Reklama

Kdo nosí rasta copánky - sem!

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 28.01.17 21:15
Kdo nosí rasta copánky - sem!

Ahoj holky, nechala jsem si naplést rasta copánky tak by mě zajímali od zkušenějších tipy co používat na úpravu, jak jim dlouho vydrželi a taky zda je naplétání taky tahali. No prostě zkušenosti a rady sem prosím. A třeba i fotek. Předem díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 28.01.17 21:17

Omlouvám se za chyby píšu z mobilu.

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 28.01.17 21:38

@jizerka Ahoj, nosila jsem kdysi dávno, 15 let zpět. Nechávala jsem si je naplést v zahraničí, v rovníkové Africe. Myla jsem šetrně a mnohem méně často. Účesy jsem zkoušela různé, nejraději jsem měla dva culíky :) Vydržely mi asi čtyři měsíce.

Lenkochod
Stálice 52 příspěvků 29.01.17 01:08

Jeee, zavidim ti! :):) Byl to muj nejoblibenejsi uces, mela jsem je tak rada, ze po napleteni jsem je nosila cely rok… Odrosty sice pak byly uz dready a celou hlavu jsem po tom roce (ty odrosty) rozcesavala asi tyden, ale stalo to za to :) nechala jsem si je udelat 4× po sobe, takze de facto 4 roky. Po tretim roce uz ale bylo znat, ze mam mene huste vlasy a po tom 4. roce jeste vic, tak uz jsem toho nechala. A taky mi pribuzni rikaji, ze mi vice slusi moje „normalni“ vlasy. Ale bylo to super v tom, ze clovek rano vstane a muze hned vyrazit mezi lidi :)
Jinak me celkove tahaly copanky asi prvni 3 dny, zvlast kdyz jsem sklonila hlavu dolu, pak uz to bylo v pohode. Za ty 4 roky mi asi 2 copanky odpadly, jelikoz mam na tyle slabe vlasky, tak to neudrzelo.
Jinak si nemuzu stezovat. Mozna jeste ze v zime vlasy dele schnuly, nechtela jsem je fenovat…
Tak at copanky vydrzi! :) Asi si je nekdy necham udelat znovu :D
Nejradeji jsem je nosila tak, ze jsem si vzala 2,3 copanky nad kazdym uchem a vzadu svazala na tri uzle:)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 29.01.17 11:45

@jizerka měla jsem cca 4 měsíce, přišla díky tomu o půlku vlasů :mrgreen: ale klidně bych do toho šla znovu.. myla jsem normálně, nosila vesměs v culíku

Janivajan
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 30.01.17 18:26

Ahoj rastamanky :lol: tak ja davam kazdy rok dva mesice. O prazdninach. Protoze jinak jsem ucitelka a nechci zadavt k recem. Jinak taha me to vzdycky tak dva dny. Myju si je normalnim samponem na dve faze. Nejdriv hlavu a pak samotne rasty. Je to moje zivotni laska :D :srdce:

Kulišanda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.06.17 08:23

Ahoj, mám rasta copánky týden. Vypadají nádherně, moc to sluší, to je fakt. první 4 dny mě hodně tahaly, bolela mě kůže na celé hlavě. Pátý den jsem o nich už nevěděla. jen mám jiný problém - začaly mě hrozně svědět. Šíleně. Tuhle noc jsem skoro nespala. Mám spálenou hlavu od sluníčka, tak jestli to může být tím, že se to loupe…nevím. Vši mi manžel kontroloval (řádí ve školce), to je v pohodě. Co na to prosím zabere? Je to hrozné. Zkusila jsem na radu heřmánek a nic. Přejde to? Prý se to může stávat, ale kdy to přejde? Nějaké rady? Moc děkuji.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 02.06.17 09:11

Rady? Sundej copanky. Ja sem to mela jednou a des..vlasy tahaly, pri umyti nez to uschlo, tezky to bylo..neni to zas tak sexy. Po sundani vlasy znicene, krepate no hruza..hodne vlasu me ubylo..nastesti se to po case dalo dobromady..copanky uz nikdy

Klodika
Povídálka 22 příspěvků 02.06.17 09:11

Moc se mi copánky líbí, ale nemám na ně odvahu :D

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 02.06.17 12:43

@Kulišanda ahojky teď mám rasta copánky podruhé. Týden hlava bolela, pak svědila a teď už ok. Nanes na cestičky mezi copánky pantenol sprej. Ten tu pokožku sklidní. Ale určo hned nesundavej. Jakou barvičku máš? Ja černo světle modré ombré délku az na zadek.

Kulišanda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.06.17 13:16
@Renca8 píše:
Rady? Sundej copanky. Ja sem to mela jednou a des..vlasy tahaly, pri umyti nez to uschlo, tezky to bylo..neni to zas tak sexy. Po sundani vlasy znicene, krepate no hruza..hodne vlasu me ubylo..nastesti se to po case dalo dobromady..copanky uz nikdy

Tak u mě je to sexy dost :lol: A sundat je rozhodně nechci :) Naopak, jsem rozhodnutá, že tohle je můj styl a větší část života je asi budu nosit 8) Miluju je. jen nějak pořešit to svědění, ale díky za názor :dance:

Kulišanda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.06.17 13:19
@jizerka píše:
@Kulišanda ahojky teď mám rasta copánky podruhé. Týden hlava bolela, pak svědila a teď už ok. Nanes na cestičky mezi copánky pantenol sprej. Ten tu pokožku sklidní. Ale určo hned nesundavej. Jakou barvičku máš? Ja černo světle modré ombré délku az na zadek.

Ty jo, na zadek, to smekám. Já pod lopatky. Už tak cmi to přišlo první dny těžké. Ale je to o zvyku, už o nich ani nevím. A ten panthenol pomůže na to svědění? Já jsem si nechala svojí barvu, tmavě hnědé. Příště zkusím ještě pár červených. Ta proměna je neskutečná. Děti mě málem nepoznaly, ale teď se mnou pořád chlubí. Prej heč, moje maminka má nejvíc copánků na světě :lol: Nechám je pak pár měsíců odpočinout a chci je znovu…Jen našetřit :(

Kulišanda
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.06.17 13:20
@jizerka píše:
@Kulišanda ahojky teď mám rasta copánky podruhé. Týden hlava bolela, pak svědila a teď už ok. Nanes na cestičky mezi copánky pantenol sprej. Ten tu pokožku sklidní. Ale určo hned nesundavej. Jakou barvičku máš? Ja černo světle modré ombré délku az na zadek.

A jak dlouho to svědění trvá?

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 02.06.17 13:33

@Kulišanda Jak ti to ten pantenol sklidni tak přestane neboj. Nebo aloe vera gel v pumpicce po opalování je taky na to prijemnej. Maj v Dm. Ja minule méla na lopatky cerno vinovo ruzove. A kdyz jsem je sundala a vlasy rozcesala sla jsem za tyden na dalsi.

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 02.06.17 13:34

@Kulišanda a kolik jsi platila? Ja 4 tis i s materialem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama