Reklama

Chodíte ven s dětmi v tomhle počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ViolaGrunge
Kecalka 322 příspěvků 20.01.17 10:42
Chodíte ven s dětmi v tomhle?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Mám 2,5 letou holčičku a venku je kolem -7.Ráda bych veděla jestli v tomhle děti berete ven. Potřebovala bych pár věcí zařídit a bohužel už to nejde dál odkládat. Samozřejmě bych jí pořádně oblékla, ale nevím jestli je to celkově dobrý nápad…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2584 příspěvků 20.01.17 10:43

Chodím ven i 9měsíční, náš fusak je extra výhřevnej, až se divím

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 20.01.17 10:44

Musím do školky se starším, nakoupit, takže ano, chodím. A chodí pěšky.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 20.01.17 10:46

Ne, ale proto, ze je tu mnohem větší zima a hlavně inverze. Mam šestiměsíční a dvouletého. Staršího bych ven vzala, mladšího ne a tak jsme holt par dni doma

mroe
Extra třída :D 14236 příspěvků 20.01.17 10:46

Myslim, ze to celkove dobry napad je. Dnesni deti jsou zchoulostivele květinky, lepsi je otuzovat je nez drzet doma, pak jsou porad na hromade. Kdyby bylo diteti 2,5 mesice, tak bych ten dotaz chapala, ale tohle je pro me k nepochopeni. Nebo ty snad nechodis do práce, když je zima? Deti prece chodi normalne do skolky, skoly a DOKONCE tam s nimi chodi i ven.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 20.01.17 10:47

Jo chodime, minus 7 jeste jo. Chodime na hodku, dcera uz v kocaru byt nechce. Jak je minus 10, 13 ven nechodime.

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 20.01.17 10:49

Ano, chodíme tak běžně. Včera u nás -10 a šli jsme v pohodě ven :-)

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 20.01.17 10:50

Nechodíme, je mi zima :mrgreen: :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 20.01.17 10:50

Děti (3,5 roku) jsou ted nemocné, ale jinak jsme byli venku i v minus 12, co bylo. Chodí denně i se školkou. Samozřejmě tam nejsme 3 hodiny, ale chvilková procházka jim prospěje :)

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 20.01.17 10:52

Chodíme, co mi zbývá? Včera -11, musela jsem k doktorce hned po ránu. A když jsem s dvouletým celý den doma, tak je na zabití. Koupili jsme teplé oblečení a v pohodě.

hanzbl00
Závislačka 3372 příspěvků 20.01.17 10:52

My chodime, proc ne? To chces bejt celou zimu doma? Treba vcera sme byli dve hodiny venku na lede, jinak kazdej den rano do skolky a ze skolky a rovnou jeste ven :mrgreen:

Senci
Povídálka 31 příspěvků 20.01.17 10:53

Mam 2,5 leteho a 3 mesicni a chodime ven kazdy den. Malou nosim v manduce, tak se hrejem navzajem.

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 20.01.17 10:54

A proč by nemohla ven?

není špatné počasí, je jen špatně oblečené dítě.

Už je dost velká na to, aby ji bavilo blbnout na sněhu, vždyť je to škoda, neužít si zimu.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 20.01.17 10:54

My chodíme s půlročním tak do -5

Kelsey
Hvězda diskuse 44233 příspěvků 20.01.17 10:57

Mam nejmladsiho o rok starsiho, loni bylo jen par dni mrazu, ale normalne chodil ven, uz chodil do skolky.
Ted taky ven chodi i ve skolce, jeste trochu snehu je, tak i boby si decka sebou berou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama