Reklama

Trestní oznámení - vyhrožování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:11
Trestní oznámení - vyhrožování

Prosím o pomoc. Bývalý přítel mi vyhrožuje zabitím a zabitím dítěte. Otázka zní: Co dělat, mám strach. V minulosti mě již napadl. Policie je asi jasná, ale bude to brát vážně? Pokud udělá jen bu, bu, bu, on si na mě počká. Mám strach.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51774 příspěvků 15.01.17 11:21

@KarlKarlson máš důkazy??? SMS, emaily, svědky???
máš papír o napadení v minulosti???

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:26

Bohužel, napadení v minulosti jsem nehlásila, nicméně mám zprávy, kde se k tomu přiznává. Důkazy a svědky mám taky. Co se týče důkazního materiálu, je toho dost. Největší strach mám z toho, že napadne dceru, aby mi ublížil. Je to pocit jako v pasti. Ať udělám co udělám, mám strach, že se bude mstít. Omlouvám se, jsem roztřesená, prostě mám strach to jít nahlásit, aby to nebylo horší, nebo aby policie nezačala jednat až se něco stane.

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:27

Ty výhružky jsou jasné. Typu: Chcípnete vy malý kur*y a pod.

Petra Z
Hvězda diskuse 51774 příspěvků 15.01.17 11:31

@KarlKarlson kolik je dcerce???
jen to nahlaš…musíš

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 15.01.17 11:31

Sla bych na PCR. :think:

quinsley
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 11:33

Volala bych policii, vše řekla i o dřívějšku. Ukázala všechny zprávy. A pak bych si zavolala na nějakou linku pro týrané ženy a zeptala se co dál. Nebo možná obráceně.
Nemáš nějakého kamaráda, brachu, tátu, který by mu zavolal nebo si na něj počkal a vysvětlil mu, že jestli tě bude obtěžovat s dcerou nebo se k vám jen přiblíží, tak bude mít místo obličeje sekanou?

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:34

Dcerce jsou tři. Policii mám opravdu co nejdřív v plánu. Zajímá mě, jestli to berou vážně. Byl v minulosti za násilnosti trestaný. Je to sociopat. Dokáže se vylhat ze všeho. Koneckonců, já mu to taky dřív baštila. Jak to u policiie probíhá? Oni ho zřejmě pak kontaktují a z toho mám strach.

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:36

Omlouvám se, píšu jak retardovaná. S tím, aby mu to někdo ručně vysvětlil to neklapne, s jeho tělesnou konstrukcí… Navíc on by pak šel nahlásit své bebíčko. Upřímně, děkuju za každé slovo, jsem z toho dost mimo.

Malike
Extra třída :D 11563 příspěvků 15.01.17 11:37

@KarlKarlson nahlasit to policii bys mela ale pokud možno změnit telefon a nejlépe i adresu a omezit kontakty s přáteli kteří ho znají

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:39

@Malike jistě, jsem ve fázi stěhování. Problém je, že teď se mu naše rodina zcela vyhnout nemůže. Je nějaká šance, že policie zafunguje? Já doufám, že se jako pravý sociopat lekne. Jen aby to ale vzali vážně.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:40
@KarlKarlson píše:
Bohužel, napadení v minulosti jsem nehlásila, nicméně mám zprávy, kde se k tomu přiznává. Důkazy a svědky mám taky. Co se týče důkazního materiálu, je toho dost. Největší strach mám z toho, že napadne dceru, aby mi ublížil. Je to pocit jako v pasti. Ať udělám co udělám, mám strach, že se bude mstít. Omlouvám se, jsem roztřesená, prostě mám strach to jít nahlásit, aby to nebylo horší, nebo aby policie nezačala jednat až se něco stane.

nahasila bych to kazdopadne pri pripad kdyby se neco stalo ale otazka co s tim pčr dal bude se to resit nevyresi se to hnedka ale deje se to bezne jen hdnekrat tho ten dotycnej vyjde v pohode a nakonec je schyza ta zenska

KarlKarlson
Povídálka 44 příspěvků 15.01.17 11:43

@JayLee Právě toho se bojím. Já nechci, aby mu to jen tak prošlo. Pořád doufám, že když měl v minulosti vroubky, budou to brát jinak. Mám několik lidí, kterým vyhrožoval taky. Třeba by to pomohlo.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:47
@KarlKarlson píše:
@JayLee Právě toho se bojím. Já nechci, aby mu to jen tak prošlo. Pořád doufám, že když měl v minulosti vroubky, budou to brát jinak. Mám několik lidí, kterým vyhrožoval taky. Třeba by to pomohlo.

a jsou ochotni svedcit? POkud mas dukazy a jasne + ty ostatni lidi tak zajdi na pčr uz jen pro tvuj klid kdyby se nahodou neco stalo ale tyhle lidi co jev vyhrozuji a vsem akopou kolem sebe tak malokdy v realu neco udelaji to jsou jen zoufalci ktery chtej dosahnout cehosi a zastrasit ;)

Malike
Extra třída :D 11563 příspěvků 15.01.17 11:49

@KarlKarlson tak se nějak pokus.No to záleží na policii ale minimálně si sním pokecaji. Zatknout nebo tak to bohužel ne ale ty sama musíš se mu vyhnout a nebýt v kontaktu..porid si projistotu peprak a paralizer

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama