Kdo má milence, sem :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:34
Kdo ma milence, sem :-)

Holky, prosím můžete mi klidně anonymně napsat, jaké to je mít milence, bokovku…? Jak jste se seznamili?? Co z toho máte, jaký z toho máte pocit, co na to vaše svědomí, jak se spolu tajně a kde scházíte - výmluvy doma, kolikrát do týdne, jaký je sex s milencem ve srovnání doma a jak řešíte sex doma s manželem…a co city k milenci - jsou, nejsou? Díky za reakce. PS: moralistky, pryč!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:52

Blby, v hlave hroznej mazec, chemickej bordel, spousta lzi. Stres a pokud nejsi uplna kundolina tak i bezesny noci plny vycitek v kombinaci s touhou po nekom jinym. To fakt uz nechci.

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 01.06.19 16:52

Já měla milence rok a byl to masakr. Silena chemie a samo jsem se zamilovala. Doma nikdo nic nevěděl, protože jsme se vidali cca jednou za měsíc. Bylo to moc krásný, ale na druhou stranu hodně trápení. Hubla jsem a porad jsem to v sobě řešila. On ten milenec byl totiž divny, skoro se mi neozyval, jen když chtěl on. Schůzky taky když chtěl on, navic je inicioval a pak rušil. Později jsem narazila na diskuzi o mužích, kteří trpí narcistickou poruchou osobnosti a myslím, ze on tím trpel. Neuměl totiž dávat najevo žádné city, jen na začátku. A také myslím, ze jich měl víc. Žen, milenek. Něco si tím dokazoval. A ego to měl obrovské a stále ho chtěl masírovat. Bezdůvodně mě pak vyměnil ze dne na den za jinou, i když sex byl skvělý, vášnivý. Oni to totiž ty narcisove takhle mají. Dostávala jsem se z toho půl roku a dnes jsem rada za mého muže, který je sice nudný a stále unavený, ale má mě rad a hlavně je normální. Takže za mě radši ne, hodně jsem se trápila. Na druhou stranu oceňuji a jsem vděčná za to co mám. Ono se to někdy proste stane, obzvlášť když jste dvacet let vdaná… :lol:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18542 příspěvků 01.06.19 17:03

Prozatím zní jako anti reklama na milence. Pište holky, pište :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:03

Muj mienec je bejvalej kluk ktereho jsem pred 20 tety odkopla dnes ma rodinu a kdyz hodne porebuju tak mi to udela, prvne jsem byla strsne zamilovana ale nakonec z toho je jenom ten sex, snazila jsem se to postupne ukoncit postupne milence odstavit ale je to jako droga. Sexujeme bud u mne doma (nemam partnera) nebo v hotelu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:09

Měla jsem a díky tomu jsem si uvědomila, jak hezkého a báječného manžela mám. Nikdo mu nesahá ani po kotníky. V okolí se mi vůbec nikdo nelíbí a i po těch 12 letech prostě nemá konkurenci. Tak že za mě, nestojí to za to a vážím si toho, co mám :srdce:

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 01.06.19 17:27
@Anonymní píše:
Měla jsem a díky tomu jsem si uvědomila, jak hezkého a báječného manžela mám. Nikdo mu nesahá ani po kotníky. V okolí se mi vůbec nikdo nelíbí a i po těch 12 letech prostě nemá konkurenci. Tak že za mě, nestojí to za to a vážím si toho, co mám :srdce:

Ano, přesně tak. Mám to stejně :thumbsup:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 01.06.19 17:30

Ja mela dva milence a obcas to byl mazec, to vsechno dat dohromady, vymyslet alibi, najit misto.. S tim prvnim nas to k sobe tahlo roky, ale oba jsme byli zadani. Pak prisly problemy v manzelstvi a jednou opili jsme do toho prastili. Tahli jsme to spolu potom pul roku, jenze ja se zamilovala a desne me to trapilo. Ukoncila jsem to. Pul roku jsme se skoro nevideli, pak jsme do toho spadli znovu, uz jen kratce. Mezitim jsem mela kamarada na sex, tam uz ty city nebyly, bylo to vic v pohode, ale zas ciste jen sex - rychlovka a domu. Zadne povidani, zadny cas straveny spolu jako s tim prvnim. Pak jsem potkala sveho soucasneho pritele a s milenci to definitivne skoncila. Nekdy to bylo slozite, nekdy mi to ublizovalo, byla to docela bojovka to dobre utajit.. Ale vzpominky na to mam krasny, bylo to vzrusujici, zase ta chemie co uz clovek dlouho nezazil.. Podle me ti dopredu nikdo nerekne jak to posenes, jake to mezi vami bude, jestli se zamilujes.. Az to prijde, tak do toho pujdes a nejak se to vyvrbi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:46
@Anonymní píše:
Blby, v hlave hroznej mazec, chemickej bordel, spousta lzi. Stres a pokud nejsi uplna kundolina tak i bezesny noci plny vycitek v kombinaci s touhou po nekom jinym. To fakt uz nechci.

Měla jsem to úplně stejně. Navíc me milenec strašně zklamal jako člověk, snad nikdy jsem se v nikom tak nespletla. Z celého toho koktejlu jsem se vzpamatovávala rok a zůstala jen hořká pachuť zklamání z něho, ze sebe, ze všeho. Už nikdy více.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:57

HOLKY JAK TAK CTU, MUZE SE ZAMILOVAT I CHLAP V TOM MILENECKEM VZTAHU? ZATIM MI PRIJDE, ZE TRPI PAK JEN ZENY. :nevim: ZAKLADATELKA

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 01.06.19 17:59
@Anonymní píše:
HOLKY JAK TAK CTU, MUZE SE ZAMILOVAT I CHLAP V TOM MILENECKEM VZTAHU? ZATIM MI PRIJDE, ZE TRPI PAK JEN ZENY. :nevim: ZAKLADATELKA

Jednou řekl, ze mě miluje, možná jsem to i trochu cítila, ale spis to umí ukocirovat. Nebo to ukonci, nemají radi problémy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:59
@Anonymní píše:
Měla jsem to úplně stejně. Navíc me milenec strašně zklamal jako člověk, snad nikdy jsem se v nikom tak nespletla. Z celého toho koktejlu jsem se vzpamatovávala rok a zůstala jen hořká pachuť zklamání z něho, ze sebe, ze všeho. Už nikdy více.

Tak to me jeste ceka super leto :?.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 18:00
@Anonymní píše:

Dle mého do toho rvou city jen ženský a chlap je má jen na šuk, pak jsou v šoku, když je odkopne a o tom to je. Chlap si jde opravdu jen užít, nic jiného bych od něj nečekala.

teerax
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 01.06.19 18:02
@Stella73 píše:
Já měla milence rok a byl to masakr. Silena chemie a samo jsem se zamilovala. Doma nikdo nic nevěděl, protože jsme se vidali cca jednou za měsíc. Bylo to moc krásný, ale na druhou stranu hodně trápení. Hubla jsem a porad jsem to v sobě řešila. On ten milenec byl totiž divny, skoro se mi neozyval, jen když chtěl on. Schůzky taky když chtěl on, navic je inicioval a pak rušil. Později jsem narazila na diskuzi o mužích, kteří trpí narcistickou poruchou osobnosti a myslím, ze on tím trpel. Neuměl totiž dávat najevo žádné city, jen na začátku. A také myslím, ze jich měl víc. Žen, milenek. Něco si tím dokazoval. A ego to měl obrovské a stále ho chtěl masírovat. Bezdůvodně mě pak vyměnil ze dne na den za jinou, i když sex byl skvělý, vášnivý. Oni to totiž ty narcisove takhle mají. Dostávala jsem se z toho půl roku a dnes jsem rada za mého muže, který je sice nudný a stále unavený, ale má mě rad a hlavně je normální. Takže za mě radši ne, hodně jsem se trápila. Na druhou stranu oceňuji a jsem vděčná za to co mám. Ono se to někdy proste stane, obzvlášť když jste dvacet let vdaná… :lol:

myslim, že se to jen tak nestane..a člověk musí snad být dvacet let vdaný/ženatý? Dnes jsou rozvody povolené a je možné si najít oficiálně partnera, s kterým to vzrušení aspoň nějaké roky zase bude a nepodvádět. Není to pro všechny férovější řešení? Ale čerpat výhody od partnera, mít jistotu doma a zároveň bokem vyšívat na něčím jiným je jednodušší, chápu :think: :?
Jinak mi přijde vtipné, jak pak každý píše, že je vděčný za toho doma, ale prvně ho musel podvádět. Kdyby vás milenec neodkopl a nevyklubal by se z něj b. b, tak byste vděčná nebyla a možná byste za nějakou dobu balila kufry.
To je taková náplast za pošramocené sebevědomí.
Omlouvám se, nechci odsuzovat, ale mě to prostě přijde hrozně nechutné vůči partnerovi a máte štěstí, že se to nedozvěděl. Otázka je, jestli by to i on považoval za štěstí a nenašel by ženu, která nepotřebuje testovat jiné muže na to, aby věděla, že jiného nechce. :think:

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 01.06.19 18:06
@teerax píše:
myslim, že se to jen tak nestane..a člověk musí snad být dvacet let vdaný/ženatý? Dnes jsou rozvody povolené a je možné si najít oficiálně partnera, s kterým to vzrušení aspoň nějaké roky zase bude a nepodvádět. Není to pro všechny férovější řešení? Ale čerpat výhody od partnera, mít jistotu doma a zároveň bokem vyšívat na něčím jiným je jednodušší, chápu :think: :?
Jinak mi přijde vtipné, jak pak každý píše, že je vděčný za toho doma, ale prvně ho musel podvádět. Kdyby vás milenec neodkopl a nevyklubal by se z něj b. b, tak byste vděčná nebyla a možná byste za nějakou dobu balila kufry.
To je taková náplast za pošramocené sebevědomí.
Omlouvám se, nechci odsuzovat, ale mě to prostě přijde hrozně nechutné vůči partnerovi a máte štěstí, že se to nedozvěděl. Otázka je, jestli by to i on považoval za štěstí a nenašel by ženu, která nepotřebuje testovat jiné muže na to, aby věděla, že jiného nechce. :think:

Odsoudit je hrozne snadné, když o mne nic nevíte…
Manžel se mi odstěhoval k milence před 10 lety a vrátil se. Dnes už vím, co se mu stalo a proč. Stát se to muže každému a pyšná na to nejsem. Pokud ještě někdo chcete moralizovat, moje příspěvky ignorujte..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama