Kdo vyrobí tuhle čepici pro dospěláka a mimino?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72725
4.10.14 18:02

@jenika1 @bobr123 @Rampepurna však jde právě o ten rozruch, o nic víc :mrgreen:
@Rampepurna moje dítě rohlíky zatím ještě nějaký čas žužlat nebude, takže jsem v klidu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
788
4.10.14 18:06

@martina.se frčí to, jen jsem chtěla ukázat originál -pletený, ta háčkovaná varianta mi přijde pekelná, ale třeba nebude tak hřát:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.10.14 18:07

@Sofierules já to beru jen jako recesi.. mrně je stějně většinu času zakuklené v šátku - tedy kouká z něj max šešule :D ale i kdyby to mělo být na jedinou fotku, tak to stojí za to..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
788
4.10.14 18:11

@martina.se jo je to srandovní!:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.10.14 18:12
@Sofierules píše:
@martina.se jo je to srandovní!:-)

já se přímo zamilovala :mrgreen: jako čepic jsem viděla už fakt hodně, ale tohle je prostě šupa :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat