Reklama

Pocit osamělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 23:42
Pocit osamělosti

Ahoj holky, máte nějaký nápad, jak se zbavit pocitu osamělosti? Mám přátele, mám rodinu, a stejně kdykoli se vrátím do prázdného bytu nebo nemám zrovna s kým jít do kina, dolehne na mě, ze jsem vlastně sama. V 26ti smutné… není s kým jet na dovolenou, na výlet, nebo jen tak proste na prochajdu. Ostatní mají partnery a svoje starosti, tudiz to není lehký… nevim, co s tím… nehledě na to, ze jsem sama už přes rok a začínám mít pocit, ze budu už napořád…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 14.01.17 23:56

Neboj, nebudeš a nejsi sama, je ti teprve 26… bude to znít jako klišé, co napíšu, ale máš toho před sebou spousta… Neklesej na mysli, neseď doma na zadku, nedepkuj a radši a vyraž klidně sama mezi lidi - do fitka, do divadla, zkus nějaké zájmové spolky nebo hledej na netu a uvidíš. Chce to trochu iniciativy a hlavu vzhůru! Držím pěsti :mavam:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 08:53

Zkus si najít nějakou dobrou kamarádku, která s tebou toto bude dělat, určitě pak bude lépe. Odkud jsi?

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 15.01.17 10:42

@blabla123 Mám skvělou kamarádku a děláme toho spolu spoustu, ale máme odlišnou pracovní dobu, ona dvě práce, přítele…nemůžeme spolu být pořád a já se i bojím jít někam sama, aby všichni neviděli, jak jsem zoufalá… jsem z Plzně
@Arjev35 já už tomu právě moc nevěřím…jsem sama už dlouho, všichni kolem mě randí a užívají si a myslí si, jak pestrej život vedu a ono ne :) ani nevím, jak se ti chlapi hledají a kde :) mám za sebou dva dlouhé vztahy a vždycky to nějak vyplynulo samo…

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:55

@Monikap3 jsem taky z Plzně, nechceš si vyměnit pár sz?

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 15.01.17 11:00

Já to myslela tak, že by se člověk neměl sám zavírat doma a smutnit. To mi přijde nejhorší. Mám pár kamarádek, které jsou dlouhodobě bez partnera, a ty právě mají spoustu zájmů, jsou dost podnikavé a aktivní. Ale je fakt, že taky říkají, kde se ti správní chlapi hledají. V našem věku (skoro 40 jsou ti dobří ženatí, a ti, kteří zbyli, se buď stále nechtějí vázat nebo mají nějaký problém).

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 15.01.17 11:13

@Arjev35 no to znám, mě se právě líbí ti starší, kolem 35ti, a tím pádem řeším stejný problém…pokud je v tomhle věku sám, je to podezřelý a ti dobří jsou ženatí…někdy mám pocit, že jsem to udělala blbě- od 17ti zadaná a ted budu sama :D normální lidi to mají opačně…

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 15.01.17 11:27

@Monikap3 jojo, není to jednoduchý… :think:

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 15.01.17 12:06

@Arjev35 právě :( trochu depresivní…už mě to nebaví

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 15.01.17 12:23

@Monikap3 Zkusila jsi nějakou seznamku?

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 15.01.17 15:51

Jo, ale přijde mi, že tam je jeden blb vedle druhýho…i jsem byla s pár si sednout, ale je to jak pracovní pohovor a nic z toho :)

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 15.01.17 18:56

Chápu… Přesto ale myslím, že na některé akce můžeš v klidu sama, aniž by ostatní měli důvod si myslet, že jsi zoufalá. Třeba fitko nebo lezecká stěna - tam chodím taky sama (cvičit, ne balit chlapy :))) a blbě si nepřipadám. S pár novými lidmi jsem se tam seznámila. Jít někam sama není zoufalost, ale odvaha :) Držím pěsti.

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 16.01.17 13:49

@Arjev35 děkuju, zkusím něco vymyslet. Už jsem byla ve fitku, ale kdejakej svalovec se na nějakou oplacanou Moniku vykašle :-) každopádně fitko není jediný no

Arjev35
Stálice 66 příspěvků 23 inzerátů 16.01.17 14:22

@Monikap3 :) Některý chlapi (a není jich málo) mají oplácaný holky rádi :), sice se moc asi nevyskytujou ve fitku, ale přála bych ti, abys nějakýho takovýho narazila.

Monikap3
Kecalka 280 příspěvků 16.01.17 17:52

@Arjev35 právě, ve fitku asi nebudou :D sakryš už mě to všechno unavuje…přijdu si jak největší looser :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama