Reklama

Máte rády sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.01.17 11:07
Máte rády sex?

Otázka zní jasně; jak moc máte rády sex? Jak často můžete?
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:10

Pořiď si antikoncepci, prášky jsou celkem spolehlivý tlumič.
Taky zabírá tuna práce a studia.

anupati
Kelišová 5672 příspěvků 26.01.17 11:11
@Borůvka1990 píše:
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

Mě dost „pomohly“ porody, nevyspání, celodenní péče o děti kousek od sebe bez hídání a času pro sebe… ale někomu prý „nepomůže“ ani tohle, tak nevím :lol:

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 26.01.17 11:11

Nebo nějaké uřvané mimino :lol:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 26.01.17 11:11

Porid si děti, pokud zatím nemáš :jazyk:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:11

@Saatine nebo hodně dětí, nejlépe po roce.

Uživatel je onlineApaji
Kelišová 5345 příspěvků 26.01.17 11:12

@Saatine

No, to zakladatelce svou profilovkou moc nepomáháš :lol:

Sorry za OT, mě ještě napadá brom :nevim: Rozhodně nepít kotvičník (přírodní afrodiziakum) a vůbec si dávat celkově pozor na přírodní afrodiziaka v jídle - například čokoláda, skořice atd.

anupati
Kelišová 5672 příspěvků 26.01.17 11:14

@Borůvka1990 Hele a když sex máš každý den, tak tobě se nelíbí ta fáze „těšení se“ na to? Já jsem to milovala. Erotické sms během dne, pořád jsem byla usmátá, myšlenkama krapet jinde…jéééé…to bylo super. Pak stačilo, když chlap napsal, jedu domů a já věděla, že do 30 minut dorazí…tak už jsem ani nepotřebovala předehru :lol: Ale to se mi právě líbilo, proč tobě to vadí? Máš pocit frustrace, nedostatečného uspokojení?

anupati
Kelišová 5672 příspěvků 26.01.17 11:15
@Apaji píše:
@Saatine

:lol: :palec:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:15
@Apaji píše:
@Saatine

Sorry za OT, mě ještě napadá brom :nevim: Rozhodně nepít kotvičník (přírodní afrodiziakum) a vůbec si dávat celkově pozor na přírodní afrodiziaka v jídle - například čokoláda, skořice atd.

Profilovka pomáhá mě, nežrat čokoládu :D
Někomu pomáhá i hodně sportovat, naopak někdo po sportu po sexu prahne.

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 26.01.17 11:18

@Borůvka1990 :mrgreen: :mrgreen: pomůže jen jediné, dostatek sexu :palec:. Já mam potřeby pořád stejné. mě taky říkali že až bude dítě změní se to a prd :mrgreen: ale manžel si nestěžuje :mrgreen:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 26.01.17 11:28

No já se musím přiznat, že po dětech je totální útlum. Na sex chuť skoro nemám a stačilo by mi to maximálně tak 1týdně.. :roll: Po celém dnu kdy se nezastavím jsem večer ráda, že děti spí a já mám chvilku sama pro sebe a můžu trochu relaxovat. :nevim: Přítel samozřejmě nechápe.. pro něj je sex relax, takže je u nás trochu dusno… :oops:

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 26.01.17 11:32

Tak já se naopak dost musim do sexu nutit :D ale říká se, že děti. Pak máš starost o ně a není na sex čas ani chuť

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 11:37

Já teda sex miluju :D Přítel je ze mě občas nešťastný, ale nakonec jsme udělali „kompromis“ - jemu stačí, když přijede o víkendu jednou za den, tak já krotím choutky a pak si to užijeme oba ;) Teď jsem teda v prvním trimestru a jsem snad ještě horší - ani ranní nevolnosti mě nemůžou zastavit :D Jsem prokrvenější a obecně ten požitek z celého sexu je mnohokrát intenzivnější :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 26.01.17 11:39
@Borůvka1990 píše:
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

těhotenství a možná trojčata ;)
jestli je muž spokojený, proč to řešit? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama