Reklama

Kdo máte Natálku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17827 příspěvků 17.09.08 12:27
Kdo máte Natálku?

Holky jen by mě zajímalo, jestli je těch Natálek opravdu tolik:)))

Reklama

Reakce:

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 17.09.08 12:49

Učím na ZŠ a můžu potvrdit, že je jich jako máku… čím dál tím víc. Není třída, ve které by se nenašla minimálně jedna. :wink:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 17.09.08 12:57

ahojky,

já osobně znám Natálky aspoň tři:) Jedné jsou tři roky, jedné rok a půl a jedné asi měsíc. ale jinak je jich opravdu dost. My máme Klárku a těch je taky dost. Já bych se řídila tím, jestli se ti jméno líbí a ne tím kolik jich je. Pro druhé mimi jsme zatím zcela nezávisle na statistikách vybrali Terezu a Honzu a ejhle já včere zjistila, že to jsou dlouhodobě nejčastější jména:) tak nevím jestli to ještě přehodnotíme, času zatím máme celkem dost..:)

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17827 příspěvků 17.09.08 12:58
saja1 píše:
ahojky,já osobně znám Natálky aspoň tři:) Jedné jsou tři roky, jedné rok a půl a jedné asi měsíc. ale jinak je jich opravdu dost. My máme Klárku a těch je taky dost. Já bych se řídila tím, jestli se ti jméno líbí a ne tím kolik jich je. Pro druhé mimi jsme zatím zcela nezávisle na statistikách vybrali Terezu a Honzu a ejhle já včere zjistila, že to jsou dlouhodobě nejčastější jména:) tak nevím jestli to ještě přehodnotíme, času zatím máme celkem dost..:)

Já vím, že je to o tom co se líbí mě…jenže nechci, aby pak dopadla jako já. Už od základky jsme byly ve třídě nebo vlastně kdekoliv minimálně 3 Veroniky. Až mě to štvalo :)

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 17.09.08 13:08

jukni tady - http://www.mvcr.cz/docDetail.aspx?… - uvidis, ktera jmena jsou nejcetnejsi, kolikata je Natalka… :D

laky
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 17.09.08 13:15

ahojky,

já budu dávat taky Natálku, tak že jich bude víc :lol:

lexxie
Kelišová 6351 příspěvků 17.09.08 13:23

já jsem chtěla u prvního taky natálku, nakonec to byl kluk :D Teď už si tak jistá nejsem. Je fakt, že za mého mládí jsem žádnou Natálku neznala a teď jich je spousta.
Každý si dejte, co se mu líbí, za pár let to může být úplně jinak..

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17827 příspěvků 17.09.08 13:29

Zas třeba Terezka a Honzík se na prvních příčkách drží teda proklatě dlouho :))

denise77
Kecalka 204 příspěvků 17.09.08 13:30

Ahojky Rybano, tak já se přidávám, mám doma Natálku, a zatím znám osobně jednu ještě z mládí- školních let, tehdy velmi ojedinělé, a teď registruji 2 co jsem někde v nákupním centru slyšela že volají na své dcerky :-)
Denisa s Lálou

liška
Echt Kelišová 7558 příspěvků 17.09.08 14:03

Ahojky,sestra má roční Natálku!
My jsme dali Petru,teď se moc nedává.

namape
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 17.09.08 16:58

Ahoj, jám mám Natálku a znám ještě jednu a slyšela jsem jednu maminku volat na svou ratolest Natálko. Takže znám asi tři :-)

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 18.09.08 12:34

Ahojky, my jsme chtěli taky Natálii, ale nakonec jsme pro holčičku vybrali jméno Tatiana. Já jsem jednak chtěla jméno, které není až tak obvyklé takže Natálie byla lehce v nevýhodě a navíc máme psa kterému říkáme Ati no a kdybychom zkrátili Natálii na Nati bylo by to trošku divné :lol: . Nicméně jméno je to krásné a pokud se vám líbí klidně ho dejte ono stejně záleží jaká bude malá osobnost :wink:

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 08:07

Ahoj..
Natálek je teď opravdu hodně…I já jí chtěla dát až budeme mít druhé,kdyby to byla holčička,ale nedám jí ,právě proto že jich je teď tolik…Znám jednu v mém věku a předtím jsem nikoho s tímto jménem kromě ní neznala,zato teďka vím o 7mi ve věku 0-5roky,většina jich je narozena letos…a to mám pocit,že jsem ještě na nějakou pozapomněla :lol:
""http://www.ba­bysfirstsite.or­g/newtickers/tic­ker/128723.bir­thday.png:http://www.babysfirstsite.org/…birthday.png

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17827 příspěvků 22.09.08 14:09

Tak jak bylo Veronik a Terezek, hodně no… jak já jsem byla naštvaná..a teď mi přijde že žádná malá Verunka snad skoro ani není :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >