Katalogový prodej - přivýdělek - poraďte

77
28.1.10 18:48

Katalogový prodej-přivýdělek

Ahojky,
asi zakládám zbytečnou diskuzi ale zkusím to. Zeptám se vás, jestli někdo má zkušenosti s nějakým přivýdělkem doma, nějakým katalogovým prodejem s provizemi. Prosím, NE Avon,Oriflame,FM Group.
Díky,Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55659
28.1.10 19:12

Ahoj..tak já zkouším Dedru,ale nic moc z toho není…pár korunek a nebo mi zbyde na věci,co si z toho vyberu já........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
28.1.10 19:18

Ahoj já zase s Tupperware ale také žádná hitparáda, ale dá se když je člověk šikovný to vím, protože to živí jednu známou.
Já si něco málo vydělám a hlavně si za to vydělané něco koupím :-) s tupperware.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
28.1.10 19:31

Já znám pouze ten avon, oriflame a slyšela jsem i o fm grpou ale to mě nezaujalo. Je pravda, že obojí, o čem jste psaly, se docela často vyskytuje na aukru. Zkusím na to juknout. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
28.1.10 19:35

Tupperware je jak říká můj manžel pixsle :-)) nádobí a pomůcky na vaření a vychytávky plastové :-) a další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
28.1.10 19:51

já dělám dedru a jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
28.1.10 20:05

Také Dedra :-) začínám, takže zatím si spíše vydělám na to, co sama nakoupím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
28.1.10 20:18

Děkuji moc za tipy, koukám na obě značky :-)jsem již delší dobu doma a tak nějaký malý přivýdělek se hodí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
28.1.10 20:18

Podle mě jen prodejem z katalogu nijak moc nevyděláš, tam jde o to, nabrat co nejvíc lidí pod sebe, z toho plynou prašulky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
28.1.10 20:31

Záleží jakou částku člověk považuje za nic moc já si vydělala z měsíc i 2 tisíce a to mě přijde dobré :-)

Také kdyby jsi chtěla poradit zase v Tupperu poradím samo jak píšou holky absolutně nebudu nutit nejsem nutící typ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
28.1.10 20:35

a jsou nějaké poplatky za registrace? a ty 2 tis. navíc je určitě pomoc… s tím souhlasím.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
28.1.10 20:42

dedra bez poplatku za registraci!!!! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zutoms
28.1.10 21:46

ja teda delam pres pul roku oriflame a da se na tom slusne videlat.zalezi jak moc se tomu chcete venovat a jaky cas tomu obetujete

• Nahlásit
  • Citovat
9867
28.1.10 22:31

Jj, pozor na reklamu, musela bych mazat :) Sleduju ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
29.1.10 00:22

ahoj xxmxx :)
Ségra prdává Tupperware. Je tichý tip, který nedokáže nikomu nic vnutit, prostě přijede, ukáže, poví své zkušenosti a to je vše. Pro mamku s třema dětma je to dobrý přivýdělěk, čas si určí sama… Neplatíš nic za registraci, ale musíš si koupit tašku s jejich výrobkama, takže počáteční investice je zapotřebí. ALe ty výrobky jsou tvoje a k tvému používání, na prezentaci nemusíš vozit nové neopotřebované… Byly jsme nejdřív zákaznice a když se ségra odstěhovala na maloměsto prohlásila, že už to beztak každýmu vychvaluje, tak z toho něco může mít :) neříkám, že je vše geniální a potřebné, ale pár věciček mám v oblibě… Tak hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama