Nemám s kým trávit volný čas

11
30.5.16 02:52

Hledam kamaradku Kroměříž

Ahoj, hledam kamaradku na traveni volneho casu s detmi i bez nich
Hlavne pohodarku do nepohody. Proste obycejnou holku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2023
30.5.16 06:24

Ahoj, já ti do toho nechci kecat, ale kdybys napsala něco o sobě třeba cca věk, přibližný věk dětí, tak by se možná někdo ozval spíš?! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.5.16 07:55

:mavam: Ahoj, jo jo písni něco o sobě ;) Taky jsem z KM..Je mi čerstvých 30 a mám 2 maličké děti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.5.16 08:04

Ahoj holky :) tak me je 29. Mam 19 mesicniho raubire Misu a doufam, ze casem pribude jeste jedno :) Kamaradek jsem mela vzdycky dost, ale od te doby co jsem na materske se na me vykaslaly a ja ani nevim proc. Kdyz nektere pisu, ze neco podniknem, tak nikdy nemaji cas a to jsou vsechny bezdetne…Tak jsem se rozhohla najit nove kamaradky. Na traveni volneho casu s detmi, ale i bez nic. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
30.5.16 08:06

Edit: špatně jsem četla. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 09:32

@Mokky To bude tím, že jsou kamarádky bezdětné, bezdětní moc často čas trávit s dětmi nechtějí. Taky se mi okruh kamarádů, se kterými aspoň občas něco podniknu, snížil na dva. Aspoň že už mě ve dvou letech dcery teda vzali bezdětní kamarádi na milost a zvou mě aspoň na společné větší akce, s miminem jsem byla úplně ignorována.
Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.5.16 09:52

@Suzuveverka mozna mas pravdu. Aspon, ze ti zustaly dve.Me spis mrzi, ze si nemam s kym vyrazit na vino, pivo a proste tak. S hlidanim problem nemam, ale vetsinou jdu s pritelem a jeho prateli a obcas si tam pripadam na vic :( jsem primo z Kromerize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 09:58

@Mokky Mě zůstaly jen kamarádky, které už taky mají děti. Je to fajn, ale chybí mi možnost být chvíli bez dětí nebo si aspoň povídat o něčem jiném než o dětech. Hlídání nemám vůbec žádné, bez dětí se z domu nehnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.5.16 10:04

@Suzuveverka je skoda, ze nemas hludani aspin obcas…je potreba vypnout a byt cas od casu i bez deti…Ale na druhou stranu ted v lete jde udelat oekna party i s detma nekde na zahrade :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.5.16 14:24

@Mokky mám to stejně, bezdětné kamarádky nemají čas, naštěstí mám pár kamarádek s dětma tak uplně tak sama nejsem, a nejsou to zrovna typy které by se bavili pořád o dětech takže paráda :P
Já mám malý mimčo a 2,5letou holčičku..kdyžtak písni do zpráv, a mužem si napsat víc a třeba dat někdy scuka, nechci tady o sobě nic moc veřejně vypisovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 14:50

@Mokky Jezdím s dětma na různé venkovní akce, kde jsou jak rodiny s dětmi, tak bezdětní. Výhoda je, že na takové akci se dvouletá už trochu zabaví s ostatními dětmi a nepotřebuje mě nonstop u sebe. A když na mě visí jen jedno dítě, mám i trochu šanci si popovídat s ostatníma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.5.16 15:39

@Suzuveverka jake venkovni akce? A to jezdis sama s detmi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 16:02

@Mokky Různé grilovačky s kamarády, jezdím i na některé motosrazy, kam jsem jezdila ještě za svobodna a bezdětna, kde je to k dětem přátelské. S dcerou jsem jezdila jen sama, manžel na nás kašlal. Teď i se synem jsem byla zatím jen na jedné akci a to mi manžel aspoň pomohl doma naložit auto. Chystám na dvě svatby, kam je zván i manžel, takže snad pojedeme všichni spolu a v červenci pak s dětma na víkend pod stan, a tam už si asi zas budu muset poradit sama, případně s pomocí kamarádů. Ono se to nějak dá, když je tam víc rodin s dětmi, tak se mi někdo postará o dvouletou a s miminem už postavit stan a zorganizovat zázemí zvládnu, čtyřměsíční mi ještě nikam neuteče :-) Příští rok to bude horší, to už budou běhat oba.

Chtěla jsem jet i na nějaké trampské a folkové festivaly, ale zatím mi to nějak nevychází, vždycky se mi kreje termín s jinou akcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.5.16 16:45

@Suzuveverka teeeda, vy mate aktivit. To jen tise zavidim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
1.8.16 15:11

kamarádství

Ahoj, jsem z Kroměříže a hledám kamarádku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...