Kavárna s dětským koutkem – Praha 1

26574
29.11.10 15:27

Kavárna (restaurace) s dětským koutkem - Praha 1

Nemáte nějaký typ na kavárnu či restauraci s dětským koutkem nebo přátelskou k matkám s dětmi někde poblíž Masaryčky, nám.Republiky a podobně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hanka1
29.11.10 15:39

mam a je super:

http://www.ambi.cz/…_kontakt.php

hned vedle Kotvy, chodime tam pravidelne…

  • Citovat
  • Upravit
81490
29.11.10 16:27

Na Jungmaňáku u vchodu do Františánské zahrady je Postucentrum www.postu.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
29.11.10 18:05

Díky za tipy!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
david.j
5.9.11 11:12

Jestli hledáš něco pro děti v okolí Masaryčky, tak bych zkusil ještě kavárnu Bílá labuť s dětským koutkem www.kavarna-labut.cz

  • Citovat
  • Upravit
2418
13.10.14 12:59

Ahoj holky, nemáte tip na nějakou kavárnu/ cukrárnu, ne restauraci okolo Lazarské, Národní třídy s dětským koutkem, kde se zabaví i 16 měsíční? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
767
16.12.16 23:10

Kavárna vhodná i pro batolata

Ahoj, máte prosím nějaký typ na kavárnu, kam by se vešly 4 kočárky, 4 maminky a 4 miminka :-) Nepotřebujeme žádnou hernu, dětem je 8 měsíců. Spíš nějaké hezké příjemné čisté prostředí. Kde by se děti mohli položit na deku na zem. Jsme z různých částí Prahy - Praha Zličín, Praha Prosek a Praha 10. Nevíte o něčem. Nemusí to být zrovna Praha 1.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1085
17.12.16 06:33

Co divoke matky v karline? Detsky koutek je jeste v kavarne v Narodnim muzeu, ale ten mi prijde maly a kavarna velka. Mozna nejlip jit do nejakyho mat. centra do hernicky, deti se budoi batolit a vy si popovidate. Jen v centru zadne neznam :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
17.12.16 06:50

Coolnicka ve Vrsovicich…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
962
17.12.16 08:10

Divoky matky neeee, spina, zima a hnus. Zkus Lumpika u Fidlovacky nebo tu coolnicku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
282
17.12.16 08:18

Herna Kampa

Jedte je fajn hernicka tady na Kampe-v centru http://www.kckampa.eu. Ja uz tam sice 4 roky nebyla, ale chodila jsem tam hodne casto, kdyx bylo dceri 5-12 mesicu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
282
17.12.16 08:20

@AndelaCerna Divoky matky mi taky nesedly-takovy studeny no, nebul ti mic vrelej prostor, i kdyz myslenka byla fajn..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1085
17.12.16 08:41

Ja to nenutim, ale je to jedina babyfriendly kavarna v centru co znam :D rada tu ctu dalsi tipy, obcas clovek potrebuje prostor, kde je vitany i s ditetem :) jinak jedna takova super kavarna je v kostelci n. c.l.,ale to je trochu z ruky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
767
17.12.16 22:04

Díky všem za typy. Spíš jsem si představovala něco jako „čistou“ kavárnu s prostorem na odložení dětí něž nějakou hernu nebo dětský koutek. Nevíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 08:55

Ahoj, obnovuji, protože staré odkazy nejsou funkční. Hledám ideálně kavárnu nebo cukrárnu v centru Prahy, Václavák a okolí. Abych si mohla dát kafe a nevadilo, že dvouleťák tam bude pobíhat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Výlety s dětmi na eMiminu

Kam na rodinný výlet s dětmi?

Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.