Kde koupit nebesa?

Anonymní
19.3.21 21:31

Kde koupit nebesa?

Ahoj holky, chci se zeptat zda některá z vás neví kde objednat hezkà nebesa, levná…
Teď to chceme pořídit slečne 15 let a chtěli bychom nějaká jestli prodávají už co pak bude moci mít až bude s někým chodit atd.
Popřípadě jestli to děla člověku soukromí a jestli myslíte že to má cenu kupovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10448
19.3.21 22:17

Za mě lapač prachu a nikoho bych si domů nepřivedla, mít to pověšené nad postelí. V patnácti už je docela pozdě, hrát si na princezny…dcera po nich sama touží, nebo je to váš nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 22:21

@Aduš8 Když to mají i dospělé ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 22:21

@Aduš8 Náš nápad

• Citovat
  • Nahlásit
3990
19.3.21 22:27

No a není lepší si na to koupit někde látku podle toho co by se dceři líbilo i s její volbou propustnosti světla a nějak vyřešit jejich připevnění? Vždycky když to budeš kupovat hotové, tak tě to vyjde dráž než si koupit látku, kus drátu, pár hmoždinek, štoubů a drbnout to do stropu, zapošít kolem drátu látku a vyřešit uchycení kolem postele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
20.3.21 13:26
@Anonymní píše:
@Aduš8 Náš nápad

Jenže dospělí to mají třeba proto, že mají rádi takový styl vybavení ložnice. U patnáctileté holky to bude spíš působit, že zamrzla někde v dětství. Určitě bych se jí na takovou věc zeptala, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
20.3.21 15:09

Jestli myslíš vyloženě takovou tu postel, ktetá už nebesa má, vlastně jakoby ten horní rám, tak to budiž. A jestli myslíš látku na kruhu, tak bych se naprosto přikláněla k názoru @Aduš8 . Lapač prachu. Ono to je pak tím prachem divně cítit a čuchej to tam celou noc :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
20.3.21 15:30

Zcela souzním s @Aduš8. Kdyby mi to pořídila máma, a ještě s velkým gestem, myslela bych si, že jí hráblo a úplně nevím, jestli bych byla naštvaná nebo by mě to rozbrečelo. Mít to v 15 v pokojíčku, nikoho si nepřivedu domů a kluka už vůbec ne, fakt bych se styděla. V 10 je to ještě ok, v 15 už je na to opravdu pozdě.
Když pominu všechen ten prach, co to nachytá… alergikův sen ;-)
Zakladatelko, když máš doma 15 letou holku, je lepší ptát se přímo jí a ne cizích ženských na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 15:34

@Whitedog Nevím co tady všichni blbnete, když je to ještě v patnácti celkem malý děcko, za našich let jsme si ještě hrály s panenkama.

• Citovat
  • Nahlásit
4123
20.3.21 15:42

Jasně a čím dýl z ní to malý děcko budeš dělat, tím dýl jím zůstane…
Já si taky ještě ve 14 letech hrála s legem, zatímco některé spolužačky už zdatně souložily, ale kdyby mi mamka nadělila nad postel nebesa, tak bych se fakt styděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:29

@Whitedog Nechápu co ti přijde na nebesích tak špatného, navíc má manželskou postel a tam to rozhodně dečky vypadat nebude, nechceme jí kupovat už žádná barevná ale bílé.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:30

@Whitedog A jedna kamarádka M3 dcery je měla ještě ve 13/14 a to ti nepřijde jako divné?

• Citovat
  • Nahlásit
10448
20.3.21 19:47
@Anonymní píše:
@Whitedog Nevím co tady všichni blbnete, když je to ještě v patnácti celkem malý děcko, za našich let jsme si ještě hrály s panenkama.

Ne, v patnácti to není malý děcko, ale dospívající mladá dáma. Já si tedy v patnácti s panenkami nehrála. Navíc se to tedy rozchází s tvým tvrzením, až si jednou někoho přivede. Asi chápu tvoje zklamání, protože jsi to brala za super překvapení, ale možná bychom ti tím ušetřily to větší. A ohánět se tím, že kamarádčina dcera to měla ještě ve 13 letech je úplně mimo, to je právě ten věk, kdy se to všechno láme. Je možné, že se to tvé dceři bude líbit, ale jak říkám, zeptala bych se na její názor osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 20:11

@Aduš8 Moji dceři se to nekíbí ale já si myslím že ve 13 a 15 je to v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
10448
20.3.21 20:48
@Anonymní píše:
@Aduš8 Moji dceři se to nekíbí ale já si myslím že ve 13 a 15 je to v pohodě.

Tak proč jí to tedy chceš kupovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat