Reklama

Trable s kamarádkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 17:28
Trable s kamaradkou

Ahoj holky, nejak si nevim rady. Potrebuji se spise vypovidat, nez poradit. Mam dlouholetou kamaradku, vse bylo ok, az pred tremi lety poznala chlapce, ktery byl pro ni vylozene nevhodny. Fetak, co ji obcas prastil. Ona silene zamilovana. Obcas mi nezvedala telefon, neozvala se. Pricitala jsem to, vlivu kluka s kterym chodila a I otehotnela. Narodil se jim syn a teror od jejiho pritele nadale pokracoval. Nekolikrat jsem ji s malym mela u sebe doma, kdyz chtela od nej pryc. Vzdy se k nemu treba po 14ti dnech vratila. Po trech letech odesla uplne a skoncila v azylaku. S dvema detma, dvouletym s nim a desetiletym z predchoziho vztahu. Byla v azylaku cca dva mesice, nabidla jsem ji, ze za vypomoc u me doma, sezenu byt a dostanu ji tam odsud. Coz se podarilo, nasla jsem dvoupatrovy byt se zahradkou, deset km ode me, zaplatila kauci, sehnala vybaveni. Prislibila jsem dokud to nezvladne, platit najem, plus prispevek na jidlo pro deti, za uklid baraku v kterem ziju ja s trema detma. Vse by fungovalo, jen ona proste vzdy prestane uplne komunikovat. Neni schopna mi vysvetlit proc. Ale treba tyden mi vubec nezveda telefon a pak v podstate dela jako by nic. Okolo vanoc, jsem to pricitala nejake depce z vanoc, ale ted uz vazne nevim. Nepomaha si promluvit. Kdyz jsem minule za ni jela, kdyz mela tohle obdobi, tvrdila ze se nic nedeje a pak stejne nekomunikovala. Predvcirem jsem ji psala smsku, ze ma u me na najem..ale bez reakce, psala jsem I dnes, jestli si pro penize prijede a opet nic, volala jsem snad stokrat. Nezveda to. V patek jsem si chtela sama pokecat, neco se mi nepovedlo, psala jsem…opet k nicemu. Mluvila jsem s tim jejim starsim klukem..a ten mi rikal ze doma vse v poho…a nic nevi. Takze normalne zije a funguje. Jen nekomunikuje. Prosim o nazor. A prosim o zachovani anonymu. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 16.01.17 17:36

Jestli žila s fetákem a chová se takle, tak bych se vsadila, že fetuje taky. Chvíli dobrá, pak má výpadek - to je kdy se neozývá a nebere telefony, pak se z toho zase vyspí a je dobrá a komunikuje.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 16.01.17 17:41

Ty jsi hodná :kytka: :potlesk: a strašně moc hodná kamarádka, ale ona není zas tak dobrá kamarádka :roll: Ty pro ni děláš tohle a ona se tebou takhle? 8o
Tohle si nezaslouží aby jsi pro ni dělala tohle co děláš…já tě chápu chceš pomoct kamarádce ale fakt si to nezaslouží. Ale to je můj názor :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 17:42

@quinty tim jsem si jista…nefetuje. tim to fakt neni, za to bych dala ruku do ohne.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 16.01.17 17:43

Myslím, že je to její pasivní obrana proti tomu, že jsi ji na sobě učinila závislou. Je to samozřejmě vše krásné, co jsi udělala, ale chtěla to ona doopravdy nebo jen neuměla odmítnout. Píšeš dvoupatrový byt se zahrádkou, je v jejich silách vůbec kdy samostatně zaplatit nájem? Neocitla se jen v další pasti, kdy neví kudy kam? Říct ti něco takového nemůže, byla by jen za nevděčnou mrchu, která neví co chce.
Myslím, že si s ní budeš muset promluvit osobně a předem ji říct, že ať už je problém kdekoli, tak se nebudeš zlobit a přijmeš to tak, jak to je, pak se možná dozvíš pravdu.

Markéta80
Hvězda diskuse 39288 příspěvků 16.01.17 17:46

Jen tě využívá :? Má tě jen jako sponzora :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 17:49

@Helileli je to mozne jak pises…byla v azylaku, ja to tam videla a ty jeji deti byly proste smutny..Zamyslim se nad tim… diky za nazor.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 16.01.17 17:49

No já nevím…Mám z toho takový divný pocit. Samozřejmě, pomáhat bližnímu v nouzi mi není cizí, ale to, co popisuješ ty, to vypadá jako pořádný extrém. nepřijde mi to úplně normální a zela upřímně - kamarádce se moc nedivím. Kamarádství je pryč, ona je ti celoživotním dlužníkem. Prosila se tě vůbec o to, abys to všechno dělala, sháněla, platila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 17:51

@Markéta80 no to by si pro ty penize na najem prijela..

Markéta80
Hvězda diskuse 39288 příspěvků 16.01.17 17:53

Tak něco tam bude kdo ví? Kdy jste spolu naposled mluvili, třeba už o peníze nestojí ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 17:53

@hanka.br. ale ja ji uz na zacatku upozornila ze neni dluznikem…nechci nic vracet.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 16.01.17 17:54
@Anonymní píše:
@hanka.br. ale ja ji uz na zacatku upozornila ze neni dluznikem…nechci nic vracet.

O to je to divnější!

brumdinka
Nadpozemská drbna 25278 příspěvků 16.01.17 17:55
@hanka.br. píše:
No já nevím…Mám z toho takový divný pocit. Samozřejmě, pomáhat bližnímu v nouzi mi není cizí, ale to, co popisuješ ty, to vypadá jako pořádný extrém. nepřijde mi to úplně normální a zela upřímně - kamarádce se moc nedivím. Kamarádství je pryč, ona je ti celoživotním dlužníkem. Prosila se tě vůbec o to, abys to všechno dělala, sháněla, platila?

musím s tebou souhlasit…mám z toho podobný pocit…kamarádka je v další závislosti :?

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 16.01.17 18:04

Je krásné, že jí tak pomáháš, ale je to trochu zvláštní, to jí miluješ? Tak moc jí finančně pomůžeš a nechceš od ní nic vracet? Nekontaktuješ jí až příliš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 18:11

@radkka zvlastni..? Zname se 16 let, nemohla jsem ji v tom nechat, kdyz ta moznost byla…a ty deti tuplem ne. Nechtela jsem to vracet, chtela jsem za to pomoc od ni doma.. jenze za ty tri mesice pomohla jen jednou. Zkousim se nad tim zamyslet…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama