Kdo vyrobí tuhle čepici pro dospěláka a mimino?
- Fotoalbum (3)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@jenika1 @bobr123 @Rampepurna však jde právě o ten rozruch, o nic víc ![]()
@Rampepurna moje dítě rohlíky zatím ještě nějaký čas žužlat nebude, takže jsem v klidu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se frčí to, jen jsem chtěla ukázat originál -pletený, ta háčkovaná varianta mi přijde pekelná, ale třeba nebude tak hřát:-)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Sofierules já to beru jen jako recesi.. mrně je stějně většinu času zakuklené v šátku - tedy kouká z něj max šešule
ale i kdyby to mělo být na jedinou fotku, tak to stojí za to..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Sofierules píše:
@martina.se jo je to srandovní!:-)
já se přímo zamilovala
jako čepic jsem viděla už fakt hodně, ale tohle je prostě šupa ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit