Chce se se mnou přestat vídat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 15:57
Chce se se mnou přestat vídat

Ahoj děvčata, něco přes měsíc znám úžasného kluka, nechodíme spolu, trávíme spolu čas a samozřejmě, že spolu spíme..před pár dny jsem mu napsala že mi chybí protože v té chvíli jsem to tak cítila a dočkala jsem se reakce, že jsem ho zaskočila a že na něco takového není připravený a že jsem ho vylekala, v tu chvíli jsem to začala řešit a první co jsem mu napsala, tak jestli to se mnou myslí jen o sexu a napsal mi že nechtěl ale že už to tak asi je a že mi nechce nijak ubližovat a že už nechce abychom spolu něco měli protože to prostě není ono, ale nechce tomu dát šanci a dál spolu trávit čas, prostě nemůže přeci po měsíci vědět jestli je to ono nebo ne a dnes si chce se mnou o tom všem promluvit, nevím co mám dělat, mám ho hrozně ráda, sex s nim je úžasnej a nerada bych o to všechno přišla, vím že ho nemiluji ale nechci ho ztratit, na druhou stranu vím, že s ním nemůžu být jen kamarádka…myslela jsem si celou dobu že to se mnou myslí jinak, chodili jsme do kina, na procházky, čekal na mě v práci jen proto aby mi mohl dát pusu, choval se ke mě úžasně a teď tohle, na jednu stranu jsem v pohodě a jsem ráda, že jsem k němu nezačala cítit něco víc ale na druhou stranu bych ho tak moc chtěla, pořád mi dokola opakuje že to nemám řešit a být v klidu, že si to všechno vyříkáme, ale když jsem se ho zeptala na víkend, tak mi napsal, že uvidíme podle toho co si večer řekneme a že už pak možná ani nic chtít nebudu a z toho jsem nějak vyčetla, že už je asi rozhodnutý a chce to ukončit :/ teď položím asi úplně pitomou otázku, ale jde to nějak zvrátit? Nejsem do něho zamilovaná, ale tím, že to skončí už ani nebude možnost se o něco pokoušet a to by mě stvalo víc než to, kdyby to v budoucnu nevyšlo :( jak ho přesvědčit aby tomu dal ještě čas?

Příspěvek upraven 08.01.18 v 16:02

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3327 příspěvků 08.01.18 16:02

Tak kdyz nejsi zamilovana, cemu bys chtela davat cas? On to bral stejne, jen to rekl nahlas a tebe to asi ranilo, takze nejake city tam budou.
Muze to vedet i po par chvilich. Kdyz nepreskoci ona jiskra, tak se to pres koleno lamat neda.
Mozna se lekl, za k nemu zacinas citit vic nez on a nechce ti ublizit.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 08.01.18 16:04

Nijak. Nechodis s nim, ale sex má. Víc evidentně nechce. Bud to ber taky jak to je - jako kamaráda s výhodami - nebo hledej jinde.

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 16:04
@Halamka píše:
Tak kdyz nejsi zamilovana, cemu bys chtela davat cas? On to bral stejne, jen to rekl nahlas a tebe to asi ranilo, takze nejake city tam budou.
Muze to vedet i po par chvilich. Kdyz nepreskoci ona jiskra, tak se to pres koleno lamat neda.
Mozna se lekl, za k nemu zacinas citit vic nez on a nechce ti ublizit.

Nejsem zamilovaná, ale mám ho ráda a vím, že tohle je konečně někdo s kým bych byla šťastná a i z něho cítím, že je mu se mnou fajn, ale asi se bojí něčeho víc a já to nechci vzdát

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 16:06
@Tichošlápek píše:
Nijak. Nechodis s nim, ale sex má. Víc evidentně nechce. Bud to ber taky jak to je - jako kamaráda s výhodami - nebo hledej jinde.

Vždyť jsem mu i napsala, že by to přeci mohlo zůstat jako do teď a že po něm opravdu nic nechci ale on pořád opakuje že mi nechce ublížit a že ví jak by to dopadlo celý, ale to sakra nemůže vědět, když to teď utne

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17956 příspěvků 08.01.18 16:07
@Terezka.nova25 píše:
Ahoj děvčata, něco přes měsíc znám úžasného kluka, nechodíme spolu, trávíme spolu čas a samozřejmě, že spolu spíme..před pár dny jsem mu napsala že mi chybí protože v té chvíli jsem to tak cítila a dočkala jsem se reakce, že jsem ho zaskočila a že na něco takového není připravený a že jsem ho vylekala, v tu chvíli jsem to začala řešit a první co jsem mu napsala, tak jestli to se mnou myslí jen o sexu a napsal mi že nechtěl ale že už to tak asi je a že mi nechce nijak ubližovat a že už nechce abychom spolu něco měli protože to prostě není ono, ale nechce tomu dát šanci a dál spolu trávit čas, prostě nemůže přeci po měsíci vědět jestli je to ono nebo ne a dnes si chce se mnou o tom všem promluvit, nevím co mám dělat, mám ho hrozně ráda, sex s nim je úžasnej a nerada bych o to všechno přišla, vím že ho nemiluji ale nechci ho ztratit, na druhou stranu vím, že s ním nemůžu být jen kamarádka…myslela jsem si celou dobu že to se mnou myslí jinak, chodili jsme do kina, na procházky, čekal na mě v práci jen proto aby mi mohl dát pusu, choval se ke mě úžasně a teď tohle, na jednu stranu jsem v pohodě a jsem ráda, že jsem k němu nezačala cítit něco víc ale na druhou stranu bych ho tak moc chtěla, pořád mi dokola opakuje že to nemám řešit a být v klidu, že si to všechno vyříkáme, ale když jsem se ho zeptala na víkend, tak mi napsal, že uvidíme podle toho co si večer řekneme a že už pak možná ani nic chtít nebudu a z toho jsem nějak vyčetla, že už je asi rozhodnutý a chce to ukončit :/ teď položím asi úplně pitomou otázku, ale jde to nějak zvrátit? Nejsem do něho zamilovaná, ale tím, že to skončí už ani nebude možnost se o něco pokoušet a to by mě stvalo víc než to, kdyby to v budoucnu nevyšlo :( jak ho přesvědčit aby tomu dal ještě čas?Příspěvek upraven 08.01.18 v 16:02

Děláš si srandu? Znáš ho měsíc, nechodíte spolu a co je samozřejmého na tom, že spolu spíte? Samozřejmě to dělají jenom hodně lehké holky a s nimi si kluci žádný vztah budovat nebudou, na to jsou pro ně pod úroveň. Tvoje snahy jsou zbytečné, ty jsi bohužel pro něj out.

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 16:08
@hanka.br. píše:
Děláš si srandu? Znáš ho měsíc, nechodíte spolu a co je samozřejmého na tom, že spolu spíte? Samozřejmě to dělají jenom hodně lehké holky a s nimi si kluci žádný vztah budovat nebudou, na to jsou pro ně pod úroveň. Tvoje snahy jsou zbytečné, ty jsi bohužel pro něj out.

jeee to jsem asi napsala blbě, když si to čtu tak to fakt blbě vyznělo

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 08.01.18 16:09

@Terezka.nova25 proste jsi mu naznačila, ze bys chtěla víc a on nechce. Rozsvitila se mu varovná kontrolka. Co na tom hledas víc? Když chlap řekne, ze nema zájem, tak ho nema ;) hlavně se mu nedavej na stříbrném podnose. Nebude to k ničemu

Michaela65
Kecalka 287 příspěvků 08.01.18 16:10
@Terezka.nova25 píše:
Nejsem zamilovaná, ale mám ho ráda a vím, že tohle je konečně někdo s kým bych byla šťastná a i z něho cítím, že je mu se mnou fajn, ale asi se bojí něčeho víc a já to nechci vzdát

To víš že je mu s tebou fajn když má co chce, SEX. evidentne jasně o víc nestojí. promluv si s ním o tom pokud nezmění názor a ty nechceš to mít tak jak to máte dej od něho ruce pryč ".Dokud se nezamilujes to pak bude ještě horší. Chapu na jednu stranu tvé pocity taky jsem byla v této situaci ale opravdu má cenu o někoho bojovat a nevzdat se ho kdo o to nestojí? O více?

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 16:10
@Tichošlápek píše:
@Terezka.nova25 proste jsi mu naznačila, ze bys chtěla víc a on nechce. Rozsvitila se mu varovná kontrolka. Co na tom hledas víc? Když chlap řekne, ze nema zájem, tak ho nema ;) hlavně se mu nedavej na stříbrném podnose. Nebude to k ničemu

to ani nemám v plánu, pokud mi večer řekne, že nechce, tak já s ním ukončím veškerý kontakt v tom mám jasno :)

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 33781 příspěvků 08.01.18 16:11
@hanka.br. píše:
Děláš si srandu? Znáš ho měsíc, nechodíte spolu a co je samozřejmého na tom, že spolu spíte? Samozřejmě to dělají jenom hodně lehké holky a s nimi si kluci žádný vztah budovat nebudou, na to jsou pro ně pod úroveň. Tvoje snahy jsou zbytečné, ty jsi bohužel pro něj out.

no jiste :roll:

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 08.01.18 16:12
@Michaela65 píše:
To víš že je mu s tebou fajn když má co chce, SEX. evidentne jasně o víc nestojí. promluv si s ním o tom pokud nezmění názor a ty nechceš to mít tak jak to máte dej od něho ruce pryč ".Dokud se nezamilujes to pak bude ještě horší. Chapu na jednu stranu tvé pocity taky jsem byla v této situaci ale opravdu má cenu o někoho bojovat a nevzdat se ho kdo o to nestojí? O více?

promluvím a tak trochu očekávám že mi řekne, že to ukončíme

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 08.01.18 16:14
@Terezka.nova25 píše:
Nejsem zamilovaná, ale mám ho ráda a vím, že tohle je konečně někdo s kým bych byla šťastná a i z něho cítím, že je mu se mnou fajn, ale asi se bojí něčeho víc a já to nechci vzdát

Terko, je mi jasne, ze se ti to nebude cist snadno, ale to vyse vytucnene je spise takova berlicka a vymluva, pokud s nekym nechceme byt tak moc, jako on s nami. Pokud muz zenu miluje, udela cokoliv, aby byl s ni, ver mi.
Akceptovatelne by to mozna bylo v pripade, ze by mel kratce po velmi zlem a bolestivem rozchodu, ale jinak je to obvykle o tom, ze te muze mit rad, muze s tebou chtit travit volny cas, ale o vztah s tebou pravdepodobne nema zajem.
A prijde mi od nej fer, ze je uprimny a nebalamuti te kvuli sexu vagnimi sliby.

kristyn.g
Závislačka 2735 příspěvků 08.01.18 16:15

Vždyť píšež že si s ním umíš představit život a že chceš dát šanci atd? tak proč lžeš sama sobě a jemu že nic víc než přátelství s výhodama nechceš? Podle popisu je to jako byste spolu chodili.

ale myslím si že v tom bude něco jiného, že má třeba rodinu nebo nějaké jiné libůstky, tak vudiš co ti poví. Mám dojem že prostě to co ti řekl znamená že z jeho strany to není tak růžové a úžasné jako z tvé když píše že to není ono.. tak prostě není spokojený a šťastný natolik aby tam „šanci“ viděl.

Příspěvek upraven 08.01.18 v 16:17

Michaela65
Kecalka 287 příspěvků 08.01.18 16:15
@Terezka.nova25 píše:
Vždyť jsem mu i napsala, že by to přeci mohlo zůstat jako do teď a že po něm opravdu nic nechci ale on pořád opakuje že mi nechce ublížit a že ví jak by to dopadlo celý, ale to sakra nemůže vědět, když to teď utne

Upřímně na rovinu, už ze psaní odhaduji že to tak nezůstane. a měla by jsi si to sama ty přiznat, dokud je čas. Chlap když řekne ne tak ne, never tomu že změní názor a stačí ti v to doufat? Podle toho jak píšeš sice ho nemiluješ ale určité pouto k němu máš, z tohoto se jednoduše stanou silné city. Zamilujes se a on o tebe nebude mít zájem, pak to bude horší. Přesně před tímto tě asi varuje že ti nechce ublížit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama