Máte rády sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 26.01.17 11:07
Máte rády sex?

Otázka zní jasně; jak moc máte rády sex? Jak často můžete?
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:10

Pořiď si antikoncepci, prášky jsou celkem spolehlivý tlumič.
Taky zabírá tuna práce a studia.

anupati
Kelišová 5980 příspěvků 5 inzerátů 26.01.17 11:11
@Borůvka1990 píše:
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

Mě dost „pomohly“ porody, nevyspání, celodenní péče o děti kousek od sebe bez hídání a času pro sebe… ale někomu prý „nepomůže“ ani tohle, tak nevím :lol:

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 26.01.17 11:11

Nebo nějaké uřvané mimino :lol:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 26.01.17 11:11

Porid si děti, pokud zatím nemáš :jazyk:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:11

@Saatine nebo hodně dětí, nejlépe po roce.

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 26.01.17 11:12

@Saatine

No, to zakladatelce svou profilovkou moc nepomáháš :lol:

Sorry za OT, mě ještě napadá brom :nevim: Rozhodně nepít kotvičník (přírodní afrodiziakum) a vůbec si dávat celkově pozor na přírodní afrodiziaka v jídle - například čokoláda, skořice atd.

anupati
Kelišová 5980 příspěvků 5 inzerátů 26.01.17 11:14

@Borůvka1990 Hele a když sex máš každý den, tak tobě se nelíbí ta fáze „těšení se“ na to? Já jsem to milovala. Erotické sms během dne, pořád jsem byla usmátá, myšlenkama krapet jinde…jéééé…to bylo super. Pak stačilo, když chlap napsal, jedu domů a já věděla, že do 30 minut dorazí…tak už jsem ani nepotřebovala předehru :lol: Ale to se mi právě líbilo, proč tobě to vadí? Máš pocit frustrace, nedostatečného uspokojení?

anupati
Kelišová 5980 příspěvků 5 inzerátů 26.01.17 11:15
@Apaji píše:
@Saatine

:lol: :palec:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:15
@Apaji píše:
@Saatine

Sorry za OT, mě ještě napadá brom :nevim: Rozhodně nepít kotvičník (přírodní afrodiziakum) a vůbec si dávat celkově pozor na přírodní afrodiziaka v jídle - například čokoláda, skořice atd.

Profilovka pomáhá mě, nežrat čokoládu :D
Někomu pomáhá i hodně sportovat, naopak někdo po sportu po sexu prahne.

Markéta80
Hvězda diskuse 40001 příspěvků 26.01.17 11:18

@Borůvka1990 :mrgreen: :mrgreen: pomůže jen jediné, dostatek sexu :palec:. Já mam potřeby pořád stejné. mě taky říkali že až bude dítě změní se to a prd :mrgreen: ale manžel si nestěžuje :mrgreen:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 26.01.17 11:28

No já se musím přiznat, že po dětech je totální útlum. Na sex chuť skoro nemám a stačilo by mi to maximálně tak 1týdně.. :roll: Po celém dnu kdy se nezastavím jsem večer ráda, že děti spí a já mám chvilku sama pro sebe a můžu trochu relaxovat. :nevim: Přítel samozřejmě nechápe.. pro něj je sex relax, takže je u nás trochu dusno… :oops:

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 26.01.17 11:32

Tak já se naopak dost musim do sexu nutit :D ale říká se, že děti. Pak máš starost o ně a není na sex čas ani chuť

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 11:37

Já teda sex miluju :D Přítel je ze mě občas nešťastný, ale nakonec jsme udělali „kompromis“ - jemu stačí, když přijede o víkendu jednou za den, tak já krotím choutky a pak si to užijeme oba ;) Teď jsem teda v prvním trimestru a jsem snad ještě horší - ani ranní nevolnosti mě nemůžou zastavit :D Jsem prokrvenější a obecně ten požitek z celého sexu je mnohokrát intenzivnější :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 11:39
@Borůvka1990 píše:
Bojím se jara, to budu zase trpět, nepomůže mi ani sport, nic… :zed: Sex mám skoro každý den, muž mne neodbývá, ale od jara do zimy na,,to" mám neustále chuť. Máte nějaký tip na ztlumení choutek? Na netu jsem nic nenašla, budu ráda za každou radu, tip…

těhotenství a možná trojčata ;)
jestli je muž spokojený, proč to řešit? :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >