Reklama

Kdo nedostal nic od Ježíška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 25.12.17 09:09
Kdo nedostal nic od Jeziska?

Ja se hlasim. Ani prd. Teda od kolegyn drobnosti a ty me moc potesily. Ale od rodiny ani blbou obalku, kdyz uz nevedeli co. Pritel pry nemel cas - vzdy se snazil a letos to zazdil, hodne pracuje (hlavne ze ja jsem vse stihla a to nemluvim o darcich, taky kazdy den pracuji) a mama pry nema penize. Pritelova sestra se nechala pozvat, ale s dary se neobtezovala. Ode me mel kazdy min. 5 darecku. Takze vsichni si ode me rozbalovali tu horu darku a ja tam sedela jak pako a koukala na ne. Super…
Syn si to teda moc uzil a to mi aspon zvedlo naladu. Me ovsem bylo vselijak. Vecer mi ukapla slza a dnes uz to pomalu travim u pohadek s cukrovim :lol:
Jinak co jste dostaly najezino? Preji vam krasne Vanoce emiminacky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 12641 příspěvků 25.12.17 09:15

@mejdylko To je hodně smutné, aspoň víš, jak se zachovat k narozkám a o příštích vánocích. KOlik je synovi? I pro něj je to opravdu příklad, že mamka je ho.no u cesty a nezaslouží si ani špendlík. Je mi tě líto :hug:.

kopicka
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 25.12.17 09:16

@mejdylko Teda to je síla! To by mi bylo hodně líto, hlavně teda od manžela.

lachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 25.12.17 09:20

To je smutné. Bulela bych celý večer

Kelliee
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 25.12.17 09:20

„letos to zazdil, moc pracuje“-já tohle prostě nechápu. V době e-shopů :nevim: já bych asi naplno dala najevo, jak se cítím, při své povaze
@mejdylko je mi to líto :hug:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 25.12.17 09:21

@arada prckovi je 5. A ma opozdeny vyvoj, takze si myslim, ze to nijak nezaregistroval. Hlavne byl zazrany do svych darku a my jsme ho nezajimali. Me stve, ze jsem mu ukazala 3 veci na eshopu uz v listopadu co bych asi tak potrebovala od Jeziska. A nic. Priste dostane jen prcek a na ostatni dlabu.

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 25.12.17 09:22

Minimálně manželovi bych to řekla. Od jeho sestry i od mámy by me to mrzelo, ale jako manžel? I kdyby koupil nějakou kravinu u benzínky. Tohle je fakt moc. Mohl i říct, že nestíhá nebo neví co at si něco pořídím sama. Ale takhle se na to vykašlat je hnus. Je mi to líto.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 25.12.17 09:23
:(

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 25.12.17 09:23

No to je strasny, je mi to moc lito. :hug: Tohle si neumim predstavit.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 25.12.17 09:23

Přijde mi to smutné. Navíc výmluva, že někdo nemá čas na shánění dárků v dnešní době, kdy jde vše objednat přes internet, mi přijde mimo. To nikomu nebylo blbé, že tam nemáš nic? 8o

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 25.12.17 09:25

Určitě si tu přečteš spousty uklidňujících vět o tom, jak je to zbytečné dávat si v dospělosti dárky a bla bla. Navzdory tomu si já jako muž myslím, že nedostat vůbec nic od partnera je minimálně k zamyšlení. Dnes nemusí nikdo obíhat přeplněné markety, je přece internet, který zajistí dodání dárku-pokud je včas objednán-až domů. V pohodlí a i při nedostatku času. Takže-pokud se na někoho takhle hnusně vykašlu, svědčí to jen a jen o mé neúctě k partnerovi. Hluboké neúctě.

arada
Extra třída :D 12641 příspěvků 25.12.17 09:25
@mejdylko píše:
@arada prckovi je 5. A ma opozdeny vyvoj, takze si myslim, ze to nijak nezaregistroval. Hlavne byl zazrany do svych darku a my jsme ho nezajimali. Me stve, ze jsem mu ukazala 3 veci na eshopu uz v listopadu co bych asi tak potrebovala od Jeziska. A nic. Priste dostane jen prcek a na ostatni dlabu.

Přesně tak, dej jim pocítit jaký to je.Jen dodám, že nejen prcek, ale i ty si udělej radost.Kup si dárky sama. Vím, že to není ono, ale je potřeba těm sobcům dát jasně najevo, jak se chovají. Ty a prcek budete rozbalovat a oni ať se dívají. Dopřej jim tu radost ze štědrého večera jen pro někoho.

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 25.12.17 09:27

Nemá čas chudák? Nemůže vlézt cestou domů třeba do drogerie a koupit kosmetiku nebo koupit dárek po internetu? To je fakt katastrofa. Přítelova sestra by u mě taky trávila vánoce naposledy. Co to s těma lidma je, proboha? Když už jim nezáleží ani na lidech nejbližších?
Já bych tohle prostě nepřekousla a byl by to pro mě signál pro konec vztahu.

Markéta80
Hvězda diskuse 39655 příspěvků 25.12.17 09:28

@mejdylko to mě mrzí, hlavně od manžela by to mrzelo. Neměl čas na chvilku sednout k netu? Já taky skoro vše brala z netu, manžel taky. To by asi koukal kdyby nedostal nic, fakt tohle nepochopím. O tom že budou Vánoce se ví hodně dlouho takže kdo chce dárek sežene, ne že pak řeknu no nebyl čas :jazyk:, blbější výmluva snad není :?

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 25.12.17 09:29

To by pro mě byl snad důvod k rozvodu ne kvůli tomu, že by mi nekoupil haldu kravín, ale kvůli tomu, že by mě vystavil takové situaci kdy všichni mají a já ne… Normálně bych brečela… A po vánocích bych si nakoupila vše co bych chtěla a to by viděl, že by to byla fůra a zabalila bych si to a dala pod strom at se propadne až do západního Německa. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >