Kde najít normální vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 22:48
Kde najít normální vztah?

Zdravím,

chci se zeptat, kde a jak jste se seznámili se svými partnery.

Mám bráchu, tomu je 26 a nemůže si najít normální vztah, přitom vím, že by ho chtěl. Nemáme facebooky, ani smartphony, takže se těžko hledá někdo normální. Chtěla bych mu touto cestou někoho zajímavého najít.

Perte se. Děkuji :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 06.06.19 22:51

Co treba jít mezi lidi? Nebo už se to bez moderních technologii neobejde?

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 06.06.19 22:53

Všude, úplně kdekoli. Jen to v sobě musí mít dobře nastavené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 22:55

Chodí mezi lidi občas, chodí na workout a fakt vypadá dobře, já to moc nechápu. Ale že bychom byli typy lidí, co chodí pít nebo po hospodách, to ne… :,( Navíc když se mu nějaká holka líbí a třeba se jí ptal, tak mu chce dát automaticky FB..

mrav
Nadpozemská drbna 29159 příspěvků 06.06.19 22:55

Se svou manželkou jsem se seznámil ve vlaku, se svou přítelkyní na dětském hřišti. Nemáte někdo batole? Že by s ním tvůj brácha šel na dětské hřiště. :lol: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 22:57

Batole bude, za 20 dní mám termín :lol: Tak to ho pak zkusím poslat, ale on prý nechce ženu s dítětem :roll:

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 23:01

A proč ty Facebooky nemáte jestli se můžu zeptat? Jak jinak by chtěl brácha s tou slečnou komunikovat? Ono neustále si vyvolávat a psát SMS se docela prodraží. Psát emaily je na dlouho a 24 hodin denně s ní být taky nemůže. Já tedy taky nikoho nemám, ale ano, automaticky předpokládám, že bych si s případným zájemcem psala na FB.

Azeretereza
Závislačka 2846 příspěvků 06.06.19 23:01
@Anonymní píše:
Chodí mezi lidi občas, chodí na workout a fakt vypadá dobře, já to moc nechápu. Ale že bychom byli typy lidí, co chodí pít nebo po hospodách, to ne… :,( Navíc když se mu nějaká holka líbí a třeba se jí ptal, tak mu chce dát automaticky FB..

Tak ať řekne, že FB nemá a že jestli mu nedá místo FB číslo, ne? S ex jsme se poznali na ulici, večer když jsem šla s kamarádkou do baru a on s kamarádem naproti nám, to byl osud, s dalším chlapem v práci a se současným taky. Nemyslím, že se dá seznámit jen přes internet, já to nikdy nezkoušela a přesto jsem nikdy neměla o chlapy nouzi. Ale jsem dost společenská, ráda chodím mezi lidi, na druhou stranu, někde v baru člověk moc použitelných chlapů nepotká, to už spíš v tý práci :mrgreen:

Azeretereza
Závislačka 2846 příspěvků 06.06.19 23:04
@Quinn7 píše:
A proč ty Facebooky nemáte jestli se můžu zeptat? Jak jinak by chtěl brácha s tou slečnou komunikovat? Ono neustále si vyvolávat a psát SMS se docela prodraží. Psát emaily je na dlouho a 24 hodin denně s ní být taky nemůže. Já tedy taky nikoho nemám, ale ano, automaticky předpokládám, že bych si s případným zájemcem psala na FB.

Já ani mýho chlapa na fejsbuku nemám. Nikdy jsme si nepsali přes fb. Dal mi číslo, tak smsky a potom whatsapp. Nemyslím si, že je to nějaká nutnost.

edit - psali jsme si teda jen ohledně domluvenýho rande, kdy a kde, případně nějaký milý smsky typu jaký jsi měla den. A podobně. Chápu, že na větší dopisování je fb asi vhodnější, na druhou stranu, lepší jedna schůzka, než týden vypisování.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 23:12
@Azeretereza píše:
Já ani mýho chlapa na fejsbuku nemám. Nikdy jsme si nepsali přes fb. Dal mi číslo, tak smsky a potom whatsapp. Nemyslím si, že je to nějaká nutnost.edit - psali jsme si teda jen ohledně domluvenýho rande, kdy a kde, případně nějaký milý smsky typu jaký jsi měla den. A podobně. Chápu, že na větší dopisování je fb asi vhodnější, na druhou stranu, lepší jedna schůzka, než týden vypisování.

no nevím, pro mě nepředstavitelný. To bych se nedoplatila :D. Já mám zase pro změnu zaostale kredit. :mrgreen:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 23:15

Na dávno mrtvým diskuzáku plnym šermířů, fantazáků, herních fanoušků, hipíků, nerdů a bůhví čeho ještě, hrozná verbež :srdce: To ještě FB vůbec neexistoval, smartphony taky ne :mrgreen: byli jsme velká parta lidí, s manželem jsme byli pět let nejlepší kámoši a až pak se dali dohromady.
Dneska jsme poslední dva lidi co na ten diskuzák choděj, protože manžel nemá FB a někde si ty nákupní seznamy a jiný pokyny psát musíme :mrgreen:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.06.19 23:21

Se svym partnerem jsem se seznamila prave na Facebooku, protoze jsme byli ve skupine se stejnym zajmem. S tim pred nim jsem se seznamila na internetove seznamce, pred nim s dalsim ex ciste nahodou nazivo v zamestnani a s tim jeste pred nim na internetu, na strance se stejnym zajmem. Zbytek je uz vlastne prehistorie pred poradnymi internety a Facebooky. Nechci strasit, ale pokud se dobrovolne sam vylucuje z mist, kde je koncentrace single lidi vyssi (i kdyz chapu, ze jako clovek z workoutu bude tezko nachazet zalibeni v rumove vile z baru na ruzku), tak je taky docela mozne, ze zustane na ocet. I takovi lidi existuji a existovali i driv. Holt se doba pohnula a stejne jako ty se ptas na internetu na radu, tak se stejne na internetu lidi seznamuji. V realu se vetsinou seznamuji prave pri spolecnych koniccich a po hospodach a klubech. Pokud se opakovane potkal s tim, ze mu slecna chtela dat Facebook, udelala bych ustupek moderni dobe a Facebook si poridila :nevim:

Saulus
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 06.06.19 23:59
@Anonymní píše:
Zdravím,

chci se zeptat, kde a jak jste se seznámili se svými partnery.

Mám bráchu, tomu je 26 a nemůže si najít normální vztah, přitom vím, že by ho chtěl. Nemáme facebooky, ani smartphony, takže se těžko hledá někdo normální. Chtěla bych mu touto cestou někoho zajímavého najít.

Perte se. Děkuji :hug:

A mozna bych zacal u toho normalni. Ono je totiz normalni mit ve 26 letech smarphone, byt schopen psat si alespon na messengeru, tomu druhemu nabidnout nahled do sveho zivota na FB ci Instaci. A obcas zajit i do te hospody ci vinarny si normalne pokecat. Byt ve spolecnosti. Mit i jine aktivity, nez se obcas vypotit na workoutu..

A treba nenechat svou sestru shanet na maminkovskem foru tu vyvolenou… :mavam:

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 07.06.19 00:10

Třeba může oslovovat slečny na procházce se psy. Mohl by si sám psa pořídit, aby to bylo spontánní. Anebo se venku procházet s kočičkou v náručí. To dávám jako nápad, že se jde zamyslet, kde jde volně najít slečny.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 07.06.19 00:17

26 a single? To není tragédie :) Mě je 28 a jsem taky single. Na obzoru zatím nikdo, tak se věnuju svým věcem a on se někdo časem někde vylíhne. ;)

Brácha se může seznámit kdekoliv. Opravdu ho to ale tak moc trápí? Anebo to trápí všechny v rodině a jeho ne? Říkám si, co je asi tak špatně, že mu musí přítelkyni shánět sestra… Zatím vždycky, když jsem narazila na to, že rodina někomu shání partnera, měl ten dotyčný nějaký „problém“ (povahový rys, nějaký nešvar, co jde hodně špatně strávit atd.), kvůli kterému od něj všichni potenciální partneři prchali.

Co se týče toho, že mu ženy dávají fb… ano, dávají… co je na tom špatně? On tedy fb nemá, ale pořád může mít třeba aspoň messenger. Jde spíš o věc praktickou (na fb se stejně nejspíš neseznámíte). Za sms se platí, za zprávy v messengeru nikoliv. Nikdo netvrdí, že se musí nechat pohltit moderními technologiemi, ale obyčejný dotykáč s messengerem z vás závisláka na sociálních sítích neudělá. Ono když třeba nemůžete být s přítelem pár dní a jste ve fázi zamilovanosti, tak tu možnost napsat mu a na chvíli pokecat, oceníte :) Obecně je to šikovná věcička. Pošlete někoho do krámu pro něco. Maj toho víc druhů, tak ten někdo pošle fotku, já identifikuju, kterou variantu chci a je to. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama