Reklama

Zklamaná z přístupu kamarádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:34
Zklamaná z přístupu kamarádky

Těžce rozdýchávám, co se mi dneska stalo. Kamarádka má syna, který je po prodělané pneumokokové meningitidě nedoslýchavý. Navíc je hodně maličký, cca 150 cm.

Klukovi už je skoro třicet, pokud vím, nikdy neměl přítelkyni. Teď si nějaký čas psal na netu s holkou, kterou poznal na stránkách o jejich společné zálibě. Holku teď ukázal mámě mojí kamarádce.

A její reakce byla podle popisu dost příšerná. Holku popsala jako „zrůdu“, protože má operovaný rozštěp, chodí o berlích a má asi ještě nějaký jiný problém. Nevím. Prý má částečný ID, ale pracuje. Kamarádka ji pochopitelně popisuje jako hloupá, neupravená, hrozná… Ale hlavně jí vadí to postižení.

Synovi řekla, že jestli se s ní bude vídat, tak ji zničí (jako kamarádku), že je to ostuda pro celou rodinu atd. A ode mne očekává podporu. Nevím, jak se k tomu postavit. Strašně mě zklamala. A ona přitom čeká mou podporu.

(Některé skutečnosti jsem upravila, aby nebyli účastníci hned k poznání).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 17:37

Řekla bych jí, ať se srovná a že já jí v takových věcech opravdu podporovat nebudu.

On syn žije s ní? Nebo je nějak závislý na ní jako matce? Že by ta nenávist pramenila z toho, že se bojí, že o něj přijde?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 19.01.17 17:38

Ja jsem v tomhle přímá. Řekla bych ji, jak moc je její chování zlé a ze mluvit takto se svým tricetiletym synem je nebezpečné. Mohla by o nej totiž taky přijít. Asi by se naštvala, ale nemohla bych ji to odkyvat

brisco
Závislačka 2886 příspěvků 19.01.17 17:39

Kamarádka by měla být soudná, těžko si její syn domů přivede manekýnku se dvouma titulama, ze.

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:40
@radkka píše: Řekla bych jí, ať se srovná a že já jí v takových věcech opravdu podporovat nebudu.On syn žije s ní? Nebo je nějak závislý na ní jako matce? Že by ta nenávist pramenila z toho, že se bojí, že o něj přijde?

Jo, žije.
Odhadlas to přesně, můj muž tvrdí to samé. Má ho svým způsobem jako náhradního partnera. Jezdí s ním na dovolené.
On je opravdu dost plachý, tím jak hůř slyší se raději moc nezapojuje do hovoru.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 19.01.17 17:41

No to je hrozný, to by mě taky zklamalo. Ty si musíš vybrat, buď budeš upřímná, a pak bude záležet na kamarádce, jestli kritiku přijme. Určitě se naštve, otázka je, jak to rozžvýká časem. Možná by třeba prozřela. Nebo taky ne…
Nebo budeš naoko držet basu a nějak ji třeba jen vyslechneš, bez přímého přitakání a nebudeš riskovat ztrátu kamarádky. Je to velmi tenký led. Záleží na tom, jak moc je pro tebe kamarádka důležitá :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:41
@brisco píše:
Kamarádka by měla být soudná, těžko si její syn domů přivede manekýnku se dvouma titulama, ze.

Já vím, jenže tohle jí říct je jako říct - tvůj kluk je nahluchlej trpaslík, čekalas Sněhurku? :?

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:42
@Genovesa píše:
No to je hrozný, to by mě taky zklamalo. Ty si musíš vybrat, buď budeš upřímná, a pak bude záležet na kamarádce, jestli kritiku přijme. Určitě se naštve, otázka je, jak to rozžvýká časem. Možná by třeba prozřela. Nebo taky ne…
Nebo budeš naoko držet basu a nějak ji třeba jen vyslechneš, bez přímého přitakání a nebudeš riskovat ztrátu kamarádky. Je to velmi tenký led. Záleží na tom, jak moc je pro tebe kamarádka důležitá :nevim:

Mám ji ráda. Ale tímhle mě hrozně zklamala.

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 19.01.17 17:42

Take bych ji rekla, ze je mimo a at se srovna, ze ma nakroceno k tchyni sv.ni.
Asi zna, jaky je jeji syn a mela by byt stastna, ze si nasel nekoho, s kym je mu fajn. A ne ze bude odsuzovat, aniz by poznala. Takovy fakt miluju. Samy maj problem a o to vic ukazuji na druhe.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 17:44
@Bábrdl píše:
Jo, žije.
Odhadlas to přesně, můj muž tvrdí to samé. Má ho svým způsobem jako náhradního partnera. Jezdí s ním na dovolené.
On je opravdu dost plachý, tím jak hůř slyší se raději moc nezapojuje do hovoru.

A nezkusila bys s ní v klidu promluvit? Třeba jí to vyděsilo a neví, jak se s tím rychle vypořádat :?…třeba by to nakonec nebylo tak horký. Víš co, některé mámy těžce nesou, když jim odejde kluk ve dvaceti a ona ho má doma už třicet let a zřejmě si nějak myslela, že napořád :?

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 19.01.17 17:45

@Bábrdl Chápu. Ale připrav se na to, že strkat nos do těchhle věcí může vaše kamarádství zničit. Ale chápu tě. Mě už moje samaritánství a snahy o spásu světa stály nejednu bezesnou noc.

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:46

Já jsem jí to vyloženě neodkývala, ale… Všechny argumenty mi uvázli na tom, že „můj syn má na lepší“. Hrozně těžko se mi kolem toho tancovalo. Vždycky si ten jeho stav dost brala.

Přitom co by asi říkala, kdyby rodiče zdravé holky mluvili hnusně o něm…

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:46

Tak kamarádka je s prominutím hloupá, když jí nedala šanci a posuzuje podle toho jak vypadá

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:47
@ka2ka píše:
Tak kamarádka je s prominutím hloupá, když jí nedala šanci a posuzuje podle toho jak vypadá

Jo. Bohužel.

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 19.01.17 17:48
@Genovesa píše:
@Bábrdl Chápu. Ale připrav se na to, že strkat nos do těchhle věcí může vaše kamarádství zničit. Ale chápu tě. Mě už moje samaritánství a snahy o spásu světa stály nejednu bezesnou noc.

Jenže já nevím, jestli s ní ještě chci kamarádit. Když takhle uvažuje.

Nebo spíš, chtěla bych, ale nevím, jestli to nebude o přetvařování a chuti zařvat jí do obličeje „máš hloup. ý fašistický názory“.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama