Kašel na průduškách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 22.01.17 18:53
Kašel na průduškách?

Nevíte někdo, jak zabránit, aby se z kašle nevyvinul zánět průdušek? Začala jsem kašlat, ale nevím, jak zabránit, aby mi to sedlo na průdušky… Dcera to na nich právě má a bere antibiotika… Nerada bych se k nim také dopracovala… Díky…

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17755 příspěvků 10 inzerátů 22.01.17 19:25

@Lucias12 Vyležet se z toho.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 22.01.17 19:33

@Lucias12 Lékarník mi poradil, který se zabývá homeopatií, že je super na dýchací cesty ratytníkový olej, lžička ráno, lžička večer a i jako preventivně. Ale jestli je to pravda a také jestli vám to zrovna pomůže, tak to už nevím. :nevim:

aledud
Kecalka 455 příspěvků 22.01.17 19:39

Nasadit kalobu, jsou kapky nebo tablety. Dnes jsem pro ně byla v lékárně stojí 150 kč. Syn měl od pondělí kašel, teploty - v pátek odkašlával, teploty klesly. Dnes od rána opět šílený kašel, v poledne i zvýšená teplota, dala jsem dávku v poledne a před chvílí a světe div se, je lepší - kašel o 50% lepší, tož uvidíme…

Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 22.01.17 20:27

Díky, ta kaloba zni dobre. Akorat musim vymyslet jak se dostat do lekarny.Deti maji oba horecku 39

KlaWaj
Povídálka 17 příspěvků 52 inzerátů 22.01.17 21:12

Pokud nemůžete do lékárny pro Kalobu a máte doma tymián, zkuste Tymiánový sirup. Je hotový během chviličky :)

Lucias12
Kecalka 228 příspěvků 23.01.17 09:39

@KlaWaj Díky.. Tuhle zimu už jsem ho vařila několikrát, ale kašli to nezabránilo… Ale je fakt, že až teď to malé sedlo na průdušky, jinak byla poslechově čistá.. Tak třeba je to díky němu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >