Kde odevzdat nepoužitou pyrotechniku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spiky01
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 08.01.18 21:56
kde odevzdat nepoužitou pyrotechniku?

Zdravím, poradíte prosím kde odevzdat nepoužitou pyrotechniku k likvidaci? nějakou jsme dostali ale s ohledem na zvířata tomu opravdu neholdujeme-je mi jasné že do popelnice to nehodím (stejně jako baterie, léky atp-ale to vím kam odevzdat k likvidaci) ale kam to tedy odevzdat? díky za rady :-)

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 08.01.18 22:25

@spiky01
Většina pyrotechniky se likviduje doma - rozmočit v kýblu s vodou a zakopat do země. Měly by ji také přijímat k likvidaci obchody, které ji prodávají. Máte-li poblíž sběrný dvůr, poptej se tam, zda tento typ odpadu odebírají. Já bych začala prostudováním návodu, zda právě vaše rachejtličky nestačí jen rozpustit (většina látek, ze kterých se vyrábí, jsou běžnou součástí hnojiv).

spiky01
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 08.01.18 22:39

@Vlaďka 83 píšou tam že selhaná se má nechat rozmočit a po 24h zlikvidovat s běžným odpadem, ale nebyla jsem si jistá jestli to můžu udělat i s nepoužitou­. díky

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 08.01.18 22:47

@spiky01
Klidně - nech ji plavat :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama