Kde prodat ebook o hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 08.01.18 20:43
Kde prodat ebook o hubnutí?

Ahoj, dotaz směřuje k těm, kdo rozumí e-commerci. Sestřenka je členkou Aliance výživových poradců. napsala kolem 10 knih o výživě atd. Sepsala o výživě ebook.Je dobrý, já díky těm radám zhubla cca 18 kg (proto jí také pomáhám, cítím se zavázaná).Ukončila ale nutriční ordinaci a chce ebook, kde jsou celoživotní zkušenosti z její praxe, odprodat. Obrátila se na mě o radu, ale já dělám v knižním nakladatelství, nerozumím e-commerci. Doporučila jsem dát inzerát přímo na Alianci, do běžných inzercí jako je Bazoš, na Webtrh, Webdeal. Říkala mi, že na Webdealu ale prodávala webovky, a též na Webtrhu, ale že nebyla spokojená, že proto se jí tam inzerovat už moc nechce, protože tam chodí lidé, co chtějí všechno koupit strašně levně (měla luxusní webovky s databází kolem 5 000 klientů, tabulkami, know how atd. a nabídli jí kolem dvě stě korun v aukci).
Stěhuje se za týden do Británie. Je škoda neposkytnout ten ebook někomu, kdo si ho může prodávat a vydělávat na tom. Nedokáži jí poradit, dělám do tištěných titulů. Poradíte mi nějaké prodejní kanály? Pozor, nenabízím tady ebook, není můj, jde mi o to, kde by podle vás šel odprodat nějakému zájemci. Zajetí nutriční poradci mají své podklady, asi spíš někomu, kdo ve výživě začíná…Dík

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama