Kde sa stala chyba?

11
29.5.16 09:05

Kde sa stala chyba?

Ahoj zeny, chcel by som sa svami podelit o svoj stroskotany pribeh a nasledne zjistit kde sa stala opravdu chyba, prinajlesiom si z vasej diskusii odniest dalsie ponaucenie do zivota, a tiez by ma zaujimal nazor ako zeny samotnej. Jedna sa o stroskotanie vztahu po 1 roku, kde to doslo i k zasnubeniu a asi som divny, ale nedokazem to nejak pochopit co sa stalo, co som az take zle urobil… takze od zaciatku…
Moj byvali stah bol uz na prahu ukoncenia, kedze tehdy byvala partnerka(sice super clovek, ale nie partner) nedokazala pochopit ze by som chcel sa uz nejak usadit a zalozit rodinu. Jednoducho nebola partnerka do buducna. Pak som spoznal v praci ju. Budem ju menovat P. Padla mi do oka a ja padol jej bolo to hned citit takze netrvalo dlho a sli sme na rande. Na tom rande mi rozpravala, o svojich cieloch, napriklad ze by chcela uplnu rodinu(mala uz 4 rocnu dcerku), ze by chcela chlapa ktory sa dokaze hybat kolem rodinneho domku a nieco si nadobudnut kolem baracku, napriklad kosacku aby si nemusela pujcovat atd… ja som ju pocuval, a do pameti si to vsetko ryl. Skoncilo to libanim a ja mal ciel, bola to ona. Trvala na tom nech sa odstahuju od byvalky a zacnem zit sam, co som z logickeho hladiska urobil. Spoznala som sa s dcerkou a myslim ze sme zacali mat dobry vztah. Po nejakej dobe sme zacali spolu byvat u nej na baracku. Ja som mal tehdy nejake penize naviac takze som to o com rozpravala na rande vsetko kupil. Snazil som sa im dat vsetko. P. boleli zada kupil som nove madracky atd… Ale nechcem riesit len financie. Kedze som chlapec z mesta s ulohou chlapa na baraku som sa nakoniec popral na jednicku. Nemal som ziadne stavebne skusenosti iba vrodenu sikovnost. Postavil som sam pritresok na auto, pristresok na drevo, praca s palivovym drevom na zimu, predelal celu kuchynu, urobil som si super dielnu, predelal staru zahradu na krasne odpocinkove miesto z bazenom a tramposkou pre malu, vyrobil som zahradny nabytok na posednie u grilu a komplet na novo ztravnil zahradu, a plno dalsich veci. Praca kolem baraku ma strasne naplnala a bavila. Nie som chlap co chodi do hospody, nekourim, skvor naopak sportujem (beh, kolo), a viem ze mam srdce. Snazil som sa i stej druhej stranky ako len hmotnej a to napriklad ze ze na vianoce som vyrobil fotosadu kde sme my traja stastny, davat jej vzdy pocit ze su pre mna len oni dve, coz tak aj bolo. Mala ma prijala, mal som snou dobry vztah smala se u mna, vodil som ju doskolky, varim ja, pretoze P. neumi, proste som sa straral a myslim ze dobre. Pak som P. pred vianocami poziadal o ruku. A rekla mi ano… Napravili sa mi vztahy s rodicmi ked videli moju lasku a ako sa snzim. proste splnil som jej vsetko, ked chcela nech si vymazem priatelou s facebooku urobil som to, proste vsetko co mala na srdci. No a potom to este takto pekne fungovalo par mesiacov. Snazil som, v srdci nosil iba ich. A potom BUM.
Teraz by som zacal asi svojimi i spatnymi vlastnostiami, a to ze niekedy nepoznam hranice co poviem prevazne zo srandy. A to presne napisem kvoli comu romanik skoncil. Kedze partnerka nebola na sex a ja sex milujem, dost som sa trapil pretoze se mnou prestala po blizkej dobe spavat, Napriklad za pol roka to bola 4 krat asi, preto som stradal a mal pak sen o dvoch zenach z praci ze som snimi bol vo whirpulke, no a to je prave to spatne ze nepoznam hranice a povedal to svojej P. uz pred tym som jej povedal ze tieto dve zahrnujem do kategorie peknych zie, povedal som jej ze som videl kolegini ktora sa ohla tanga. Ano viem taketo reci by som si mal nechat pre seba, ale ja jej to bez hranic povedal. No a zavrsil som to 1.aprila ked som si chcel urobit sprandicku, bohuzel moc nevhodnu a napisal som jej ze som pred rokom ked sme spolu zacinali bol u zmyslenej milenky. Blby 1. april. A bolo to. Prestala ma milovat, a ja to zacal citit. Najprv mi to nerekla, ale citil som ze je nieco zle, povedala mi ze uz nechce som mnou dieta, ze si ma nevezme, to ma zlomilo. Pak ked som skusal po x omluvach, zistit proc je taka, prisli dalsie duvody ze mi nedvoveruje, mysli si asi ze niekoho mam, pritom nie, ja zil len pro nich. A dalsi pak dvovod ze ked mi oznamila ze si ma nevezme a nechce so mnou dieta mal som obdobie uplneho zlozenia, nedokazal som normalne fungovat a ani sa hrat s malou. nazvala to ignoraciou. Takze pojdeme od seba ale ked sa nad tym zamyslim nechapem to nejak preto to uz len v skratke zhrniem.
Do vtahu som dal vsetko, mal som v srdci a skutkoch, len viziu spolocnej rodiny a buducnosti, nepodviedol som, bol som hodny staral sa ci uz v doma tak vonku, proste moj zivot boli oni. Popvedal, podotykam len povedal zopar blbosti, ktore mi rozbili tak krasny vztah. Ja tomu nejak nechapem tolko veci co jsem udelal dobre, co jsem citil, co som nosil v sebe nakoniec neprevazili nad tymi nevhodnymi slovami… fakt tomu nechapem… trapim sa kvoli tomu ze mi nedala ani druhu sancu, proste to hned vsetko pohrbila… je koniec.
TAk co si o tom myslite vy? Pohlad zeny? mam to brat ako moje fakt skutocne selhani? Jedine co ma tesi na tomto ze moji rodia stoja za mnou lebo vidia co bol moj zamer a ze som sa snimi konecne udobril. Chybu som udelal priznaval ale neviem ci az taku velku aby sa tohle stalo a nedostal ani druhu sancu. dakujem za nazor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1778
29.5.16 09:18

@Speedy88 podle me jsi moc tlačil na pilu. Po roce spadly růžové bryle a tys to tema recma o trojkach s kolegynema a milenkou završil.
Do budoucna nedelej vse, co ti partnerka rekne, jinak budes za hodnyho troubu, na kterym jde dříví štípat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9822
29.5.16 09:24

@Speedy88 Jen jsem Tvůj příspěvek prolétla, ale přijde mi, žes byl až „moc“ hodný. A docela se divím, že si viděl budoucnost ve vztahu, kde jste měli sex 4× za půl roku. To mi nepřijde zrovna normální u fungujícího vztahu.
Ty narážky na trojku s kolegyněmi nekomentuju, to je trochu pubertální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50569
29.5.16 09:25

No spíš mě to přijde že tě nikdy nemilovala jen hezky využívala, vše jsi opravil, udělal, finančně podporoval. Spíš nechápu proč si s ní byl. sex 4× za 6m to by stejně nefungovalo. najdi si holku s kterou si lépe sedneš, tady to bylo jen jednostranné využívání :jazyk:, ona Tě řekla aby jsi vymazal přátele z FB a ty jsi to udělal, fakt divný vztah a buď rád že to utnula ona jinak by jsi trpěl hodně dlouho. asi potřebovala vola co jí vše opraví, finančně vypomůže a pak nazdar :mrgreen: Tvojí chybu nevidim jen si najdi holku co to bude mít jako ty. Ber to tak že potřebovala sponzora ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
29.5.16 09:25

Myslim ze druhou sanci by jsi si zaslouzil. Ale uprimne rikam, ze tohle jsem take zazila a ono se to da tolerovat chvilku, ale jednou ten hrnecek skutecne pretece a je konec. Tyhle srandickY..zezacatku si rikas - no tak je proste prdlej a ma divnej smysl pro humor, to ho prejde..ale kdyz to trva rok.. :? Urcite uz ma nejakou zkusenost s chlapem kdyz zustala sama s dcerou (jako ja) a dost casto se stane, ze zenska po case zjisti ze jim je bez chlapa lip, i kdyz ji nekdy samozrejme chybi.. ale ze maji klid, nikdo jim do niceho nekeca, nic neurcuje, nezakazuje a nedela si blby srandicky. Proste ten klid prevazuje nad tim, ze jsi ji doma s tolika vecma pomohl a ma se urcite financbe lip.. snad mi rozumis. Ale proste ty tvoje srandicky se jednou zacnou zajidat, az ji to zacne s prominutim fakt hodne sr*t az to preroste v to ze te nemuze ani citit. Zazila jsem to. Ale uvidis co ti napisou ostatni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5590
29.5.16 09:31

To je chaos, nepochopila jsem nic, cos jí řekl, přijde mi, že se chováte jako malé děti, co to je za blbost? No nicméně vypadá to, že paní prostě potřebovala někoho, kdo jí zvelebí domek a půjde o dům dál. A to všechno jsi stihl udělat za rok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
29.5.16 09:36

To je nějaké divné. Co do vztahu dávala ona? Takhle popsané to vypadá, žes vše dával ty a neměl ani ten sex, možná ji to přestalo bavit takovej oddanej pejsek. Ty řeči ideální nejsou samozřejmě. Ale zkus prosím napsat, co bylo na tom vztahu tak krásného. Jak ona ti projevovala lásku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
29.5.16 09:59

Najdi si jinou…
Tahle už má domek v pořádku, už tě nepotřebuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.5.16 10:02

To jsou věci.

Tož, co na to říct, synku?
Neoddávej se sladkobolným imaginacím, to k ničemu nevede.
Poradím ti jediné: pošli partnerku do háje a odstěhuj se.
Najdi si svoje bydlení (garsonka, 1+1 by ti mohlo stačit) a najdi si pořádnou ženskou, která ti to v posteli udělá tak, že se ti blahem budou kroutit palce u nohou :dance:
Užívej života a hned se neuvazuj na barák, kde ti nepatří ani klika od WC.
Peníze, které si do současné ženské (jejího domu) vrazil, odepiš jako ztracenou investici, ty už ti nikdo nevrátí. Vlastně, není to tak ztracená investice, ber to jako cenné poučení pro příště.
A buď více chlap. O dobráky a „hodné chlapce od vedle“ ženské ve skutečnosti nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22604
29.5.16 10:12

@Speedy88 Je nějaký důvod, proč je text psaný „jako“ slovensky? To je nějaká snaha o větší utajení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
29.5.16 10:57

@hanka.br. jsem slovena a teda hrubka na hrubce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.5.16 11:02

S tym sexom… akceptoval jsem to je o 6 let starsia a ze ma problemy ze ju to pali pri soulozi… proste chcel som vyhovet i tomuto skrz toho ze to ubijelo mna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22604
29.5.16 11:03
@ejhle píše:
@hanka.br. jsem slovena a teda hrubka na hrubce.

Ani tak nejde o hrubky, ty ve slovenštině neposoudím, ale slova, vazby - tohle není slovensky. Jen mě to zajímá, proč se to někdo snaží předstírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
29.5.16 11:04

No ja koukam. Takove reci do vztahu nepatri. Predstav si, ze jsi s nekym ani ne rok a on ti bude vykladat o milencich a o trojkach.
Jinak, pokud je vse pravda, tak to, ze jsi se staral nevidim jako problem. Problem vidim v tom, ze jste si od zacatku asi nesedli. Jako mit na zacatku vztahu sex 6 x za pulrok? To i my s manzel3m po 15 letech manzelstvi jsme na tom lepe. To co vy za pulrok my za mesic a uz se tesime, az budou ditka vetsi a my budeme mit na sebe vice casu. Frekvence 6×za pulrok je ok, pokud to obema vyhovuje.
Myslim, ze pani jsi se libil, nasla skoro dokonaleho partnera (pracant, nahradni tatinek) a doufala, ze treba casem prijde i ta laska. Ta se z jeji strany patrne nedostavila, do toho tvoje nevhodne reci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
29.5.16 11:07

Ty reci o milenkach a tangach, o whirpoolu si ji teda fakt říkat nemusel. Citlivou zenskou to, jak vidis, rani. Jako promin, ale kdybych ja mela pred svatbou a pak mi partner rekl to, co ty, asi bych nad tim minimálně přemýšlela. Jak ja říkám, nelze se zavděčit jem financemi nebo prací. Tolik jsi toho dělat nemusel, ale to ti mohla říct i ona. Ona to po tobe vyzadovala? Nadruhou stranu, proč mazat přátelé z Fb? Byl k tomu nějaký důvod? A jinak můj nazor je ten, ze te ráda mít mohla, akorat ses ji zprotivil téma řecma. Třeba byla v minulým vztahu podvadena a bala se, ze by se to opakovalo. Ale co si o tom promluvit jako lidi? Nebo uz není o čem..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama