Kdo nedostal nic od Ježíška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mejdylko
Extra třída :D 11333 příspěvků 25.12.17 09:09
Kdo nedostal nic od Jeziska?

Ja se hlasim. Ani prd. Teda od kolegyn drobnosti a ty me moc potesily. Ale od rodiny ani blbou obalku, kdyz uz nevedeli co. Pritel pry nemel cas - vzdy se snazil a letos to zazdil, hodne pracuje (hlavne ze ja jsem vse stihla a to nemluvim o darcich, taky kazdy den pracuji) a mama pry nema penize. Pritelova sestra se nechala pozvat, ale s dary se neobtezovala. Ode me mel kazdy min. 5 darecku. Takze vsichni si ode me rozbalovali tu horu darku a ja tam sedela jak pako a koukala na ne. Super…
Syn si to teda moc uzil a to mi aspon zvedlo naladu. Me ovsem bylo vselijak. Vecer mi ukapla slza a dnes uz to pomalu travim u pohadek s cukrovim :lol:
Jinak co jste dostaly najezino? Preji vam krasne Vanoce emiminacky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 11018 příspěvků 25.12.17 09:15

@mejdylko To je hodně smutné, aspoň víš, jak se zachovat k narozkám a o příštích vánocích. KOlik je synovi? I pro něj je to opravdu příklad, že mamka je ho.no u cesty a nezaslouží si ani špendlík. Je mi tě líto :hug:.

kopicka
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 25.12.17 09:16

@mejdylko Teda to je síla! To by mi bylo hodně líto, hlavně teda od manžela.

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 25.12.17 09:20

To je smutné. Bulela bych celý večer

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 25.12.17 09:20

„letos to zazdil, moc pracuje“-já tohle prostě nechápu. V době e-shopů :nevim: já bych asi naplno dala najevo, jak se cítím, při své povaze
@mejdylko je mi to líto :hug:

mejdylko
Extra třída :D 11333 příspěvků 25.12.17 09:21

@arada prckovi je 5. A ma opozdeny vyvoj, takze si myslim, ze to nijak nezaregistroval. Hlavne byl zazrany do svych darku a my jsme ho nezajimali. Me stve, ze jsem mu ukazala 3 veci na eshopu uz v listopadu co bych asi tak potrebovala od Jeziska. A nic. Priste dostane jen prcek a na ostatni dlabu.

nini77
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 14 inzerátů 25.12.17 09:22

Minimálně manželovi bych to řekla. Od jeho sestry i od mámy by me to mrzelo, ale jako manžel? I kdyby koupil nějakou kravinu u benzínky. Tohle je fakt moc. Mohl i říct, že nestíhá nebo neví co at si něco pořídím sama. Ale takhle se na to vykašlat je hnus. Je mi to líto.

zudina
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 25.12.17 09:23
:(

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 25.12.17 09:23

No to je strasny, je mi to moc lito. :hug: Tohle si neumim predstavit.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 25.12.17 09:23

Přijde mi to smutné. Navíc výmluva, že někdo nemá čas na shánění dárků v dnešní době, kdy jde vše objednat přes internet, mi přijde mimo. To nikomu nebylo blbé, že tam nemáš nic? 8o

smutny klaun2
Kecalka 408 příspěvků 25.12.17 09:25

Určitě si tu přečteš spousty uklidňujících vět o tom, jak je to zbytečné dávat si v dospělosti dárky a bla bla. Navzdory tomu si já jako muž myslím, že nedostat vůbec nic od partnera je minimálně k zamyšlení. Dnes nemusí nikdo obíhat přeplněné markety, je přece internet, který zajistí dodání dárku-pokud je včas objednán-až domů. V pohodlí a i při nedostatku času. Takže-pokud se na někoho takhle hnusně vykašlu, svědčí to jen a jen o mé neúctě k partnerovi. Hluboké neúctě.

arada
Extra třída :D 11018 příspěvků 25.12.17 09:25
@mejdylko píše:
@arada prckovi je 5. A ma opozdeny vyvoj, takze si myslim, ze to nijak nezaregistroval. Hlavne byl zazrany do svych darku a my jsme ho nezajimali. Me stve, ze jsem mu ukazala 3 veci na eshopu uz v listopadu co bych asi tak potrebovala od Jeziska. A nic. Priste dostane jen prcek a na ostatni dlabu.

Přesně tak, dej jim pocítit jaký to je.Jen dodám, že nejen prcek, ale i ty si udělej radost.Kup si dárky sama. Vím, že to není ono, ale je potřeba těm sobcům dát jasně najevo, jak se chovají. Ty a prcek budete rozbalovat a oni ať se dívají. Dopřej jim tu radost ze štědrého večera jen pro někoho.

Monchichik
Závislačka 3700 příspěvků 25.12.17 09:27

Nemá čas chudák? Nemůže vlézt cestou domů třeba do drogerie a koupit kosmetiku nebo koupit dárek po internetu? To je fakt katastrofa. Přítelova sestra by u mě taky trávila vánoce naposledy. Co to s těma lidma je, proboha? Když už jim nezáleží ani na lidech nejbližších?
Já bych tohle prostě nepřekousla a byl by to pro mě signál pro konec vztahu.

Markéta80
Hvězda diskuse 38729 příspěvků 25.12.17 09:28

@mejdylko to mě mrzí, hlavně od manžela by to mrzelo. Neměl čas na chvilku sednout k netu? Já taky skoro vše brala z netu, manžel taky. To by asi koukal kdyby nedostal nic, fakt tohle nepochopím. O tom že budou Vánoce se ví hodně dlouho takže kdo chce dárek sežene, ne že pak řeknu no nebyl čas :jazyk:, blbější výmluva snad není :?

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 25.12.17 09:29

To by pro mě byl snad důvod k rozvodu ne kvůli tomu, že by mi nekoupil haldu kravín, ale kvůli tomu, že by mě vystavil takové situaci kdy všichni mají a já ne… Normálně bych brečela… A po vánocích bych si nakoupila vše co bych chtěla a to by viděl, že by to byla fůra a zabalila bych si to a dala pod strom at se propadne až do západního Německa. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama