Porodnice Kroměříž - nosnost porodních křesel

28
27.4.20 21:58

Porodnice Kroměříž - nosnost porodních křesel

Dobrý den,
Je to možná trochu hloupá otázka, ale nedá mi to spát.. snažíme se o druhé mimčo, a chtěla bych rodit v Kroměříži. Jenže vážím 100kg a mám strach, že tam nebudu moci rodit. U prvního syna jsem teda přibrala i s otokama 16kg, takže docela fajn a až na 5 kg jsem vše dala dolů..ale známá mě postrašila, že v Kroměříži se může rodit jen do 130kg. Jako já doufám, že 30kg v těhu nebaberu :lol:, ale i tak. Nevíte někdo, jak to v Kroměříži je? Nikde na internetu mi to nejde vyhledat.
Děkuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1284
27.4.20 22:20

No, nebylo by jednodušší ještě něco zhubnout než otěhotnís? Nejen kvůli porodním kreslum ale třeba taky kvůli zdraví, pohyblivosti v těhotenství atd? Jinak nevím ale myslím, že v ČR je tolik obézních žen, že pochybuju, že někde mají kilogramové omezené rození děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.4.20 22:29

@Mia25 tak jasne, ze se snazim zhubnout. Mam i jidnelnicek na miru, ktery dodrzuji… Ale proste to asi nejde tak rychle nebo nevim proc. Rozhodne nejsem ten typ zenske, ktera je s tim jak vypada spokojena a nic s tim nedela. Ale nechci mit deti daleko od sebe. A u prvniho tehotenstvi jsem byla jak rybka a cvicila jsem jogu a pohybliva byla taky dost. :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
27.4.20 23:18

Není nosnost porodních křesel všude stejná? Asi těžko se budou vyrábět speciální pro Kroměříž, ne? :mrgreen: Podle mě dost ženských má i přes 100 kg a nějak porodit musí (ne, že bych to schvalovala, ale o tom dotaz nebyl). :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
28.4.20 00:25

130 asi bude nejaka blbost. Cetla jsem rozhovor s dr v Podoli, ze maj i rodicky, co vazi skoro 200kg. Takze nejak porodit musi. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
28.4.20 07:21

@1Marlenka no, já měla o cca 18 kg méně než ty a 5 kg za měsíc nebyl problém zhodit. Plus samozřejmě pokud máš malé dítě a v těhotenství se nebudeš přecpávat tak ten váhový přírůstek bude malý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.4.20 07:22

@Lucie486 me to prave taky prijde jako blbost. Ale znama rikala, ze kvuli jeji vaze musela rodit v olomouci…tak nevim, jestli si to vymyslela nebo ne :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
28.4.20 07:24

@Lucie486 hlavně jak by tu váhu kontrolovali… Aaaa maminko vy rodite? Pojďte se zvážit ať víme, jestli nám nerozsednete křeslo 🙈 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.4.20 07:28

@Mia25 tak to klobouk dolu. Protoze me ty kila dolu proste nejdou. U prvniho tehu jsem sice nabrala 16kg, ale v nemocnici rikali, ze cca 8kg mam jenom otoku, protoze jsem byla fakt, jak balon napustenej vodou, ani zadny boty svoje 39 jsem neobula.. jen manzelovi papuce 46 velikost :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13278
28.4.20 07:29

@Mia25 vaha je v prukazce, ale tsky se mi to nezdá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.4.20 07:32

@prejeta_zaba asi mas pravdu.
Taky to neschvaluju a dost me to stve. Ale ani s peclivym dodrzovanim jidelnicku, mi to dolu nejde. Nikdy jsem se neprejidala a nejim vselijaky spatny veci. Proste nekdo to ma v hubnuti tezky, nevim. A to i cvicim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
28.4.20 07:32

@1Marlenka budu držet palec ať to jde. Po druhém těhotenství a každém dalším je ještě o kus horší zhubnout než před ním :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
28.4.20 07:34

@g.sandova to sice jo ale já si třeba váhu vymyslela protože jsem nechtěla to číslo na váze vidět :D a na konci už mě nikdo nevážil jen se ptali kolik vážím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 07:37

Ahoj, já tam rodila z největší váhou 120kg a bez problému, ted to bude větší váha bohužel. Když už jde hubnutí, povede se vymodlený zázrak takže tak :-) Já tam byla spokojená, nikdy jsem se nesetkala s oškliv. komenty v porodnici ani na šest.

• Citovat
  • Nahlásit
13278
28.4.20 07:38

@Mia25 :mrgreen: proč ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie