Kde kupujete boty ?

2038
19.4.20 15:39

Kde kupujete boty ?

Poraďte eshop kde kupujete boty. Potřebují koupit dámské příp. i pánské botasky.
Velikost musí být 43 což u dámských bot je problém a pánských je sice hodně, ale všechno v černé barvě.
Což nechci chtěla bych v jiné barvě než černé přip. dvojbarevné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
385
19.4.20 15:43

Většinou používám footshop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
19.4.20 15:50

Všude možně, naposledy na mammut.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.4.20 16:05

Já boty nakupuju u Deichmanna. Dámské mají až do 44, což se těsně vejdu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22456
19.4.20 16:08

Eobuv.cz a spokojenost. Výběr ze spousty značek, kupuju tam manželovi extralodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25891
19.4.20 16:15

V Ecco. 43 maji i v damske kolekci, jen v mensim vyberu. Zalezi, jake presne boty chces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70581
19.4.20 18:21

littleshoes.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20168
20.4.20 09:19

Ahoj, mám dobré zkušenosti s vyhledáním pěkných kousků tady , zadala jsem ti tam velikost, už je na tobě, co hledáš za typ boty. Je tu více značek a eshopů, hezky se tu hledá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
21.4.20 20:09

@Káťa19 Ahoj mockrát děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14739
22.4.20 07:19

CCC má taky poměrně nadměrné boty a mají teď velké slevy nebo Deichmann

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mejdlovak
22.4.20 09:29

Mně to přijde celé jako nesmysl, při nákupu bot pro sebe (i další členy domácnosti) se nikdy neřídím velikostí, kterou uvádí výrobce, protože neexistuje žádná norma na to, jakou vnitřní délku stélky má mít jaká velikost bot. Každý výrobce to má jinak, proto znám délku svého chodidla, a k tomu si přičtu nadměrek, který mi vyhovuje. Ta velikost totiž vůbec nemusí být 43, ale může být u každého výrobce jiná. Já mám také poměrně velkou nohu a vyhovují mi jedině boty s vnitřní stélkou 27 cm, na velikost, kterou uvádí výrobce nehledím, jdu po konkrétním rozměru. Včetně šířky a hloubky boty, což bez vyzkoušení nikdy předem nepoznám.

• Citovat
  • Nahlásit
25891
22.4.20 09:53
@Mejdlovak píše:
Mně to přijde celé jako nesmysl, při nákupu bot pro sebe (i další členy domácnosti) se nikdy neřídím velikostí, kterou uvádí výrobce, protože neexistuje žádná norma na to, jakou vnitřní délku stélky má mít jaká velikost bot. Každý výrobce to má jinak, proto znám délku svého chodidla, a k tomu si přičtu nadměrek, který mi vyhovuje. Ta velikost totiž vůbec nemusí být 43, ale může být u každého výrobce jiná. Já mám také poměrně velkou nohu a vyhovují mi jedině boty s vnitřní stélkou 27 cm, na velikost, kterou uvádí výrobce nehledím, jdu po konkrétním rozměru. Včetně šířky a hloubky boty, což bez vyzkoušení nikdy předem nepoznám.

No, to nevim, jestli to zakladatelce nejak pomuze, kdyz vetsina prodejcu boty nemeri. Tabulky jsou vetsinou hrube orientacni. Navic nezalezi jen na delce, ale take na sirce, stejne ji ty boty nemusi sedet, i kdyz velikost bude spravna. Takhle si aspon muze vybrat prodejce, u ktereho neni problem boty po vyzkouseni vratit a doprava je treba tam i zpet zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70581
22.4.20 10:10
@mroe píše:
No, to nevim, jestli to zakladatelce nejak pomuze, kdyz vetsina prodejcu boty nemeri. Tabulky jsou vetsinou hrube orientacni. Navic nezalezi jen na delce, ale take na sirce, stejne ji ty boty nemusi sedet, i kdyz velikost bude spravna. Takhle si aspon muze vybrat prodejce, u ktereho neni problem boty po vyzkouseni vratit a doprava je treba tam i zpet zadarmo.

Třeba barefoot prodejci měří, uváděj. Všechny rozměry snad i na výšku a šíři ve vřech místech :zed:. Až mi to přijde šílené :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25891
22.4.20 10:13

Tak to jsou svetla vyjimka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mejdlovak
22.4.20 10:40
@mroe píše:

Umíš vůbec číst? Píšu i o šířce a hloubce obuvi. Navíc rozměry neuvádí leda tak výrobci levných šmejdů, viz zdejší doporučení na různé pochybné řetězce. Nemůžu za to, kde nakupuješ boty, to je tvůj problém. A nes*r se do mě :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat