Kdo něco vyrábí, prodává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

halucinka
Kelišová 5159 příspěvků 04.08.11 08:18
Kdo něco vyrábí, prodává

Potřebovala bych sehnat někoho šikovného, kdo něco vyrábí (nebo něco zajímavého prodává)? Mám zamluvený stánek na festivalu v Hradci nad Moravicí 13. 8., a potřebovala bych někoho k sobě do stánku.
Popř. poraďte, kam se s takovou žádostí lépe obrátit. :wink: Dík.

Reakce:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 04.08.11 08:31

zkus na www.fler.cz. Tam bys mohla zpřízněnou dušičku naiít dobře! :mavam:

halucinka
Kelišová 5159 příspěvků 04.08.11 08:38

Emilie, díky a vyznáš se tam? Já právě nevím, kam inzerát hodit, aby to tam nezapadlo.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 04.08.11 09:03

A neeviduji se stankari nahodu na mestske casti mesta, tedy na obecnim urade nebo jak se to kde jmenuje?
Jinak inzerat na fler je urcite ok napad.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 04.08.11 09:04

A neeviduji se stankari nahodu na mestske casti mesta, tedy na obecnim urade nebo jak se to kde jmenuje?
Jinak inzerat na fler je urcite ok napad.

hofka
Extra třída :D 14991 příspěvků 04.08.11 09:18

I když, jestli to nebude proti pravidlům Fleru, shánět někoho na prodej mimo Fler. Ostatně, zkusit to můžeš, kdyžtak ti to akorát smažou:-)

Je tam sekce poptávky

halucinka píše:
Emilie, díky a vyznáš se tam? Já právě nevím, kam inzerát hodit, aby to tam nezapadlo.

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 04.08.11 09:40

inzerátek na fler to asi neprojde! spíš se porozhlédni po zboží a co by se ti líbilo tak maminku oslov zprávou… veškeré zadávání telefonů, mailů je na fleru zakázano i do zprávy.. takže tam to moc nevidím!
určitě někoho najdeš! :palec:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 04.08.11 12:41

Taky jsem myslela spíš si najít než zadat inzerát. Jinak prodejci mohou i vstavené zboží na fleru prodávat mimo fler - jen ho musí stáhnout z nabídky, aby se někde náhodou nezduplikovalo a neprodalo dvakrát - třeba na MMB. Ale i já jako prodejce jsem dostala jen upozornění, nikoli nějaký zákaz.

V sekci hledej, když si pak rozklikneš podrobné hledání, tak lze najít prodejce/výrobce i podle města … :mavam: A pak ho kontaktuj SZ s tvojí nabídkou.

halucinka
Kelišová 5159 příspěvků 04.08.11 16:43

Díky, zkusím to na Fleru prozkoumat. Jenže se mi zdá, že bych těch zpráv musela napsat desítky, ne-li stovky, abych našla někoho, kdo by měl dost zboží do příštího týdne a chtěl ho prodávat. :think:

halucinka
Kelišová 5159 příspěvků 04.08.11 19:52

Tak jsem to studovala přímo na tom Fleru a u zpráv je to přímo napsáno - že se nesmí kontaktovat prodejce za účelem prodeje někde jinde… Škoda, zítra budu muset už asi nahlásit, že se akce nezúčastním.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.08.11 10:42

No, já ti můžu maximálně poslat poštou nějaké věci,a le stát tam taky nemůžu … :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >