Kde v Praze rodit?

Anonymní
4.5.20 18:20

Kde v Praze rodit ???

Holky, zkušenosti, rady, tipy, kde jste byly spokojene a kam určitě ne? Nejblíž mám Krč, ale na tu jsem moc chvály neslysela. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.5.20 18:29

Krč fakt ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
4.5.20 18:35

To je těžké 100lidi 100 názoru, já byla maximálně spokojená v Motole ale je pravda že je to fabrika na miminka :) porodní boxy mají super, porod vede PA doktor až na konec, můj případ koncil sekci neotevrela jsem se, na šestinedělí na mě nikdo nepříjemný nebyl, ale je to hodně o přístupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
4.5.20 18:46

Uplny souhlas s @Giovanni1 ja byla zas spokojena ve vinohradsky, porodni mistnosti zadnej luxus, ale pokoje pak dobry a lidi super. Ale dalsi ti napise, ze to tam bylo hrozny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3258
4.5.20 18:47

Krc bych taky nevolila. Je to jak tovarna z hororu. Porodnicke oddeleni je pry nove, ale nevyhovovalo by mi to ze to neni jen porodnice. Ja byla spokojena v Podoli. Vse rekonstruovane, skvela PA, porod bez nastrihu a medikace, absolutni soukromi v porodnim boxu. V boxu sprcha i wc. Doktor prisel az ke konci porodu. Na sestinedeli prijemne i neprijemne sestry podle toho kdo mel sluzbu. Pokoj po dvou s vlastnim socialnim zarizenim. A v Podoli jsou machri na zachranu deti. Vybirala jsem tak aby kdyby se neco po, tak aby nemusel byt presun miminka do jine nemocnice. Vazne pripady se prevazi do Podoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
4.5.20 19:11

Ahoj, já jsem obě děti rodila v Podolí a byla jsem spokojená. Sice pokoje na šestinedělí nic moc, ale probíhala nějaká rekonstrukce, tak je to třeba lepší. Porodní pokoje jsou bezvadné, každá rodička má pro sebe vlastní pokoj i s koupelnou. Partner u tebe může být během celého porodu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1370
4.5.20 19:20

Ja Podolí a spokojenost, kamarádka Krč a spokojenost také.. je to názor od názoru, záleží, jakou chytneš směnu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20895
4.5.20 19:48

Ja v Podoli ne moc spokojena, ale bylo to i tim, ze se stridala smena, a navic to dopadlo akutakem. Tes jsem rodila podruhe na Bulovce, nove Centrum porodni asistence, boxy hezci nez v Podoli, byli na me moc hodni a porod na pohodu, zadny nastrih ani klistyr, jdou uz maximalne setrnou cestou. Jen pokoj bych za kazdou cenu doporucovala nadstandard. Ty trojaky, aspon co jsem videla, jsou strasne male.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
4.5.20 19:56

Motol před pěti lety

• u porodu první PA skutečně otřesná, další skvělá. Doktorka mladá, nijak moc se neúčastnila, vedla to PA. Přirozený porod to nebyl, ale já jsem ho nechtěla. Bonding vůbec nebyl, ačkoli nebyl vůbec žádný důvod ho neprovést, po hodině dítě dokonce kamsi odnesli a vrátili ho až za několik hodin, medicínský důvod to nemělo. Na šestinedělí sestry spíš dobrý, pár hroznejch. Ovšem informace a vyžadované postupy na šestinedělí jak z osmdesátek - moc na to dítě nesahejte, kojit po třech hodinách, vážit před kojením a po (od prvního dne, když ještě ani nemáš mlíko!). Já nevím, no… horor to nebyl, ale nic moc.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
4.5.20 20:09

Ja rodila v krci v srpnu 2019 a byla jsem spokojena. S pristupem i s prostredim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12764
4.5.20 20:16

Já rodila v Krči a na Bulovce. A s oběma jsem byla spokojená. Kamarádky rodili i v Motole, u Apolináře. A všechny byly spokojené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1343
4.5.20 20:31

Motol!! Rodila jsem loni a perfektní!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 20:43

V Krci jsem rodila v zari 2018 a za me super. Nemuzu si na nic stezovat. Za mesic tam jdu s radosti rodit podruhe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 20:47
@Anonymní píše:
Holky, zkušenosti, rady, tipy, kde jste byly spokojene a kam určitě ne? Nejblíž mám Krč, ale na tu jsem moc chvály neslysela. :nevim:

Rodila jsem 2× v Motole. S porody tam mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ale co se týče kojení a oddělení šestinedělí, tak nic moc. Sestra rodila poprvé v Krči (také jí měla nejblíž). To po její zkušenosti nedoporučuji, pokud se nic neděje, tak pohoda, ale jakmile je nějaký problém, což v jejím případě byl, tak lékaři nejsou moc zkušení a jde o život. Podruhé byla v Podolí, a tam byla maximálně spokojená ve všech směrech.

• Nahlásit
  • Citovat
1884
4.5.20 21:40

Ja sla tam, kde maji novorozeneckou jipku a nemela jsem to daleko. Vyhrala Bulovka. Ted me to tam ceka potreti ;) Kamaradky byly spokojene na Vinohradech, U Apolinare, v Podoli, Krci i Motole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama