Propustka k lékaři školství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:19
Propustka k lékaři školství

Hezký podvečer všem, chtěla bych se zeptat maminek učitelek - jak to děláte, když musíte s dítkem (nebo vy) k lékaři a lékař nemá jiný termín než dopoledne nebo v pracovní době? Musíte si s kolegy vyměnit hodiny, abyste dostaly propustku nebo ji dostanete i bez napracování „zameškaných“ hodin? :nevim: Jakou máte pracovní dobu - od do (např od 7:30 do 15:30) nebo dle rozvrhu a přípravy můžete dělat doma? Díky všem za odpověď :andel:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:22

K lékaři chodím i v době vyučování, když není vyhnutí a zameškané hodiny si nemusím odučit. A pracovní doba se řídí mým rozvrhem, když doučím mohu jít domů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:28

Učím na prvním stupni. K lékaři mužů i dopoledne, ale pak mě přednostně volí na suplování. Většinou to ale ani nejde, protože učím celé dopoledne bez pauz.
Ve škole máme být od 7:30 do 14:30. Chodím často dřív, protože mám malé děti a střídáme se v hlídání třeba při nemoci. Nikdo mi nic nerekl. Práci si musím udělat tak jako tak.
Ale přiznávám, že se těším, až budu moct být ve škole i na přípravu a nebudu to tahat domu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:30

Taky chodím k lékaři s dítětem během pracovní doby, když si to situace žádá, naše vedení s tím nemá problém. Prostě moje hodiny někdo odsupluje, já si nic nahrazovat nemusím (jindy zase supluju já za kolegy). Pracovní dobu máme shodnou s rozvrhem, jen v čase 10-12 hod. musíme být na pracovišti, i kdybychom zrovna neučili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:43

Učím na 2.stupni městské ZŠ. Ve škole bychom měli být od 7 do 14 hod všichni, ale není to úplně striktní. Ze školy nikam neodcházíme, jsme tam od-do. S hodinami jak kdy, třeba teď jdu k volbám a hodinu si nahrazuji jindy. Když jsem potřebovala sama k MUDr. normálně se za mě suplovalo, ale třeba když jedeme na školení nebo někam (s dětma na soutěž), tak si vždy všechny hodiny musíme popřehazovat. Je to různé, záleží na řediteli ;-) Jo a pokud už se za mě supluje, musím mít nachystané přípravy, vždy (i při nemoci).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 18:31

Pracuji na 1.stupni. Když potřebuju jít k lékaři, tak to musím vždy nahlásit dopředu, aby se za mě sehnalo suplování. Přípravy ale musím mít vždy. Bez toho by některé kolegyně nedokázaly učit :D
Vezmu si propustku, tu mi potvrdí lékař a donesu ji zpět do školy.
U nás se zastupuje za někoho velmi často, ale máme to naštěstí placené.
Učitelka Praha

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama