už nevím. :nevim:

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 19:39

Nasadit kalobu, jsou kapky nebo tablety. Dnes jsem pro ně byla v lékárně stojí 150 kč. Syn měl od pondělí kašel, teploty - v pátek odkašlával, teploty klesly. Dnes od rána opět šílený kašel, v poledne i zvýšená teplota, dala jsem dávku v poledne a před chvílí a světe div se, je lepší - kašel o 50% lepší, tož uvidíme…

Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 22.01.17 20:27

Díky, ta kaloba zni dobre. Akorat musim vymyslet jak se dostat do lekarny.Deti maji oba horecku 39

KlaWaj
Povídálka 17 příspěvků 55 inzerátů 22.01.17 21:12

Pokud nemůžete do lékárny pro Kalobu a máte doma tymián, zkuste Tymiánový sirup. Je hotový během chviličky :)

Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 23.01.17 09:39

@KlaWaj Díky.. Tuhle zimu už jsem ho vařila několikrát, ale kašli to nezabránilo… Ale je fakt, že až teď to malé sedlo na průdušky, jinak byla poslechově čistá.. Tak třeba je to díky němu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >