Je tu některá, která nemá žádná prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 15:54
Je tu některá, která nemá žádná prsa?

Ahoj holky, je tu někdo s podobným problémem jako já?
Mám prsa sotva, opravdu sotva jedničky, ještě že existují podprdy push-up :D
Mám 2 děti a ani po dětech se mi prsa moc nezvětšily.
Manžel mě bral takovou, jaká jsem, nevadilo a nevadí mu to. Jenže já se tím čím dál víc trápím. Teď to došlo tak daleko, že už se před ním nemohu ani vysvléct, když mi chce na prsa sáhnout, raději se odtáhnu. Vůbec nevím co dělat, nikdy mi to nevadilo, až nyní v 35 letech, na „stará kolena“ blbnu :mrgreen: Na plastiku mě nikdo nedostane, bojím se. A ani bych umělý nechtěla.
Máte tu někdo podobný problém? Prosím vy s velkýma prsama se nevyjadřujte, jak jste šťastný, že je máte velký.
Děkuju moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63283 příspěvků 3 inzeráty 11.01.17 15:59

Blbneš… jinak já jsem na tom stejně a jsem šťastná jak blecha, že podprsenka je součástí mého šatníku jen pod sakra průhledné halenky a rozhodně to není pushapka :mrgreen:

carsa
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 11.01.17 16:02

Jsem na tom podobně, ale nepoužila bych pro to slovo problém. Manžel si mě takovou bral, v pohodě jsem odkojila tři děti a protože hodně sportuju, vidím to spíš jako výhodu. Pod oblečení to zachrání ty push-upky (já třeba ráda nakupuju podprdy u Vietnamců, protože ti nám, plochodrážnicím, rozumějí :)). A jediné, kde je fakt vidět, že nemá prsa jsou plavky…a to fakt neřeším.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 11.01.17 16:03

Taky zadny nemam a neresim to :) neboli me zada, nepotrebuju za kazdou cenu podprdu. Po porodu se mi snad este zmensily.
Jinak klid, chlapum je to jedno :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:03
@j.a.n.i1 píše:
Blbneš… jinak já jsem na tom stejně a jsem šťastná jak blecha, že podprsenka je součástí mého šatníku jen pod sakra průhledné halenky a rozhodně to není pushapka :mrgreen:
:hug: :hug: Já už mám úplně paranoidní představy, že jsem jediná na světě, kdo nemá prsa. Manželovi to nevadí, ale stejně se cítím taková „neženská“ :? Čím dál víc mi to vadí. Proto se potřebuji ujistit, že nejsem sama ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:04

Mam podobny problém, jen teda me z jedniček v těhotenství narostly čtyřky, ktere ted po ukončení kojení splaskly, takze mam jen vytahanou kuzi. Sex u nas probiha jedine s podprsenkou a do plavek me nikdo nedostane. Ja bych teda na plastiku sla hned. I manzel nedávno podotkl, ze by to nebylo od věci, ale bohužel penize na takovou srandu nemame. Je mi hrozne a fakt me to trapi, bude mi 24 let a kdyz vidim bezdětne kamaradky, tak se mi chce brečet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:04
@carsa píše:
Jsem na tom podobně, ale nepoužila bych pro to slovo problém. Manžel si mě takovou bral, v pohodě jsem odkojila tři děti a protože hodně sportuju, vidím to spíš jako výhodu. Pod oblečení to zachrání ty push-upky (já třeba ráda nakupuju podprdy u Vietnamců, protože ti nám, plochodrážnicím, rozumějí :)). A jediné, kde je fakt vidět, že nemá prsa jsou plavky…a to fakt neřeším.

Jooooo, já taky, mně sedí nejvíc, oni mají takový i maličky a přitom trochu nadzvednou ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:05

Holky neblbněte - můžete být krásné i bez prsou. Když kolem mě taková žena projde, hned mám hříšné myšlenky :cert: :cert: :cert: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
muž :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:05
@Kriss Tina píše:
Taky zadny nemam a neresim to :) neboli me zada, nepotrebuju za kazdou cenu podprdu. Po porodu se mi snad este zmensily.
Jinak klid, chlapum je to jedno :D

Jo, vid? Můj chlap říká, že je dolňák :mrgreen: Ale stejně. Mám nějaké stíhy, že ho to třeba vnitřně mrzí, že si nemůže sáhnout na pořádný… :? :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:06
@Anonymní píše:
Mam podobny problém, jen teda me z jedniček v těhotenství narostly čtyřky, ktere ted po ukončení kojení splaskly, takze mam jen vytahanou kuzi. Sex u nas probiha jedine s podprsenkou a do plavek me nikdo nedostane. Ja bych teda na plastiku sla hned. I manzel nedávno podotkl, ze by to nebylo od věci, ale bohužel penize na takovou srandu nemame. Je mi hrozne a fakt me to trapi, bude mi 24 let a kdyz vidim bezdětne kamaradky, tak se mi chce brečet.

No, ty peníze, to je mazec. Kdyby to bylo levnější, měli by i víc zájemkyň si myslím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:07

@j.a.n.i1 to je řec! Já mám celkem velký a závidím malý. Je to hrozné, obtěžuje to. Špatně se mi spí? Bolí zadá. Malé prsa jsou krásné, záleží jak je ženská umí nosit. A není to o push up. Věř manželovi ze se mu líbí :) anonym, jsi stejně mladá jako moje svagrova :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 11.01.17 16:08
@Anonymní píše:
Jo, vid? Můj chlap říká, že je dolňák :mrgreen: Ale stejně. Mám nějaké stíhy, že ho to třeba vnitřně mrzí, že si nemůže sáhnout na pořádný… :? :?

Co ja sem se setkala tak chlapi stejne uprednostnovali mensi prsa, aspon mu s nima nevyrazis zuby :mrgreen:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 11.01.17 16:09

Ja mam ty nejmensi kozicky na svete :mavam:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63283 příspěvků 3 inzeráty 11.01.17 16:12
@Anonymní píše:
Proto se potřebuji ujistit, že nejsem sama ;)

To se neboj, nejsi… i když já jsem taková neženská i v jiných věcech… krom léta nosím jen kalhoty a vůbec sportovní oblečení, přes léto tedy umím i šaty ;)

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 11.01.17 16:13
@Anonymní píše:
Jooooo, já taky, mně sedí nejvíc, oni mají takový i maličky a přitom trochu nadzvednou ;)

faakt? musim zajit. :think: jako je fakt, ze jsem nevidela vietnamku s velkyma prsama.ale hlavne spravnpu velikost sezenete jen v par malo obchodech. ja nedavno zjistila, ze zadny 70A, ale 60C 8o podle webu spravnapodprsen­ka.cz

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >