Kde se stala Chybička?

deliska
30.5.16 15:40

kde se stala Chybička

Ahojte lidi, vím už na toto téma piši další článek ale pomáha mi se z toho vymluvit vypsat a to chodim i k psycholožce. Ale můj přiběh je takovy studuji nedostávám vyživné žiji pouze z invalidniho duchodu a z brigád co mi dává škola cca když je zhruba do měsice nějáká akce mám 300
Na den a to bud jedu jenom na jeden max 3 dny důchod je častečny. Doma to nefunguje tak jak by mělo rodiče jsou rozvedený sestra žije s matkou já na ubytovně otec bydli se svou matkou( babičkou) v domě otec nepracuje matka ano :roll: nějak se mi nedaři najit si přitele :think: mam seznamku uz rok a pořad nic mama s tatou dost pijou :zed: takže táta je agresor mama hysterka nemam moc peněz abych mohla jit do podnajmu :zed: doma mě maji za milionaře mam duchod tak jsem bohatá :zed: ted mi odešel i dlouheletý kamarad odstěhoval se z města cca 50 km :palec: ostatni jsou falešni :( sama sebe zrelaxuji pr bazenem běhaním apod a stále je mi z toho všeho na nic babička se kterou jsem si rozuměla tak mě nesnaši máma si u ní stěžovala že ji nepodporuji v domácnosti všichni by mě jen tahali z peněz akorát co mám je muj 12 letý kocour kterýho vidám jednou za 14 dní :( stýská se mi po tom mém kamaradovi na rozloučenou jsem mu napsala dopis ze ho miluju apod že bych
Snim odešla nezareagoval :,( co mi tak udělá radost když si něco koupim ale to nemůžu pořad rodina při každé mé navštěvě vyžaduje dárky sami pro maji h…o mate taky nějaké zkušenosti :think:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1910
30.5.16 15:42

Promiň, ale v tom tvým příspěvku je zmatek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
30.5.16 15:51

Co prosímtě studuješ? :think: :think: Čeština to asi nebude, že? :roll:

Nemůžeš to napsat nějak normálně a pokud možno, tak i srozumitelně? :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.16 15:51

Hele, je mi jasne, ze to nemas jednoduche a mas start do zivota tezsi nez spousta lidi, ale jsi pekna mlada holka, tve postizeni je jen male (pises, ze muzes jezdit na kole, plavat atd.). musis se uz odrazit a zacit nejak zit, ne se utapet v tom, kdo ti ublizuje vic.
nekde jsi psala, ze ti je 23 a studujes SS. kdy skolu koncis, letos? delej cokoliv, abys nasla co nejdriv praci (na vetsine mist je uplne jedno, jeslti mas jednu nohu slabsi), najit vlastni bydleni, i kdyby to byla pidi garsonka, zacit delat cokoliv co by te bavilo - jazyky, cviceni ve skupine, manualni hobby - kresleni, modelovani - proste chodit mezi lidi. a cim vic se do neceho ponoris a budes pro neco nadsena, tim tobe bude lip, plus mas moznost potkat lidi stejnych zajmu.

ps: reaguju i na zaklade toho, co si pamatuju z predchozich diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
30.5.16 15:58

Chapu, ze se trapis, ale po precteni jsem se do toho absolutne zamotala. :roll: Nechapu ani proc to resis zrovna na emiminu? Cekas snad do toho jeste dite? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
30.5.16 16:00

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 21:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
30.5.16 16:09

Už to tady řešíš asi po páté.

Neřeš pořád chlapa, nauč se žít a mít ráda sama sebe. Zakomplexovanou a holku která si pořád na něco stěžuje nikdo chtít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9697
30.5.16 16:13

Spoléhat musíš na sebe, ne na seznamku, terapeuta, okolí. Ty pořád očekáváš, že se něco v okolí změní, a ty se budeš mít líp. Ale okolí se mění prostřednictvím nás samotných. Obklopuj se tím a těmi, které máš ráda. Nemáš je? Tak dělej aktivně něco pro to, abys je měla. V dnešní době je různých zájmových skupin tolik, že stačí vybírat. Co třeba seznamka Přijď a potkej? Třeba bys tam našla i nějakou kamarádku, nebo tě třeba chytne nějaký druh koníčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
30.5.16 18:04

Takovou rodinu co mas ty bych ja komplet poslala do prd*le a ne, ze jeste vyzaduji darky, jsi hloupa a oni z tvoji naivity a samoty jeste tezi a za zady se ti beztak smeji…odstrihni se od nich a vykasli se na ne, soustred se jen sama na sebe, na svoje prani, nikdo jinej to za tebe neudela, musis byt silna, delas to pro sebe a kvuli sobe, dokud budes ze sebe delat chudinku, tak zadneho pritele mit nebudes, maximalne tak nejakyho ztroskotance a to preci nechces

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama