Reklama

Kde prodat ebook o hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 08.01.18 20:43
Kde prodat ebook o hubnutí?

Ahoj, dotaz směřuje k těm, kdo rozumí e-commerci. Sestřenka je členkou Aliance výživových poradců. napsala kolem 10 knih o výživě atd. Sepsala o výživě ebook.Je dobrý, já díky těm radám zhubla cca 18 kg (proto jí také pomáhám, cítím se zavázaná).Ukončila ale nutriční ordinaci a chce ebook, kde jsou celoživotní zkušenosti z její praxe, odprodat. Obrátila se na mě o radu, ale já dělám v knižním nakladatelství, nerozumím e-commerci. Doporučila jsem dát inzerát přímo na Alianci, do běžných inzercí jako je Bazoš, na Webtrh, Webdeal. Říkala mi, že na Webdealu ale prodávala webovky, a též na Webtrhu, ale že nebyla spokojená, že proto se jí tam inzerovat už moc nechce, protože tam chodí lidé, co chtějí všechno koupit strašně levně (měla luxusní webovky s databází kolem 5 000 klientů, tabulkami, know how atd. a nabídli jí kolem dvě stě korun v aukci).
Stěhuje se za týden do Británie. Je škoda neposkytnout ten ebook někomu, kdo si ho může prodávat a vydělávat na tom. Nedokáži jí poradit, dělám do tištěných titulů. Poradíte mi nějaké prodejní kanály? Pozor, nenabízím tady ebook, není můj, jde mi o to, kde by podle vás šel odprodat nějakému zájemci. Zajetí nutriční poradci mají své podklady, asi spíš někomu, kdo ve výživě začíná…Dík

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >